NOWE ARTYKUŁY

ZMIEŃ SEKCJĘ

E jak ewolucja – seria bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e

Konica Minolta oficjalnie ogłosiła polską premierę pięciu wielofunkcyjnych urządzeń drukujących w kolorze serii bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e. Premierowe produkty to ulepszone wersje jednej z najlepiej ocenianych linii MFP firmy. Kluczowe cechy najnowszych urządzeń to łatwość obsługi, wysoka produktywność oraz energooszczędność.

Intuicyjna obsługa
Wszystkie modele wyposażono w wygodny i intuicyjny dotykowy panel sterujący multi–touch. Zastosowanie tego rozwiązania wpływa na znaczne ułatwienie obsługi – tego typu ekrany są doskonale znane właścicielom smartfonów i tabletów. Dzięki możliwości personalizacji użytkownik zyskuje szybki i łatwy dostęp do najczęściej używanych funkcji z poziomu ekranu głównego.     

Energooszczędność
W bizhub C224e,C284e,C364e,C454e,C554e w porównaniu do wcześniejszych modeli znacznie zwiększono poziom energooszczędności. Redukuje to koszty druku i sprawia, że cały proces jest w o wiele większym stopniu przyjazny środowisku.

Szeroka gama funkcjonalności
Wszystkie modele wyposażono w szereg udogodnień, które znacznie ułatwią i usprawnią codzienne biurowe prace. Nowa, udoskonalona funkcja skanowania pozwala na konwersję dokumentów bezpośrednio na pliki w formacie Word lub  Excel. Dzięki temu użytkownicy unikają czasochłonnej pracy związanej z ręcznym przenoszeniem danych do edytowalnych formatów.

Elastyczność
Duża uniwersalność, wysoka jakość druku oraz wszechstronność dostępnych opcji wykończenia oferowane przez najwyższe z premierowych modeli - bizhub C454e i C554e sprawiają, że wiele zadań, które do tej pory musiały być zlecane na zewnątrz, teraz można zrealizować w firmie. Dzięki temu użytkownicy zyskują o wiele większą elastyczność związaną z produkcją drukowanych materiałów, przekłada się to również na zmniejszenie kosztów.

- Nieustannie rozwijamy i udoskonalamy gamę naszych urządzeń. Tym razem wzięliśmy na warsztat pięć bardzo udanych modeli – wcześniejsze wersje bizhub C224e,C284e,C364e, C454e, C554e zaliczamy do bardzo wydajnych i wszechstronnych. Teraz zyskały dodatkowe funkcje i usprawnienia. Dzięki temu w ręce naszych Klientów możemy oddać urządzenia, których obsługa będzie jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna, a gama dostępnych funkcji jeszcze szersza. Zadbaliśmy również o większą energooszczędność – powiedział Szymon Szczur, Koordynator ds. Wsparcia Sprzedaży Rozwiązań Biznesowych.

***

Kontakt dla mediów:

Magdalena Rudecka, PR Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. 22 560 33 30, +48 668 133 251, e-mail: magdalena.rudecka(at)konicaminolta.pl

Katarzyna Dawidowska, Fischer&Zubek PR Partners Sp. z o.o., tel. 22 551 54 71, +48 503 004 066, e-mail: katarzyna.dawidowska(at)firmapr.com.pl