Giving Shape to Ideas

search form

Informacje prasowe - Rozwiązania biznesowe

Rozwiązania Biznesowe

Data: 03/13/08 - 11:17:00
Kategoria: Business Solutions


Wiosenna premiera Konica Minolta

W ofercie firmy Konica Minolta pojawiło się nabiurkowe urządzenie wielofunkcyjne magicolor 2590MF. Zastąpiło model magicolor 2490MF, od którego odróżnia je m.in. dodatkowe oprogramowanie.

Firma Konica Minolta wprowadziła na polski rynek model magicolor 2590MF. To urządzenie wielofunkcyjne niewielkich rozmiarów, zaprojektowane dla kilkuosobowych grup roboczych. Jest bogatszą wersją cieszącego się dużą popularnością modelu magicolor 2490MF.

Konica Minolta magicolor 2590MF zapewnia użytkownikom wygodne przetwarzanie dokumentów biurowych, w tym drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz faksowanie. Drukuje i kopiuje 5 kolorowych stron na minutę (rozdzielczość druku 2400 x 600 dpi). W trybie czarno-białym pracuje z prędkością 20 stron na minutę. Urządzenie można opcjonalnie wyposażyć w moduł drukowania dwustronnego, co nie tylko ułatwia przygotowywanie różnorodnych dokumentów biurowych, lecz także zmniejsza zużycie papieru.

Do modelu magicolor 2590MF dołączone jest oprogramowanie do wygodnej digitalizacji dokumentów. Zeskanowane materiały można zapisywać w formatach JPG, TIFF i PDF, wstawiać bezpośrednio do wybranej aplikacji (np. Word, Powerpoint) lub dołączać do maila. Urządzenie jest wyposażone w faks działający w technologii Super G3, umożliwiający wysyłanie i odbieranie dokumentów z szybkością 33,6 kb/s. Udogodnieniem dla użytkowników jest możliwość monitorowania ustawień faksu oraz zużycia materiałów eksploatacyjnych z poziomu własnego komputera.

Model Konica Minolta magicolor 2590MF jest objęty roczną gwarancją. Można go nabyć w cenie od 2899 zł brutto w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.

Do góry

© 2012 Konica Minolta