AccurioPro Label Impose

Jedyne oprogramowanie do druku etykiet cyfrowych, którego potrzebujesz


Oprogramowanie idealnie dostosowane do Twojej nowej inwestycji


Oprogramowanie AccurioPro Label Impose jest niewiarygodnie proste w obsłudze — znacznie prostsze niż konwencjonalne systemy analogowe — dzięki czemu można tworzyć kolejki zadań bezpośrednio z panelu sterowania na ekranie dotykowym, szybciej i taniej drukować odbitki i skrócić czas potrzebny na przeszkolenie pracowników.


Aby zoptymalizować wydajność i efektywność kosztową, firmy drukarskie zajmujące się produkcją etykiet muszą w miarę możliwości zautomatyzować i zintegrować to zadanie, jednocześnie optymalizując wykorzystanie nośników w celu uniknięcia strat podłoża etykietowego. Dlatego zazwyczaj stosuje się impozycję kilku etykiet na całej szerokości i długości wstęgi etykiet. Ręczne wykonanie tej czynności może okazać się skomplikowane i czasochłonne.


Narzędzie AccurioPro Label Impose to najlepsze rozwiązanie tego problemu. Aplikacja zapewnia operatorom prosty i intuicyjny interfejs do automatycznej impozycji i przygotowywania zadań drukowania etykiet i umożliwia użytkownikom tworzenie plików PDF stanowiących bazę dla odpowiednich narzędzi skrawających na urządzeniach do wykrawania.


Możesz skupić się na drukowaniu.My w tym czasie zajmiemy się impozycją.


Oprogramowanie AccurioPro Label Impose posiada imponujący system przepływu pracy oparty na plikach PDF, który umożliwia wprowadzanie odpowiednich danych w celu tworzenia narzędzi do wykrawania i zapewnia wsparcie VDP. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i dużemu obszarowi drukowania narzędzie to stanowi doskonałe uzupełnienie maszyny do druku etykiet firmy Konica Minolta na każdym etapie pracy i bezproblemowo współpracuje z AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Grupowanie i druk etykiet

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami na temat Accurio Label Impose i odkryj jego najważniejsze funkcje – narzędzia do grupowania i druku etykiet.

Funkcje

Funkcje

Automatyczne tworzenie powtórzeń etykiet 
Aplikacja ułatwia i automatyzuje tworzenie powtórzeń etykiet na wstędze etykiet.


Zmienna treść danych 
Przetwarzanie danych o zmiennej treści jest proste i przejrzyste, a ponadto można je szybko i łatwo zastosować przy automatycznym powtarzaniu etykiet.


Dostosowanie odstępów
Operatorzy mogą swobodnie dostosowywać odstępy między poszczególnymi kolumnami i rzędami według potrzeb.


Dodawanie standardowych i niestandardowych znaczników
Aplikacja zapewnia także pełną elastyczność przy dodawaniu standardowych i niestandardowych znaczników („eye marks”) w pożądanych miejscach do wykańczania dokumentów w trybie offline.


Rozmieszczanie grafiki
Użytkownicy mogą wybierać między automatycznym i ręcznym rozmieszczeniem grafiki przy projektowaniu i pracy nad układem etykiet.


Drukowanie z grupowaniem
Na pojedynczy arkusz można nałożyć jeden lub wiele wybranych motywów graficznych.


Narzędzia do wykrojników
Oprogramowanie AccurioPro Label Impose umożliwia wykrywanie dodatkowych separacji (linii wykroju, lakieru punktowego, folii itp.) i eksportowanie ich do pliku PDF w celu utworzenia narzędzi do wykrojników i umieszczenia dodatkowych dekoracji na etykietach. 

Pobierz broszurę dotyczącą produktu, aby mieć wszystkie informacje pod ręką.

AccurioPro Label Impose - broszura
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail

Skontaktuj się

Skontaktuj się