DOŁĄCZ DO NAS NA TARGACH VIRTUAL.DRUPA!

Udostępnianie

virtual.drupa 2021

Dołącz do nas na targach virtual.drupa w dniach 20-23 kwietnia 2021 r., aby zapoznać się z naszymi najnowszymi innowacjami w zakresie nowych technologii, automatyzacji przepływu prac, które umożliwią rozwój Twojej firmy.


Zainspiruj się naszymi sesjami online na temat przyszłości druku, tworzenia nowych możliwości biznesowych wśród obecnych klientów, pozyskiwania nowych grup klientów i zwiększania zysków.

Serdecznie zapraszamy do zarejestrowania się na nasze sesje online i zapoznania się z naszymi przełomowymi technologiami w zakresie druku produkcyjnego, druku etykiet, druku inkjet’owego, uszlachetniania i wycinania. 

Agenda

Agenda
20.
kwi 2021

Ucz się – rozwijaj się z Prokom

W naszej popandemicznej branży aspekty biznesowe są kluczowe dla dostawców usług druku. Chodzi przede wszystkim o redukcję kosztów, poprawę wydajności, zwiększenie przychodów i osiągnięcie wyższej rentowności. Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której mogą oni kontaktować się z innymi dostawcami usług druku i uczyć się od siebie nawzajem, aby rozwijać swoją działalność. Podczas tej sesji członkowie Prokom podzielą się swoim doświadczeniem z zakresu działania w tych niełatwych czasach.

21.
kwi 2021

Zautomatyzowany cyfrowy druk produkcyjny

„Od zamówienia do gotowego produktu” – ta sesja pokaże w jaki sposób oprogramowanie i rozwiązania sprzętowe firmy Konica Minolta mogą usprawnić przepływ prac w drukarni. Web to print z AccurioPro Flux, kontrola drukarni z AccurioPro Dashboard, urządzenia AccurioPress serii C4080 i serii C14000 drukujące z zastosowaniem toneru na ciętych arkuszach oraz nasza oferta w zakresie inteligentnego wykańczania w trybie inline. To wszystko pomoże Ci w cyfrowej transformacji Twojej drukarni.

22.
kwi 2021

Niezwykłe wydruki z zastosowaniem AccurioJet KM-1e

Nowe wyzwania w branży nie polegają na reagowaniu, ale na elastyczności, na szybkim dostosowaniu się do zmian i udoskonalaniu.

Trzeba na nowo opracować sposób, w jaki postrzegamy efektywność i produktywność.

Nasze najnowsze urządzenie do cyfrowego druku inkjet UV, AccurioJet KM-1e, łączy w sobie wszechstronność podłoży do druku i stabilność charakterystyczną dla maszyn offsetowych z zaletami najnowszej technologii cyfrowej.

Podczas tej sesji pokażemy zalety jej niesamowitej elastyczności w zakresie nośników, szybkości przygotowania do druku danych zmiennych oraz produkcji na arkuszach B2.

MGI – niezwykła siła uszlachetnień

Obecnie w druku liczą się już nie tylko wysoka jakość, dobra obsługa i niskie ceny.

Użycie lakieru i folii w druku zwiększa wartość wydruków CMYK i pozwala drukarniom zaoferować coś więcej – wyjątkowe, bardziej luksusowe prace, które podnoszą wartość końcowego produktu.

W ramach tej sesji opowiemy Wam jak można tego dokonać za pomocą MGI JetVarnish 3D S, rozwiązania Konica Minolta umożliwiającego uszlachetnianie druku.

23.
kwi 2021

MOTIONCUTTER- szybki cyfrowy system do laserowego wycinania

Dzięki funkcjom cięcia, cięcia filigranowego, cięcia typu kiss cut, grawerowania, bigowania i (mikro)perforacji MOTIONCUTTER - cyfrowy system do laserowego wycinania oferuje ogromne możliwości w zakresie wykańczania – od obróbki technicznej po dekoracyjne zdobienia.

Zobacz jak łatwe może być wykańczanie z zastosowaniem danych zmiennych. Odkryj swoją szansę na rynku dzięki w pełni zautomatyzowanemu systemowi do laserowego wycinania.

Etykiety i opakowania

Rynek etykiet i opakowań mocno się rozwija. Ogromne wzrosty odnotowują szczególnie segmenty druku etykiet i produkcji opakowań z tektury falistej. Pokażemy Ci jak połączyć oba te obszary w jeden przepływ pracy.