Druk zdalny

Drukuj z każdego biura, kraju i kontynentu

Błyskawicznie korzystaj z dowolnych urządzeń dzięki usłudze Centralnego Zarządzania Drukiem (Central Print Management)


Każde przedsiębiorstwo musi się mierzyć z własnymi wyzwaniami. Ale bez względu na to, czy zarządzasz międynarodową korporacją, czy prowadzisz średniej wielkości firmę, zapewne tak samo zależy Ci na zwiększeniu produktywności swoich pracowników. Utrzymanie jej stale na wysokim poziomie bywa trudne i wymaga holistycznych rozwiązań. Właśnie dlatego firma Konica Minolta opracowała kompleksowy system obsługi biura, łączący wszystkie lokalizacje i urządzenia w Twojej organizacji.

Drukowanie z różnych lokalizacji gwarantuje Ci swobodę obrotu dokumentami bez względu na to, gdzie się znajdujesz. To staje się możliwe dzięki połączeniu wszystkich urządeń drukujących – w ten sposób zyskujesz elastyczność i swobodę działania, jakiej potrzebujesz w codziennej pracy, by realizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, a przy tym zawsze o krok wyprzedzać konkurencję.

System oferowany przez Konica Minolta pozwala na centralne zarządzanie całym środowiskiem druku, więc nawet jeśli trafi Ci się pilne spotkanie, możesz w kilka sekund przesłać potrzebne dokumenty z jednej lokalizacji do innej. Zadania drukowania mogą być nadsyłane z dowolnego miejsca na świecie, a dane są przekazywane szybko i bezproblemowo, co znacznie obniża ilość czasu potrzebną na pisanie niepotrzebnych e-maili. Popraw jakość współpracy w swojej firmie i przyspiesz komunikację z usługą druku zdalnego.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Druk w wielu lokalizacjach

Rozwiązanie YSoft SafeQ Print Management Suite to łatwo skalowalny i elastyczny zestaw modułów, które pomogą Ci stworzyć wydajniejsze środowisko pracy. Pakiet pozwala na wybór udogodnień z całej gamy komponentów, byś mógł stworzyć rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Moduły Ysoft SafeQ mogą być wykorzystywane do przekazywania i udostępniania zadań druku w skali globalnej i tworzenia raportów druku z wykresami i tabelami. Oferują również maksymalne zabezpieczenie całego środowiska druku, predefiniowanie lokalizacji docelowych dla skanowania, ograniczenie dostępu osób nieupoważnionych do poufnych dokumentów, a także pozwalają na oszczędność kosztów dzięki indywidualnie dostosowanym zasadom drukowania.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
SafeQ Print Management Suite

Oprogramowanie SafeQ obejmuje szeroką gamę usług modułowych z elastycznymi możliwościami licencjonowania produktu. Możesz dowolnie wybierać i łączyć tylko moduły użyteczne dla Ciebie, co znacznie obniża koszty wdrożenia, bo nie płacisz za funkcjonalności, z których nie korzystasz. Ysoft SafeQ Print Management Suite to scentralizowane oprogramowanie do drukowania dla małych firm i przedsiębiorstw operujących w skali globalnej, stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach każdej działalności.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół ekspertów udzieli odpowiedzi na wszystkie pyrania i pokaże, jak obsługiwać nasz produkt. Wszystkie usługi i rozwiązania tworzymy z myślą o Twoich korzyści, dlatego stworzyliśmy system wsparcia zaprojektowany tak, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych produktów. Oferujemy szereg różnych usług, od optymalizacji druku, przez wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na administrację wewnątrz firmy, aż po inteligentne usługi monitoringu i cyberbezpieczeństwa.

Pełna kontrola nad środowiskiem druku

Druk zdalny to niezwykle przydatna funkcja dla każdej firmy, która dąży do większej elastyczności i szybszej komunikacji między pracownikami. Nie trzeba już manualnie przesyłać plików i prowadzić czasochłonnych dyskusji drogą e-mailową. Serwer drukowania firmy Konica Minolta umożliwia wysyłania dokumentów do druku w jednej lokalizacji z jednoczesnym drukiem i odbiorem ich kopii gdzie indziej. Centralne zarządzanie systemem sprawi, że już nic nie stanie Ci na drodze do celu.


Usprawnij przepływ pracy i korzystaj z funkcji drukowania mobilnego, aby uwolnić się od konieczności wysyłania zadań do druku wyłącznie z biura. Rozwiązuj wszystkie pilne problemy z domu, siłowni, kawiarni lub dowolnego innego miejsca i w ciągu kilku sekund dostarczaj wymagane pliki do podłączonej drukarki.


Usługa druku zdalnego to nie tylko szybkie rozwiązanie, które zwiększa produktywność. Zapewnia ona również większe bezpieczeństwo Twoich dokumentów i danych. To rozwiązanie gwarantuje Ci, że tylko upoważnione do tego osoby będą w stanie drukować i kopiować poufne dokumenty wewnątrz Twojej firmy. Każdy pracownik autoryzowany do korzystania z infrastruktury druku może otrzymać własny kod PIN, nazwę użytkownika, hasło lub identyfikator. Możesz też łatwo kontrolować ilość zużywanego papieru i analizować nawyki drukowania swoich pracowników za pomocą długoterminowych danych, przedstawianych w formie przejrzystych wykresów i tabeli.

   

   

Technology feature icon

Centralnie zarządzana infrastruktura

Ikona funkcji prędkości

Szybki i wydajny serwer druku

Ikona funkcji dostosowania

Większe bezpieczeństwo danych i dokumentów

Print feature icon

Druk mobilny

Ikona funkcji mobilności

Drukowanie zdalne z różnych lokalizacji

Ikona funkcji dotykowej

Usługi web-to-print