Bezpieczny druk

Większa kontrola, niższe koszty druku

Oszczędzaj czas, pieniądze i zasoby z firmą Konica Minolta


Bez względu na rozmiary Twojej firmy, kontrola wydatków zawsz jest tak samo istotna. Ale im większa organizacja, tym mniej produktywne i bardziej angażujące staje się pilnowanie wszystkich źródeł generowania kosztów. Może to stać się problematyczne nawet w pozornie nieistotnych kwestiach, takich jak drukowanie. Zastanów się: czy wiesz, jak dużo tak naprawdę wydajesz na skanowanie, drukowanie i kopiowanie w swojej firmie podczas jednego dnia/miesiąca/roku?

Nie jesteś w stanie oszacować swoich kosztów związanych z drukiem? Nie martw się – nie jesteś jedyny! Nawet teraz, w czasach wysokorozwiniętych technologii, znaczna większość firm miewa problemy z precyzyjnym określeniem zakresu swoich rzeczywistych wydatków. Nie wiesz, którzy pracownicy mają dostęp do Twojej infrastruktury, ani jak często z niej korzystają? To może znacznie zwiększać Twoje wydatki związane z drukiem i powstrzymywać Cię przed ich skuteczną redukcją. Rozwiązania dla bezpieczeństwa druku zapewniają Ci pełny zestaw informacji, dzięki którym możesz oceniać sytuację na podstawie faktów, a nie intuicji. Dzięki nim możesz monitorować zlecenia drukowania wysyłane przez poszczególnych pracowników, nadawać użytkownikom prawa dostępu o różnym zakresie oraz optymalizować infrastrukturę związaną z drukiem, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb Twojej organizacji.

Bezpieczny druk

Bezpieczny druk

Rozwiązania

Rozwiązanie dla bezpieczeństwa druku kompiluje wszystkie dane potrzebne do kontroli i optymalizacji całego środowiska druku w Twojej firmie. Rozwiązuj problemy monitorowania kosztów, oszczędzaj czas i nakłady pracy – to nie tylko pomoże zwiększyć produktywność Twojej organizacji, ale też da Ci znaczącą przewagę nad konkurencją.


Wszystkie te ulepszenia są łatwe do wdrożenia – interfejs jest przejrzysty i łatwy do opanowania, dzięki czemu nie musisz zatrudniać specjalistów do obsługi nowego systemu. Oprogramowanie tworzy szczegółowe i zrozumiałe analizy, pokazujące, jakie zwyczaje drukowania mają Twoi pracownicy, a ponadto pozwala na ograniczanie dostępu poszczególnych użytkowników do wybranych funkcji i zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnie prostej i przyjaznej obsłudze.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
YSoft SafeQ

YSoft SafeQ to rozwiązanie serwerowe do zarządzania drukiem w Twojej firmie, oferujące zestaw innowacyjnych funkcjonalności. Mają one na celu zapewnienie Ci pełnej kontroli nad środowiskiem druku – pozwalają podejmować decyzje w oparciu o jasne fakty, zmniejszać koszty związane z drukiem, a także minimalizować wpływ tych działań na środowisko. Dzięki YSoft SafeQ możesz zwiększyć opłacalność i bezpieczeństwo druku w swojej firmie. To rozwiązanie pozwala na przydzielanie uprawnień dostępu poszczególnym użytkownikom, monitorowanie zachowań pracowników podczas korzystania z usług druku, a także ogranicza ryzyko, że osoby nieupoważnione zyskają dostęp do poufnych danych i dokumentów.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łącząc doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, oraz zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Wdrożenie rozwiązań inteligentnych zabezpieczeń pozwala na optymalizację całego środowiska druku w Twojej firmie. W ten sposób możesz znacznie uprościć przepływ pracy i dowiedzieć się, które z urządzeń wielofunkcyjnych są wykorzystywane w największym stopniu – w ten sposób zyskujesz o wiele klarowniejszy obraz rzeczywistych potrzeb swojej organizacji. Bezpieczny druk pozwala natychmiast zredukować koszty pracy, ponieważ wymaga identyfikacji każdgo użytkownika, który chce wydrukować, zeskanować lub skopiować dokumenty na urządzeniach wewnątrz firmy.

Co więcej, możesz zaoferować swoim klientom płatne usługi druku (co przyspiesza i ułatwia śledzenie ich działań i obliczenie dokładnych kosztów), a także zaproponować korzystanie z kart identyfikacyjnych i kodów PIN, co zapewnia wypłacalność klientów. Możesz też monitorować i analizować zwyczaje drukowania swoich pracowników i generować kompletne, przejrzyste raporty ze wszystkich działań urządzeń wielofunkcyjnych. Możesz także skorzystać z rozwiązań kompleksowego monitoringu działań, by rejestrować i analizować wszystkie zlecenia druku i kopiowania w ramach danego projektu, łatwo i szybko podsumować jego koszty i uwzględnć je w projekcie.

To jeszcze nie wszystko. Możesz jeszcze bardziej zredukować koszty pracy z pomocą raportów, które wyraźnie prezentują wpływ inteligentnej kontroli druku na środowisko naturalne. W ten sposób możesz zachęcać pracowników, by nie drukowali dokumentów bez potrzeby. Dzięki firmie Konica Minolta możesz sprawić, że drukowanie w Twojej firmie stanie się bezpieczniejsze, łatwiejsze i bardziej zaawansowane technologicznie niż kiedykolwiek przedtem.

   

   

Ikona funkcji dostosowania

Lepsze zabezpieczanie poufnych dokumentów

Technology feature icon

Audyty druku w oparciu o rzeczywiste dane

Productivity feature icon

Niższe koszty prowadzenia całej infrastruktury

Print feature icon

Brak wymaganych sterowników drukarek

Ikona funkcji użyteczności

Bezpieczniejszy przepływ pracy

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami