Proces dostawy i potwierdzenia

 

Proces dostawy i cyfrowe potwierdzenie odbioru.

 

Zmień zarządzanie w swoim obecnym procesie dostaw i przejdź na mobilne i cyfrowe zarządzanie potwierdzeniami odbioru. Aktualizuj dane w czasie rzeczywistym, dodawaj treści multimedialne oraz podpisy.

 

Eliminacja procesów związanych z papierowym obiegiem dokumentów.

Papier często stanowi przyczynę braków efektywności w jego przetwarzaniu. Za każdym razem, gdy dokumenty zostają zagubione lub uszkodzone, zamówienia nie mogą być realizowane a transakcje nie mogą być fakturowane i rozliczane.

Zadbaj o nieprzerwalny, zautomatyzowany i w pełni mobilny przebieg wszystkich zamówień oraz procesów dostaw i przejdź w pełni na rozwiązanie cyfrowe.
 

Przyspieszenie procesu przetwarzania

Przetwarzanie potwierdzeń dostaw w wersji papierowej jest czasochłonne i podatne na błędy. Dopasowanie zamówień, indeksowanie i wprowadzanie danych może trwać kilka dni. Eliminuj procesy podatne na błędy i czasochłonne i zyskaj statusy dostaw w czasie rzeczywistym. Aktualizowane informacje z pracy zdalnej trafią bezpośrednio do systemu w czasie rzeczywistym.

 

Poprawa jakości obsługi klienta

Dostarczenie produktu stanowi kluczowy etap obsługi klienta. Jeśli proces ten  będzie zbyt długotrwały i narażony na błędy, ryzykujesz nieodwracalnym negatywnym wpływem na relację z Klientem.

Zadbaj o kontakt z Klientem na każdym etapie procesu dostawy.

 

Dlaczego warto wybrać rozwiązanie OL Connect?

 

Wierzymy w stopniowe i modułowe podejście do rozwoju procesów biznesowych. Średniej wielkości przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na generalną modernizację systemów i procesów w ramach jednego projektu, z uwzględnieniem okresu przejściowego. Dzięki naszym rozwiązaniom można wdrażać większość rozwiązań małymi krokami, przy zachowaniu całkowitej elastyczności.

 
  • Oprogramowanie middleware, przyjazne dla użytkownika zapewnia kontrolę nad procesami i dokumentami
  • Technologia dostosowana także do potrzeb przedsiębiorstw średniej wielkości
  • Szybkie wdrożenie przy kosztach znacznie poniżej średniej
  • Zapewnienie wsparcia i utrzymania
  • Nasze przyjazne dla użytkownika oprogramowanie zapewnia kontrolę nad procesami i dokumentami

Mobilnie w procesie dostawy towaru

Zmień papierowe potwierdzenie odbioru na cyfrowy dokument, którym w pełni będziesz mógł zarządzać przechwytując dane w czasie rzeczywistym.

 

Praca także w trybie offline

 

Inicjowanie procesów z urządzania mobilnego

 


Geolokalizacja

Dodawanie treści multimedialnych np. zdjęć
 
Elektroniczny podpis 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami