TWÓRZ WARTOŚĆ. DODAWAJ WARTOŚĆ.
OTWIERAJ NOWE MOŻLIWOŚCI.

 

genARate oferuje łatwą i skuteczną integrację treści, pozwalając użytkownikom na natychmiastowe wykorzystanie nowych informacji. Pomaga w tworzeniu dodatkowych możliwości biznesowych, oferując natychmiastową drogę do zakupu produktu, zapoznania się z nim lub ze związanymi z nim elementami – a następnie umożliwia dokładne śledzenie zwrotu z inwestycji dzięki łatwo mierzalnej analizie na bazie raportowania.

Nasza platforma zapewnia efektywny kosztowo sposób eksperymentowania z możliwościami druku AR dzięki niskim kosztom i ograniczonemu ryzyku, co czyni ją doskonałym początkiem drogi do zrozumienia możliwości kampanii i treści związanych z drukiem AR.

KLUCZOWE FUNKCJE genARate.

Rozwiązanie online

Pracuj szybko i wydajnie, bez konieczności instalacji oprogramowania. Po prostu zaloguj się do genARate Studio w wybranej przez siebie przeglądarce internetowej i popuść wodze swojej kreatywności.

Brak potrzeby kodowania

Nie trzeba zagłębiać się w każdą linijkę kodu HTML. Szybko stwórz imersyjne doznania za pomocą wbudowanych narzędzi i funkcji typu „drag & drop”.

Analiza i raportowanie

Zobacz dokładnie to, co widzą Twoi użytkownicy, ilu z nich przechodzi dalej i oblicz swój zwrot z inwestycji, a wszystko to przy pomocy jednego potężnego, lecz zarazem prostego zestawu narzędzi.

Obsługa wielojęzyczna

genARate może Cię wesprzeć niezależnie od tego, w jakim języku mówisz Ty lub Twoi odbiorcy.

Aplikacje niestandardowe

Publikuj treści dla publicznej aplikacji genARate lub dodaj funkcjonalność genARate do swojej własnej istniejącej aplikacji.

Z myślą o zespołach

Dla każdego planu można założyć kilka kont użytkowników. Dostępne szkolenia i konsultacje pozwalają jak najszybciej wdrożyć Twój zespół.

FUNKCJE OD UTWORZENIA DO WDROŻENIA

Dodawaj swoje treści AR szybko i sprawnie, bez potrzeby korzystania z narzędzia desktopowego, korzystając z naszego zaawansowanego oprogramowania do rozpoznawania obrazu, wraz z niestandardowymi narzędziami do animacji i wprowadzania HTML. Kiedy już dodasz swoją zawartość, zarządzaj nią i obserwuj jej oddziaływanie przy pomocy naszego pakietu narzędzi wspomagających.

Dzięki obsłudze obrazów, filmów, przycisków, modeli 3D, tekstu i kodu HTML możesz wybrać i połączyć dowolne opcje, aby dopasować je do swojej pracy i dokładnie przetestować przed publikacją. Możesz nawet aktualizować elementy rzeczywistości rozszerzonej (AR) w dowolnym momencie po ich wdrożeniu.

Przechowuj wszelkie utworzone zasoby i pliki w dedykowanej pamięci masowej w chmurze i korzystaj z aplikacji zasilanych genARate, automatycznie łączących się z chmurą w celu jak najszybszego dostarczenia ich użytkownikowi końcowemu. Możesz oznaczyć aplikację genARate własną marką lub zintegrować ją ze swoją istniejącą aplikacją.

Dzięki obsłudze wielu użytkowników jednocześnie, wraz z SLA i wsparciem, możesz uzyskać wszelką pomoc i szkolenie potrzebne do rozpoczęcia pracy z genARate kiedy tylko tego potrzebujesz.