Świat się zmienia. A z nim zarówno ludzie jak i biznes. Zdefiniuj na nowo cyfrowe miejsce pracy.

Pod wpływem zmian technologicznych, społecznych, środowiskowych i pokoleniowych pojęcie "pracy" zmieniło się radykalnie dla wielu z nas. Zamiast być miejscem, do którego się idzie, praca jest teraz czymś, co się robi – w dowolnym czasie i miejscu oraz na dowolnym urządzeniu. Podążając za tą ewolucją i zwiększając zaangażowanie, efektywność oraz produktywność pracowników, 45% organizacji twierdzi, że transformacja cyfrowa stanowi czołowy priorytet w ich organizacji. ¹

 

  • Odchodzą od dokumentów papierowych na rzecz elektronicznych i rozwijają cyfrowe przepływy prac.
  • Migrują z zarządzania lokalnego do platform SaaS i chmurowych, hostowanych w centrach danych. 
  • Wspomagają swoje wirtualne miejca pracy z wykorzystaniem nowych technologii – urządzeń mobilnych i cyfrowych narzędzi współpracy. 
  • Uwalniają moc danych i analityki, aby napędzać rozwój swojej działalności.


Będziemy z Tobą współpracować, aby stworzyć inteligentne miejsce pracy, odpowiednie dla Twojej organizacji. Przenoszące Twoją organizację na kolejny poziom cyfrowej dojrzałości. Zapewniające kontrolę. Pomagające łatwo dostosować się do zmian i przezwyciężać nowe wyzwania. Wspierające Twoich pracowników, aby mogli wykonywać swoją pracę najlepiej, jak potrafią, oraz w sposób, który jest dla nich najlepszy. I umożliwiające realizację nowych pomysłów z korzyścią dla klientów, firmy i całego społeczeństwa.
 

Witamy w inteligentnym miejscu pracy

Kiedy technologie informatyczne działają tak, jak powinny, masz pewność, że możesz prowadzić swoją firmę po swojemu. Elastyczność, zapewniająca możliwość pracy w dowolny sposób i w dowolnym miejscu. A także narzędzia pozwalające zwiększyć produktywność, aby sprostać wymaganiom – ze świadomością, że Twoje miejsce pracy jest bezpieczne. Dzięki partnerowi, który dostosowuje kompleksowe rozwiązania dla cyfrowego miejsca pracy, możesz się rozwijać i mieć pewność swoich możliwości. Czerp korzyści z funkcjonalnego IT.

Główne korzyści

 
Inteligentne miejsce pracy może odmienić oblicze Twojej firmy. Na nowo definiuje sposób, w jaki Ty i Twoje zespoły pracujecie – indywidualnie i zespołowo – oferując szereg korzyści:

Mobilność



Pracownicy mogą bezpiecznie pracować z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie

Skalowalność



Rozwijaj swoje miejsce pracy zgodnie z rozwojem swojej działalności

Produktywność



Dzięki automatyzacji procesów i ułatwieniu pracownikom dostępu do potrzebnych informacji mogą oni lepiej i szybciej wykonywać swoją pracę

Nasze rozwiązania w skrócie

Wierzymy, że świat pracy składa się z trzech filarów: ludzi, przestrzeni i technologii. Zbyt często filary te traktowane są jako odrębne jednostki. Dlatego naszą wizją jest łączenie ludzi, przestrzeni i technologii w celu stworzenia prawdziwie cyfrowego miejsca pracy.


Krok po kroku wspieramy Twoją organizację na każdym etapie podróży w kierunku dojrzałości cyfrowej:

  • Przejście z wersji papierowej na cyfrową w celu bezpieczniejszego i trwalszego przechowywania informacji oraz łatwiejszego dostępu dla pracowników w każdym środowisku pracy
  • Umożliwienie pracy niezależnej od lokalizacji dzięki bezpiecznym, zarządzanym rozwiązaniom IT w chmurze i mobilnym
  • Wykorzystanie większej ilości danych i informacji w procesie podejmowania decyzji biznesowych.

Nasza szeroka oferta technologii, usług, rozwiązań i kompetencji konsultingowych pomaga zintegrować sprzęt, oprogramowanie, narzędzia cyfrowe, platformy chmurowe i inne możliwości, które pozwolą przeprowadzić transformację w tempie odpowiednim dla Ciebie. Ponadto zapewniamy zabezpieczenia chroniące przed cyberzagrożeniami. Opcje zwiększenia odporności oraz wsparcie zdalne lub na miejscu pomogą zmaksymalizować czas bezawaryjnej pracy.

Dowiedz się jak nasze inteligentne połączone miejsce pracy może pomóc Twojej działalności

Wiemy, że każda organizacja jest wyjątkowa, dlatego każdą współpracę rozpoczynamy od rozmowy. Chętnie Cię wysłuchamy, więc skontaktuj się z nami już dziś.