Druk mobilny

Technologia drukowania dostosowana do nowoczesnego miejsca pracy

Druk równie mobilny co Ty


Nowoczesny model pracy dynamicznie się zmienia i staje coraz bardziej mobilny. Możemy dziś pracować podczas podróży, organizować spotkania biznesowe poza biurem – na przykład w siedzibie klienta – albo wykonywać różne zadania z domu. Ta zmiana pozwala na znacznie większą wydajność i elastyczność organizacji pracy. Telefony komórkowe doskonale spełniają potrzeby współczesnych pracowników – są zawsze pod ręką, łatwe w obsłudze, a ponadto pozwalają na skuteczną i szybką komunikację.

Rozwiązania druku mobilnego oferowane przez firmę Konica Minolta powstały z myślą o potrzebach współczesnych pracowników. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, które nie wymaga żadnej dodatkowej infrastruktury. Wystarczy mieć telefon komórkowy lub inne dowolne urządzenie mobilne, a także urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta. Druk zdalny można zainicjować łatwo w zaledwie kilku krokach, nawet jeśli nie ma Cię w biurze. Ten system daje pracownikom swobodę i elastyczność, pozwala na natychmiastowe podejmowanie działań nawet spoza biura, i pomaga w kilka sekund zidentyfikować wszystkie błędy lub pomyłki w dokumentacji.

Druk mobilny

Druk mobilny

Druk mobilny dostosowany do potrzeb współczesnych pracowników

EveryonePrint to wiodące rozwiązanie drukowania mobilnego, które umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z notebooków, urządzeń przenośnych i innych urządzeń na drukarce połączonej z systemem. Dzięki usłudze EveryonePrint użytkownicy wewnątrz firmy oraz uwierzytelnieni goście mogą połączyć się z istniejącą flotą drukarek, korzystając z jednego prostego rozwiązania. Nie trzeba w tym celu wymieniać istniejącego sprzętu i infrastruktury.


Druk mobilny Konica Minolta


To bezpłatna aplikacja do mobilnego drukowania, dostępna na wszystkie popularne platformy (w tym iOS, Android i Windows 10). Umożliwia ona połączenie dowolnych urządzeń przenośnych z urządzeniami wielofunkcyjnymi bizhub firmy Konica Minolta. Aplikacja pozwala na drukowanie z urządzenia przenośnego i zapisywanie na nim skanowanego obrazu, dzięki czemu użytkownicy biznesowi zawsze mają pod ręką wszystkie ważne dokumenty.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół ekspertów udzieli odpowiedzi na wszystkie pyrania i pokaże, jak obsługiwać nasz produkt. Wszystkie usługi i rozwiązania tworzymy z myślą o Twoich korzyści, dlatego stworzyliśmy system wsparcia zaprojektowany tak, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych produktów. Oferujemy szereg różnych usług, od optymalizacji druku, przez wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na administrację wewnątrz firmy, aż po inteligentne usługi monitoringu i cyberbezpieczeństwa.

Rozbudowa infrastruktury firmy i dodanie do niej nowych funkcjonalności nie musi oznaczać inwestycji w drogie urządzenia. Druk mobilny nie wymaga żadnych kosztownych zakupów. To ekonomiczne i wydajne rozwiązanie dla Twojej firmy. Wielofunkcyjne urządzenia Konica Minolta umożliwiają drukowanie materiałów z dowolnego miejsca w każdej chwili. Dzięki temu możesz automatycznie wyszukać urządzenie wewnątrz sieci i nawiązać z nim połączenie lub wybrać dowolną drukarkę, do której masz dostęp mobilny. Aby korzystać z takich usług drukowania jak AirPrint, Mopria Print Service czy Google Cloud Print nie musisz instalować żadnych dodatkowych sterowników drukarki.


Druk mobilny jest szybki, wygodny, a przede wszystkim bezpieczny. Pozwala on na ochronę prywatnych danych przed dostępem osób nieupoważnionych – możliwe jest skonfigurowanie indywidualnego identyfikatora i hasła dla każdego pracownika, który korzysta z urządzenia wielofunkcyjnego. Ten system zapewnia pełną kontrolę nad prawami dostępu, ograniczając go osobom nieupoważnionym do kopiowania poufnym danym. Pozwala on też gościom na dostęp do drukarek na terenie firmy. Już dziś zapoznaj się z niezliczonymi możliwościami druku mobilnego dla Twojej firmy!

   

   

Ikona funkcji mobilności

Uwierzytelnianie przez Bluetooth

Ikona funkcji dotykowej

Uwierzytelnianie za pomocą nazwy użytkownika i hasła lub NFC

Technology feature icon

Drukowanie w chmurze

Print feature icon

Bezpośrednie drukowanie przez Internet

Ikona funkcji użyteczności

System łatwy w użytkowaniu

Ikona funkcji wykańczania

Obsługa wszystkich popularnych formatów

Ikona funkcji skanowania

Druk i skanowanie z urządzeń mobilnych

Ciesz się bardziej elastycznym stylem pracy

Pobierz broszurę
Mobile Printing Brochure Thumbnail