TWÓRZ, EDUKUJ, ANGAŻUJ

Tworzenie własnych cyfrowych treści jest łatwiejsze niż myślisz dzięki rozwiązaniu genARate. Intuicyjne i wydajne rozwiązanie, które obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, publikowania i mierzenia efektywności zamieszczanych treści.
 
Niezależnie od prowadzonej przez Ciebie działalności, nie musisz mieć zaawansowanej wiedzy i umiejętności z zakresu rozwiązań IT oraz kodowania. Po prostu wykorzystaj tu opcję „drag & drop” – interaktywne przyciski, linki, animacje i filmy – nakładając na drukowane grafiki warstwy informacji, z którymi odbiorcy mogą wchodzić w interakcje. Zrób to sam.

 
 
 
 
 
 

KROK 1:

Wstaw obraz startowy

Zacznij od zalogowania się do genARate Studio. Wstaw obraz startowy, który będzie Twoim triggerem i będzie aktywował dodane cyfrowe treści. Stwórz nowy projekt graficzny za pomocą kilku kliknięć – szybko i łatwo dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

KROK 2:

Dodaj swoją zawartość

Dodawaj filmy, zdjęcia, tekst, linki lub obiekty 3D w trybie „drag & drop”. Maksymalna prostota działania. Nie musisz już wykorzystywać zasobów IT aby Twoje nowe środki komunikacji – i kampanie – były gotowe do publikacji.

 
 
 
 
 
 
 

KROK 3:

Opublikuj swój AR

Dzieli Cię już tylko jeden „klik” od publikacji projektu.
Pozwolić użytkownikom na skanowanie i odbieranie dodatkowych treści z telefonu lub tabletu – przez wykorzystanie naszej aplikacji mobilnej do skanowania treści AR, albo udostępnij aplikację pod własną marką.

JAK ZACZĄĆ

 

Aplikacja genARate jest intuicyjna w użyciu, jednak stworzyliśmy poręczny przewodnik, który dostarczy Ci więcej szczegółów na temat procesu tworzenia i publikacji treści w AR.

Pobierz przewodnik i wykorzystaj testowy dostęp do Studia.

POBIERZ PRZEWODNIK

POBIERZ genARate

Wypróbuj genARate już dziś

iOS App Store Google Play