DOŚWIADCZAJ. EKSPLORUJ. ODKRYWAJ.

 

Przygotuj się na zaskoczenie i zachwyt. Zobacz w jaki sposób genARate potrafi przekształcić standardowy drukowany materiał 2D w angażujące doświadczenie 3D – na Twoich oczach. Pamiętaj jednak, że w przypadku genARate nie chodzi tylko o ulepszenie druku. genARate usprawnia również komunikację cyfrową, pomagając wspierać szersze inicjatywy transformacji cyfrowej.

Aplikacja genARate jest darmowa do pobrania i prosta w użyciu, więc warto ją wypróbować. W ciągu kilku chwil możesz zobaczyć jak nadaliśmy tradycyjnym materiałom drukowanym nowe znaczenie w marketingu – i jak stworzyliśmy szeroką gamę nowych możliwości biznesowych, które możesz wykorzystać.

 
 

KROK 1:

Pobierz naszą darmową aplikację

Znajdź naszą aplikację na platformie App Store lub Google Play i pobierz ją bezpłatnie. W ciągu kilku sekund zostanie ona zainstalowana na Twoim urządzeniu i będzie gotowa do użycia. Po prostu otwórz aplikację i zapoznaj się z jej funkcjami.

 
 
 
 

KROK 2:

Skieruj swoje urządzenie na obraz startowy

Aby zobaczyć genARate w akcji, użyj aplikacji do skanowania obrazu startowego – jest to obraz wyraźnie oznaczony ikoną AR. Udostępniliśmy szereg doświadczeń do przetestowania, które można pobrać na naszej stronie demo.

 
 
 
 

KROK 3:

Doznaj magii rozszerzonej rzeczywistości

Po zeskanowaniu obrazu startowego możesz doświadczyć ekscytujących, dodatkowych treści, które ożywają na Twoich oczach. Możesz wejść w interakcję z treścią i zrozumieć dokładnie co czyni genARate tak potężnym narzędziem.

 

ZABIERZ SIĘ Z genARate NA JAZDĘ TESTOWĄ

 

Mówienie o genARate to jedno, ale zobaczenie genARate w akcji, to zupełnie inna sprawa.

Kliknij na poniższy link, aby pobrać niektóre zasoby AR i doświadczyć ich magii.

Zobacz wersje demonstracyjne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POBIERZ genARate

Wypróbuj genARate już dziś – pobranie jest bezpłatne

iOS App Store Google Play