Pobierz White Papers!

 
inkjet print sample 3

Poczuj to!

AccurioJet KM-1 zapewnia pełną elastyczność drukowania na prawie każdym istniejącym podłożu – od wysokogramaturowych papierów teksturowanych, poprzez kartony, aż po nośniki typu materiałów syntetycznych. Rozszerzaj listę zastosowań oraz buduj swój potencjał na rynku.

Zamów zestaw próbek

AccurioJet KM-1e

Urządzenie do druku cyfrowego

Dowiedz się więcej

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta


Digital1234 to cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia zakresu i zysków z Twojej działalności. Program rozwoju biznesowego od firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju i uzyskania konkurencyjnej przewagi na rynku. Wykorzystujemy w nim podejście oparte na możliwościach i wskazujemy klientom cztery praktyczne kroki: jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych cennych informacji – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków.

Cztery kroki do budowania Twojej działalności:

Identify

your business opportunities
Step 1 1

Assess

your business needs
Step 2 2

Justify

your value proposition
Step 3 3

Implement

a successful inkjet business
Step 4 4

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami
Zróżnicuj swoją ofertę drukowania i wyróżnij się na tle konkurencji dzięki naszej innowacyjnej technologii druku atramentowego, która zapewnia pełną elastyczność drukowania na niemal każdym istniejącym podłożu.