Etykiety i ich wyjątkowe znaczenie

Etykiety i ich wyjątkowe znaczenie

Etykiety i ich wyjątkowe znaczenie

Ciągle rozwijająca się sytuacja z wirusem Covid-19 postawiła przed całym światem nowe, bezprecedensowe wyzwania. Niezmiennym pozostaje jednak fakt, iż w ogólnoświatowej produkcji przemysłowej nadal kluczową rolę odgrywają i odgrywać będą etykiety. 


Etykiety są częścią łańcucha dostaw produktów pierwszej potrzeby. Są niezbędnym narzędziem służącym przekazywaniu podstawowych informacji o produktach codziennego użytku, takich jak żywność, napoje czy akcesoria domowe. Rozmiar, waga, składniki lub instrukcja użytkowania danego towaru to jedne z wielu informacji, jakie możemy znaleźć na etykietach. Stąd właśnie bierze się ich niebagatelne znaczenie.

Drukowanie etykiet w dobie koronawirusa

Drukowanie etykiet w dobie koronawirusa

Wpływ Koronawirusa i związanego z nim lockdownu na rynek etykiet

Poznaj fakty i liczby dotyczące wpływu koronawirusa i związanego z nim lockdownu na rynek etykiet i sprzedaż naszych urządzeń drukujących AccurioLabel w Europie.

POZNAJ FAKTY I LICZBY
Label printing during Coronavirus lockdown

Firma Soabar potroiła produkcję cyfrowych etykiet w trakcie kryzysu COVID-19

Soabar, brytyjska firma produkująca etykiety, od czasu wybuchu pandemii Covid-19 skupia swoją działalność głównie na potrzebach sektora farmaceutycznego, higienicznego i spożywczego. ,,Zanotowaliśmy gwałtowny wzrost zapotrzebowania na cyfrowe etykiety i gdyby nie urządzenia marki Konica Minolta mielibyśmy duży kłopot z realizacją oczekiwań naszych klientów” - mówi dyrektor generalny Soabar, Phil Achurch. Dowiedz się więcej o działalności firmy Soabar i o tym, jak Konica Minolta pomogła jej wkroczyć do świata cyfrowych etykiet.

Dowiedz się, jak wygląda druk cyfrowych etykiet

Dowiedz się, jak wygląda druk cyfrowych etykiet

Typowe zastosowania etykiet

Urządzenia z serii AccurioLabel 230 obsługują wiele różnego rodzaju materiałów, takich jak m.in. papier przylepny błyszczący i matowy, papier syntetyczny YUPO, folie typu PET lub PP, itd. Aby poznać całą gamę obsługiwanych przez nasze maszyny materiałów, zamów zestaw z próbkami.

ZAMÓW ZESTAW SAMPLI
label printing - applications

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 – Druk etykiet w nowym wydaniu

Zalety cyfrowej produkcji etykiet są bardzo liczne i łatwo dostrzegalne: szybki czas realizacji zleceń, wysoka opłacalność, łatwość obsługi urządzeń to tylko niektóre z nich. Chcesz zobaczyć maszynę AccurioLabel 230 w akcji? Zamów u jednego z naszych ekspertów prezentację urządzenia!

Zamów prezentację urządzenia u jednego z naszych ekspertów!

Jeden z naszych specjalistów przedstawi wszystkie zalety cyfrowej technologii drukowania etykiet oraz opowie o licznych korzyściach, które ta technologia może przynieść twojemu biznesowi.