5 NAJWAŻNIEJSZYCH WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH ROZPOCZĘCIA PRZYGODY Z DRUKIEM ROZSZERZONYM

NADSZEDŁ CZAS TRANSFORMACJI TREŚCI DZIĘKI genARate

  • W dzisiejszym, cyfrowym świecie, materiały drukowane nadal mają siłę oddziaływania. Wystarczy je tylko ożywić. I właśnie tak działa genARate.
  • Nasza innowacyjna platforma bazująca na rozszerzonej rzeczywistości (AR) przekształca istniejącą zawartość 2D w ekscytujące, interaktywne doświadczenia 3D, które zwiększają zaangażowanie w Twoją markę, produkt lub usługę.
  • Tworzenie własnych treści rozszerzonych jest łatwiejsze niż myślisz dzięki rozwiązaniu genARate, które szybko przywraca druk na pierwszy plan mieszanki marketingowej.

 

Dowiedz się jak tworzyć, publikować, wykorzystywać i mierzyć efektywność swoich treści rozszerzonych.

Pobierz nasz praktyczny przewodnik, „5 najważniejszych wskazówek dotyczących rozpoczęcia przygody z drukiem rozszerzonym”, który znajduje się pod linkiem w wiadomości e-mail, którą właśnie do Ciebie wysłaliśmy.

 
 
 
Tak, chcę otrzymywać informacje:

Na temat aktualnych produktów i usług firmy Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH oraz innych spółek stowarzyszonych należących do grupy, dostosowane do moich indywidualnych zainteresowań. Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności.

ZOBACZ RÓŻNICĘ.