AccurioPro Variable Data

Odkryj nowy świat komunikacji indywidualnej


AccurioPro Variable Data, nowy, profesjonalny pakiet narzędzi programowych firmy Konica Minolta do drukowania zmiennych danych (VDP), jest przeznaczony do zaawansowanego druku i publikacji danych zmiennych. Jego wydajność i elastyczność jest ogromna – żaden inny pakiet oprogramowania na rynku nie zapewnia takich możliwości z klarownym interfejsem użytkownika ze sterowaniem z poziomu menu.


AccurioPro Variable Data to nowy, profesjonalny pakiet narzędzi programowych firmy Konica Minolta do drukowania danych zmiennych, który został ściśle zintegrowany z aplikacją Adobe® InDesign® do projektowania układów stron. Obejmuje on intuicyjny i przejrzysty interfejs, spójny z wieloma nowoczesnymi aplikacjami, jak również minimalną krzywą uczenia się, która ułatwia wykonywanie złożonych zadań. Korzystaj z niesamowitej użyteczności dzięki rozwiązaniu „przeciągnij i upuść”. AccurioPro Variable Data sprawia, że tworzenie spersonalizowanych treści jest proste. Z łatwością dostosowuj dokumenty marketingowe oraz wszelkie inne materiały w jak najkrótszym czasie – możesz nawet zautomatyzować cały proces. Moduły AccurioPro Variable Data zapewniają zaawansowane funkcje drukowania i publikacji danych zmiennych oraz zintegrowany zestaw funkcji, które stanowią doskonałe rozwiązanie do automatyzacji prac produkcyjnych, takich jak kodowanie kreskowe i numeracja ciągła. Oszczędzając czas, nakład pracy i pieniądze, nasze rozwiązanie VDP zwiększy Twoją konkurencyjność i wzmocni Twój biznes. Co z tego wynika? Wyjątkowe, spersonalizowane materiały, które są łatwe do wykonania.


Bezproblemowa integracja z Adobe® InDesign®

Wszystkie moduły AccurioPro Variable Data działają w ramach aplikacji Adobe InDesign, umożliwiając dodawanie zmiennych elementów do dowolnego dokumentu InDesign. Dzięki bardzo prostemu interfejsowi panelu i elastycznemu, sterowanemu przez menu procesowi, użytkownicy mogą z łatwością definiować zmienne elementy w dowolnym miejscu na stronie. AccurioPro Variable Data łączy informacje tekstowe, obrazkowe, wielowierszowe, a nawet całostronicowe z wykorzystaniem danych pobranych z praktycznie dowolnego źródła. Dane są umieszczane bezpośrednio w układach InDesign w celu uzyskania unikalnych, spersonalizowanych materiałów wyjściowych w różnych formatach plików i VDP.

Możliwość dopasowywania kopii „w locie”

Co się dzieje, gdy dane zawierają zbyt wiele znaków, aby zmieścić się w przydzielonej przestrzeni? Pakiet AccurioPro Variable Data obejmuje moduł CopyFit™, który zapewnia zaawansowaną funkcję dopasowywania kopii „w locie” dla celów rozwiązywania problemów z niedopasowaniem tekstu. Moduł CopyFit wykrywa i koryguje warunki niedopasowania tekstu w zmiennej ramce tekstowej. Nadmiarowy tekst jest dopasowywany zgodnie z zestawem reguł zdefiniowanych przez użytkownika do momentu, gdy tekst zmieści się w obszarze ramki, a wszystko to w czasie rzeczywistym podczas sesji łączenia w programie AccurioPro Variable Data. Funkcja ta może być równie dobrze stosowana w przypadku „niedopasowanych” pól tekstowych rozszerzających tekst, gdy nie wypełnia on obszaru pola w całości.

Moduł AccurioPro Variable Data Rules

Moduł ten udostępnia wydajne, warunkowe funkcje przetwarzania (if/then/else). Reguły zapewniają możliwość wykonywania określonych akcji w oparciu o zawartość jednego lub większej ilości pól bazy danych. Interfejs modułu reguł jest w pełni sterowany przez menu, bez konieczności „ręcznego kodowania” poleceń warunkowych. Moduł reguł zawiera również kilka unikalnych funkcji testowych, dzięki którym użytkownicy mogą interaktywnie podglądać i weryfikować swoje reguły przy użyciu danych bieżących.

Użycie w połączeniu z GroupPicture

Połączenie AccurioPro Variable Data Premium z modułem oprogramowania GroupPicture™ pozwala wykorzystać to oprogramowanie jako profesjonalne narzędzie do tworzenia dokumentów: Stwórz dowolny rodzaj szablonu układu, na przykład dla wizytówek, certyfikatów, katalogów, kart identyfikacyjnych i innych elementów. Zapisz swoje indywidualne szablony jako elementy GroupPicture, a następnie traktuj je jak obrazy. Aby stworzyć np. różne wizytówki w tym samym czasie, możesz po prostu stworzyć dokument z odpowiednimi elementami GroupPicture, a następnie połączyć zmienne dane i przejść do drukowania!

Numeracja ciągła

Jedną z głównych zalet oprogramowania AccurioPro Variable Data jest zintegrowana funkcja numeracji ciągłej, która sprawia, że zadania związane z numeracją, takie jak oznaczanie biletów i etykiet, stają się dziecinnie proste.

Układy wieloarkuszowe z funkcją „tnij i sortuj”

Korzystając z unikalnej funkcji „sekwencjonowania” AccurioPro Variable Data, użytkownicy mają swobodę w projektowaniu układów wieloarkuszowych dla każdego zadania VDP. Obsługiwane są również układy typu „tnij i sortuj”.

Wysokowydajne sterowniki druku

Wszystkie zintegrowane sterowniki AccurioPro Variable Data generują pliki wyjściowe VDP, które zostały zoptymalizowane dla pras firmy Konica Minolta. Obsługiwane są zarówno pliki PPML i VPS, jak i standardowe pliki wyjściowe PostScript i PDF/VT. W przypadku wyboru wersji oprogramowania Premium, nasza unikalna funkcja „dzielenia zleceń” zapewnia największą możliwą przepustowość dla wszystkich zadań związanych z VDP.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AccurioPro Variable Data - Broszura

AccurioPro Variable Data, nowy, profesjonalny pakiet narzędzi programowych Konica Minolta do drukowania zmiennych danych (VDP), jest przeznaczony do zaawansowanego druku i publikacji danych zmiennych.

Pobierz broszurę już teraz

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami