DOŚWIADCZAJ I ODKRYWAJ.

Przygotuj się i zobacz w jaki sposób genARate potrafi przekształcić standardowy wydruk 2D w angażujące pełne interakcji doświadczenie – na Twoich oczach. Pamiętaj także, że w przypadku genARate nie chodzi tylko o ulepszenie druku - genARate usprawnia przede wszystkim komunikację cyfrową, pomagając wspierać szersze inicjatywy transformacji cyfrowej.

Aplikacja genARate jest darmowa do pobrania i prosta w użyciu, więc warto ją wypróbować. W ciągu kilku chwil możesz zobaczyć jak nadaliśmy tradycyjnym materiałom drukowanym nowego wymiaru – i jak stworzyliśmy szeroką gamę nowych możliwości biznesowych, które i Ty możesz wykorzystać.

KROK 1:

Pobierz aplikację genARate

Znajdź naszą aplikację na platformie App Store lub Google Play i pobierz ją bezpłatnie. W ciągu kilku sekund zostanie ona zainstalowana na Twoim urządzeniu i będzie gotowa do użycia. Po prostu otwórz aplikację i zapoznaj się z jej funkcjami.

KROK 2:

Skieruj urządzenie na grafikę i zeskanuj

Aby zobaczyć genARate w akcji, użyj aplikacji do skanowania obrazu startowego – jest to obraz wyraźnie oznaczony ikoną AR. Udostępniliśmy materiały do testowania, które można pobrać na naszej stronie w sekcji demo.

KROK 3:

Doświadcz magii rozszerzonej rzeczywistości

Po zeskanowaniu obrazu startowego możesz doświadczyć ekscytujących, dodatkowych treści, które ożywią się na Twoich oczach.

ZAPISZ SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ Z genARate

Kliknij na poniższy link, aby pobrać zasoby AR i doświadczyć ich magii.

Zobacz wersje demonstracyjne

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

POBIERZ genARate

Wypróbuj genARate już dziś

iOS App Store Google Play