AccurioPro Compile

TWÓRZ PROJEKTY WYDRUKU TYLKO RAZ — KORZYSTAJ Z NICH WIELOKROTNIE


AccurioPro Compile sprawia, że proces tworzenia i przygotowywania projektu wydruku jest szybki i prosty — nawet w przypadku przekazywania informacji z różnych działów i źródeł.


Zapisuj i ponowne wykorzystuj projekty wydruku w dowolnym momencie

AccurioPro Compile pozwala na wprowadzenie wyraźnych korzyści płynących z automatyzacji procesu aktualizacji plików projektów wydruku. Wystarczy tydzień — a będziesz zastanawiać się, jak dotychczas udawało Ci się bez niego radzić.

Czy regularnie drukujesz instrukcje obsługi, w tym różne pliki PDF — na przykład okładkę, instrukcje, stronę karty gwarancyjnej i dane kontaktowe? Może to być skomplikowane i czasochłonne zadanie. Treść tych dokumentów może czasami ulegać zmianie — na przykład w przypadku ponownego wprowadzenia produktu na rynek — a ponieważ treść ta jest prawie zawsze dostarczana z różnych źródeł z całej firmy, może to prowadzić do nieporozumień w zakresie najnowszej wersji tekstu.

Jeśli to brzmi znajomo, być może warto rozważyć niewątpliwe zalety systemu AccurioPro Compile. Umożliwia on tworzenie projektów wydruku tylko raz, a następnie wielokrotne z nich korzystanie przy wprowadzaniu nieznacznych zmian treści.


Przepływ pracy w AccurioPro Compile

Spraw, aby zautomatyzowane aktualizowanie instrukcji obsługi stało się proste

Spraw, aby zautomatyzowane aktualizowanie instrukcji obsługi stało się proste

Czy regularnie potrzebujesz drukować instrukcje obsługi składające się z różnych plików PDF, takich jak okładka, instrukcje, karta gwarancyjna lub strona kontaktowa? Zawartość dokumentów prawdopodobnie zmienia się nieco co jakiś czas — na przykład, gdy produkt jest ponownie wprowadzany na rynek — ale ponieważ zawartość takich dokumentów jest zazwyczaj dostarczana z różnych źródeł z różnych działów, wszystko może zmienić się w złożone i czasochłonne zadanie.

W tym przypadku skorzystaj z możliwości, jakie daje AccurioPro Compile, pozwalając na utworzenie projektu wydruku tylko raz i późniejsze wielokrotne korzystanie z niego — nawet gdy zmienia się jego zawartość. To proste i łatwe, ponieważ projekty wydruku będą połączone z dokumentami źródłowymi, które mogą być umieszczane w różnych folderach w sieci firmowej.


 • W przypadku konieczności wprowadzenia zmian w jednym lub kilku plikach PDF, nie trzeba będzie dostosowywać projektu wydruku. Zamiast tego, za każdym razem, gdy wydawane jest polecenie realizacji wydruku, pobierana i wstawiana automatycznie jest tylko najnowsza wersja pliku. Dzięki temu można mieć pewność, że drukowane są tylko aktualne dokumenty — i to bez jakiejkolwiek ręcznej ingerencji.
 • Jeśli nad jednym projektem druku pracuje kilku autorów, mogą oni zachować swoje treści niezależnie od siebie. AccurioPro Compile umożliwia wygodne kompilowanie plików PDF z wielu różnych źródeł w jeden dokument końcowy.
 • AccurioPro Compile jest również najlepszym pomocnikiem podczas drukowania materiałów szkoleniowych, konferencyjnych lub innych cyklicznych projektów wydruku, dla których konfiguracja pozostaje taka sama, podczas gdy zmianie ulega jedynie zawartość dokumentu.

AccurioPro Compile

AccurioPro Compile

 • Umożliwia zapisywanie i ponowne wykorzystywanie projektów wydruku w dowolnym momencie
 • Zapisuje strukturę projektu jako szablon
 • Tworzy profesjonalnie ustrukturyzowane projekty poligraficzne
 • Szybka, wygodna i niezawodna edycja projektów
 • Automatyczna konfiguracja i wykańczanie
 • Dokumentacja dostosowana do potrzeb klienta
 • Możliwe formaty mieszane
 • Zawsze aktualna zawartość

Zapisuj projekty wydruku i korzystaj z nich w dowolnym momencie... Inteligentna automatyzacja obiegu dokumentów firmy Konica Minolta umożliwia umieszczanie plików PDF w odpowiedniej kolejności, ustawianie arkuszy slajdów, kartek i ich etykiet, organizowanie ustawień drukowania i wykańczania nie tylko dla dokumentów, ale również dla poszczególnych plików PDF. Krótko mówiąc: wszystko, co zostało zdefiniowane w projekcie wydruku jest zapisywane i może zostać w dowolnej chwili wykorzystane ponownie.

Technologia ta pozwala zapisać strukturę projektu jako szablon; tak długo, jak projekty wydruku zachowują taką samą strukturę, można to wykorzystać do zaoszczędzenia cennego czasu i środków pieniężnych. Teraz wystarczy tylko uzupełnić szablon nową treścią. Do projektu wydruku można wstawiać zakładki i drukować pojedyncze etykiety na zakładkach, wstawiać przekładki, edytować projekty, przeciągać do projektu i upuszczać pliki PDF, podglądać wstawione pliki. W razie potrzeby okno podglądu i pasek ustawień można w ogóle usunąć z okna programu, aby móc używać ich w osobnych oknach.

Można również stworzyć swój idealny interfejs użytkownika, który pomoże zachować koncentrację, używać formatów mieszanych, jeśli dany projekt wydruku składa się z plików PDF z różnymi formatami papieru. Wreszcie, można zapewnić stałą aktualność swoich treści, zapisywać zmienione pliki PDF z powrotem w tym samym miejscu pod tą samą nazwą, a także o wiele więcej.


Pobierz broszurę dotyczącą produktu, aby mieć wszystkie informacje pod ręką.

AccurioPro Compile - broszura
AccurioPro_Compile_print-autom datasheet thumbnail

Skontaktuj się

Skontaktuj się