TWÓRZ, EDUKUJ, ANGAŻUJ

 

Tworzenie własnych treści rozszerzonych jest łatwiejsze niż myślisz dzięki rozwiązaniu genARate, które szybko przywraca druk na pierwszy plan mieszanki marketingowej. Intuicyjne i wydajne, nasze rozwiązanie deweloperskie obejmuje wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia, publikowania, wykorzystania i mierzenia efektywności Twoich treści.
 

Niezależnie od tego, czy jesteś przedstawicielem agencji, drukarni komercyjnej, centralnego działu reprografii czy działu marketingu, nie potrzebujesz żadnego wcześniejszego doświadczenia ani wiedzy z zakresu kodowania. Po prostu przeciągnij i upuść różne treści – przyciski, linki, filmy i inne – nakładając drukowane obrazy i budując warstwy informacji, z którymi odbiorcy mogą wchodzić w interakcje. To łatwe.

 
 
 

KROK 1:

Prześlij swój obraz startowy

Zacznij od otwarcia przeglądarki internetowej i zalogowania się do genARate Studio. Prześlij swój projekt graficzny za pomocą kilku kliknięć myszką – jest to jasne, szybkie i łatwe dzięki naszemu intuicyjnemu interfejsowi. Wybierz efektowny wizerunek, który jest godnydania sygnału do rozpoczęcia akcji.

 

KROK 2:

Przeciągnij i upuść swoją zawartość

Dodawaj filmy, zdjęcia, tekst, linki lub obiekty 3D w trybie „przeciągnij i upuść”. Maksymalna prostota działania. Nie musisz już polegać na swoich wewnętrznych zasobach IT, aby Twoja rozszerzone środki komunikacji – i kampanie – były gotowe do działania.

 
 
 
 
 
 

KROK 3:

Opublikuj swoją wizję AR

Kiedy wszystko będzie tak, jak trzeba, nadchodzi czas na udostępnienie. Możesz pozwolić użytkownikom na skanowanie i odbieranie treści z telefonu lub tabletu – i korzystanie z naszej aplikacji mobilnej do skanowania treści AR, albo udostępnić aplikację pod własną marką, uwzględniającą Twoje dane.

 
 
 
 
 

JAK ZACZĄĆ

 

Aplikacja genARate jest intuicyjna w użyciu, jednak stworzyliśmy poręczny przewodnik, dostarcza większej ilości szczegółów na temat procesu tworzenia treści – i prezentuje jak naprawdę czerpać korzyści z druku. W ruchu.

Wyjaśniliśmy wszystko, co musisz wiedzieć – od przesłania pierwszej części treści, poprzez zarządzanie nią, aż po jej publikację. Ponadto opisaliśmy, jak korzystać z naszego prostego narzędzia do raportowania, aby analizować zaangażowanie użytkowników i skuteczność rozszerzonej treści po jej udostępnieniu.

Pobierz przewodnik, przeczytaj go, zapisz i odwołaj się do niego w razie potrzeby.

POBIERZ PRZEWODNIK

 
 
 
 
 

POBIERZ genARate

Wypróbuj genARate już dziś – pobranie jest bezpłatne

iOS App Store Google Play