Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Dołącz do nas na drupa 2024

ZATWIERDŹ TERMIN

Udostępnianie

Potencjał drzemiący w przyszłości druku

Odwiedź nas na stoisku Konica Minolta w hali 8B


Serdecznie zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego stoiska Konica Minolta w hali 8B podczas targów drupa 2024 w Düsseldorfie.

 

Przekonaj się na własne oczy, jak znacząco zmieniły się technologie druku. Na naszym stoisku zaprezentujemy najnowsze innowacje, które mają potencjał, by zrewolucjonizować branżę. Naszą główną i nieustającą inspiracją jest dostarczanie korzyści, które budują przewagę konkurencyjną naszych Klientów,

Zapraszamy Cię również do odwiedzenia naszego interaktywnego stoiska, które mamy nadzieję, na zawsze zmieni Twój sposób postrzegania efektywności, jakości i zrównoważonego rozwoju w branży poligraficznej. Zobacz, jak Konica Minolta kształtuje przyszłość druku poprzez swoje innowacje. Dzięki odpowiedniej technologii, możliwości stają się jeszcze większe, a nowe możliwości stają się rzeczywistością. Wybór odpowiednich maszyn to pierwszy krok w budowaniu solidnego biznesu poligraficznego, a wybór odpowiedniego partnera biznesowego, takiego jak Konica Minolta, który gwarantuje niezawodność swoich urządzeń, jest kluczowy dla osiągnięcia sukcesu.

 

Wspólnie wkroczmy w przyszłość, gdzie każdy wydruk jest precyzyjny i powtarzalny. Dzięki naszym innowacjom stale poszerzamy granice możliwości druku, a naszym celem jest przesuwanie tych granic coraz dalej.

 

Dołącz do świata Konica Minolta i przemysłu 5.0, gdzie niezawodność, skalowalność, zrównoważony rozwój oraz inteligentna automatyzacja łączą się z ludzkim doświadczeniem, tworząc niezwykle inspirujące środowisko do rozwoju.

VIP club Konica Minolta

Bądź na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi drupa 2024 od Konica Minolta!

Dołącz do naszego klubu VIP i otrzymuj ekskluzywne informacje, wiadomości i ogłoszenia o naszym udziale w drupa 2024, zanim trafią do ogólnego obiegu prasowego. A jako podziękowanie za dołączenie do naszego klubu, otrzymasz specjalny prezent podczas odwiedzenia naszego stoiska w hali 8B (jeśli zapiszesz się do 22.05.2024).


 
Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Dołącz do klubu


 

 

"drupa jest fundamentem naszej branży. Jest to wydarzenie edukacyjne, informacyjne i inspirujące - istnieje prawdziwe zainteresowanie wydarzeniami takimi jak to, dlaatego nie możemy się doczekać.

Jako globalny lider technologiczny, Konica Minolta ponownie będzie miała znaczący wkład w targi. Z naszym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój i cele społecznej odpowiedzialności, które są w naszym DNA, z niecierpliwością czekamy na przyjęcie odwiedzających na naszym stoisku, aby pomóc im przemyśleć możliwości, rozpalić ich kreatywne pomysły i dostrzec potencjał w druku.

drupa stanowi doskonałą platformę do zaprezentowania najnowszych technologii i ulepszeń, które pozwalają dalej identyfikować i udrażniać potencjał cyfryzacji dla naszych klientów."

Olaf Lorenz, Dyrektor ds. Międzynarodowego Marketingu i Dyrektor Generalny Działu Doświadczenia Marki

Potencjał drzemiący w przyszłości druku

Potencjał drzemiący w przyszłości druku

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Strona internetowa

Dołącz do naszego klubu VIP

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami nowościami na targach drupa 2024. Zarejestruj się, otrzymasz wiadomości e-mail na ich temat.

Pola tekstowe oznaczone symbolem * są wymagane!