Usługi zarządzania drukiem

Skoncentruj się na swojej firmie, a zarządzanie infrastrukturą drukowania zostaw nam

Odkryj możliwości, jakie otwierają przed Twoją firmą zoptymalizowane usługi drukowania


Infrastruktura druku powinna być dostosowana do konkretnych wymagań firmy. Musi ona bezproblemowo obsługiwać procesy działania i usprawniać przepływ pracy wewnątrz organizacji. A co najważniejsze: powinna działać niezawodnie!

Obecnie wiele środowisk druku to posklecane bez namysłu systemy, złożone z urządzeń do drukowania, skanwania i faksów. Żadne z tych narzędzi nie jest skonfigurowane ani zarządzane tak, by mogły nadążyć za szybkim tempem dzisiejszego świata biznesu. Taki wewnętrzny chaos stanowi poważną przeszkodę dla wydajności i rozwoju całej firmy.

Konieczność poświęcania nadmiernej ilości czasu na zarządzanie lub rozwiązywanie problemów sprzętowych może odciągać pracowników od ich głównych obowiązków. To z kolei prowadzi do marnowania czasu i funduszy. Optymalizacja usług druku pomaga firmie zwiększyć wydajność wszystkich procesów związanych z drukowaniem i skanowaniem.

Tworzymy indywidualne rozwiązania, które spełnią Twoje wymagania przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa daych. Jednocześnie wszystkie nasze propozycje i narzędzia są bardziej opłacalne i przyjazne środowisku. Redukcja kosztów i bezawaryjność procesów sprawia, że możemy skupić się na doskonaleniu naszych strategii w oparciu o dane historyczne i cele na przyszłość. Zarządzanie drukiem to istotny element zoptymalizowanych usług drukowania. Ta usługa zajmuje się całą infrastrukturą druku i skanowania w Twojej firmie, włączając w to rutynowe zadania, takie jak automatyczne dostawy potrzebnych materiałów. Zależy nam też na optymalizacji pracy. To zaś sprawia, że Ty i Twoi pracownicy możecie się skupić wyłącznie na najważniejszych zadaniach w firmie!

Zoptymalizowane usługi drukowania

Zoptymalizowane usługi drukowania

Zoptymalizowane usługi drukowania

Zoptymalizowane usługi drukowania (OPS) od firmy Konica Minolta łączą usługi konsultingowe i sprzętowe, z wdrażaniem oprogramowania i zarządzaniem przepływami pracy. To zaś prowadzi do obniżenia wydatków na przepływ i archiwizację dokumentów. Nasze usługi zarządzane centralnie – takie jak infrastruktura druku i strategia konserwacji prewencyjnej i predykatywnej – zapewniają niezawodne działanie urządzeń w każdym miejscu i czasie, a także minimalizuje przestoje. Wszystko to składa się na maksymalną wydajność i skuteczność pracowników przy minimalnych nakładać pracy i funduszy. Co więcej, takie rozwiązania pomagają Tobie i Twojemu zespołowi skupić się na pracy, zamiast na zadaniach czysto administracyjnych.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół ekspertów udzieli odpowiedzi na wszystkie pyrania i pokaże, jak obsługiwać nasz produkt. Wszystkie usługi i rozwiązania tworzymy z myślą o Twoich korzyści, dlatego stworzyliśmy system wsparcia zaprojektowany tak, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych produktów. Oferujemy szereg różnych usług, od optymalizacji druku, przez wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na administrację wewnątrz firmy, aż po inteligentne usługi monitoringu i cyberbezpieczeństwa.

Zoptymalizowane usługi drukowania od firmy Konica Minolta obejmują następujące elementy:

   

   

Ikona funkcji użyteczności

Konsultacja OPS

Usługi doradcze w celu analizy i oceny aktualnego stanu lub sposobu pracy klienta w celu opracowania rozwiązania dostosowanego do konkretnych potrzeb firmy.

Ikona funkcji dostosowania

Wdrożenie OPS
Wdrożenie, integracja, zarządzanie zmianami, zarządzanie projektami i szkolenia w oparciu o wymagania klienta

Productivity feature icon

Zarządzanie OPS
Skalowalne portfolio zautomatyzowanych usług pozwala prowadzić i zarządzać firmą na Twoich zasadach, z całą flotą narzędzi drukujących

Pobierz naszą broszurę

Odkryj specjalnie dostosowane rozwiązania i uprość swój codzienny przepływ pracy.

Pobierz teraz
Office-Frame-Brochure

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami