Wydajniejsza praca biura dzięki AccurioPrint C750i Flux oraz AccurioPrint 850i od Konica Minolta

Warszawa | 10 sierpnia 2023

Konica Minolta wspiera transformację cyfrową biur w kierunku zintegrowanych systemów, wspieranych przez rozwiązania chmurowe czy technologie mobilne. Cyfrowe miejsca pracy doskonale uzupełniają nowoczesne urządzenia drukujące firmy – AccurioPrint C750i Flux oraz AccurioPrint 850i.Urządzenia można łatwo wdrożyć w biurach, szkołach czy punktach obsługi druku, a także dzięki intuicyjnemu interfejsowi są łatwe w obsłudze dla użytkowników. Zarówno AccurioPrint C750i Flux jak i AccurioPrint 850i pozwalają na integrację z rozwiązaniami chmurowymi dzięki opcjonalnym aplikacjom z MarketPlace, co pomaga firmom usprawniać procesy i tworzyć bardziej efektywne, cyfrowe środowisko pracy. Urządzenia odpowiadają również na wyzwania w zakresie cyberbezpieczeństwa, oferując program antywirusowy Bitdefender (wyposażenie opcjonalne), zapewniający bezpieczeństwo danych do wydruku. W dobie coraz bardziej rygorystycznych wymagań w zakresie ograniczenia emisji CO2, wyznaczanych m.in. przez Unię Europejską, zarówno AccurioPrint C750i Flux jak i AccurioPrint 850i stają się korzystnym wyborem, pozwalającym na znaczną redukcję konsumpcji energii elektrycznej.
 
Prostota połączona z kompleksowością obu maszyn sprawia, że bardzo dobrze spełniają rolę punktów obsługi druku w ramach przedsiębiorstwa czy placówki, a AccurioPrint 850i dzięki swoim funkcjonalnościom dodatkowo okazuje się atrakcyjnym rozwiązaniem dla klientów korzystających z dużych nakładów, wynikających m.in. z częstych mailingów czy fakturowania.
 
Przystępność urządzeń wynika też m.in. z możliwości wymiany tonerów bez przerywania pracy drukarki czy łatwej możliwości edycji plików pdf. Ponadto AccurioPrint C750i Flux pozwala na jeszcze lepszą integrację procesów dzięki obsłudze wielu maszyn z jednego ośrodka, co szczególnie dobrze sprawdza się w punktach druku.
 
Urządzenia AccurioPrint C750i Flux oraz AccurioPrint 850i doskonale łączą prostotę i intuicyjność, bezpieczeństwo danych oraz zintegrowanie z nowoczesnymi systemami. Ta kombinacja pozwala odpowiedzieć na kluczowe wyzwania współczesnego miejsca pracy i nauki, coraz bardziej cyfrowego i przyjaznego użytkownikowi.
 
Komunikat Konica Minolta - wersja PDF