Inteligentna chmura

A gdyby Twoje urządzenia biurowe były równie elastyczne co smartfon?

Zwiększ produktywność i łączność dla wszystkich urządzeń IoT w Twojej firmie


Prężny rozwój technologii internetowych i rosnące, coraz bardziej złożone potrzeby klientów przeistoczyły smartfony i tablety w bardzo elastyczne, intuicyjne urządzenia. W ciągu zaledwie kilku lat ich moce obliczeniowe przerosły nasze najśmielsze wyobrażenia.

Teraz w zaledwie kilku prostych krokach możesz połączyć się z inteligentną chmurą usług (Smart Cloud Services) i pobrać aplikację, która nie tylko dostosuje Twojego smartfona do indywidualnych potrzeb wewnątrz firmy, ale też zaoferuje całą gamę innych udogodnień. Możesz z nią w wydajny sposób zarządzać swoimi finansami, edytować zdjęcia, uzyskiwać dostęp do usług związanych z chmurą, i jeszcze wiele więcej. Rozwiązania firmy Konica Minolta poprawią jakość Twojej pracy i, a także organizacji czasu w życiu prywatnym.

Usługi związane z inteligentną chmurą

Usługi związane z inteligentną chmurą

Korzystaj z ułatwień, jakie oferuje technologia chmury

Usprawniaj pracę swojej firmy z pomocą usług inteligentnej chmury. Wraz z oferowanymi urządzeniami Konica Minolta Ci aplikacje, które umożliwią pełną integrację i maksymalną efektywność wszystkich rozwiązań technologicznych. Wystarczy wdrożyć aplikacje na urządzeniach od firmy Konica Minolta, by w pełni korzystać z ułatwień, jakie zapewniają usługi inteligentnej chmury. Można z nich korzystać w każdej lokalizacji, bez konieczności wprowadzania czasochłonnych aktualizacji i dodatkowej infrastruktury. Dedykowane aplikacje mogą działać bezpośrednio na urządzeniach lub w chmurze, oszczędzając Twój czas, energię i pieniądze.

Urządzenia
hardware icon
Workplace Hub

Dzięki systemowi WorkPlace Hub Twoja firma może się rozwijać i zawsze być o krok do przodu przed konkurencją. Rozwiązanie Workplace Hub zapewnia swobodę i elastyczność. Możesz dodawać do niej tylko te funkcje, których potrzebuje Twoja firma, oraz łatwo i bezpiecznie organizować działania w firmie, na bieżąco wybierając aplikacje dostosowane dokładnie do Twoich wymagań. Usługi Smart Cloud od firmy Konica Minolta pozwalają również na sprawne rozwiązywanie wszelkich możliwych problemów dotyczących licencji i instalacji.

Software
software icon
Konica Minolta MarketPlace

Konica Minolta MarketPlace pozwala Ci w łatwy sposób przeglądać, kupować i pobierać aplikacje stworzone specjalnie z myślą o systemie urządzeń wielofunkcyjnych. Wygląda to podobnie jak w przypadku sklepów z aplikacjami na urządzenia mobilne, lecz jest w całości dostosowane do potrzeb klientów biznesowych. Z aplikacji dostępnych na MarketPlace można korzystać bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia wielofunkcyjnego. Możesz tu wyświetlać ogłoszenia firmowe, uzyskiwać dostęp do biblioteki formularzy/szablonów, skanować dokumenty na platformę i pobierać Microsoft SharePoint, zachowując przy tym optymalny model przepływu pracy. To system, na którym możesz zawsze polegać dzięki firmie Konica Minolta.

Usługi
service icon
Instalacja, konfiguracja usługi i szkolenie użytkowników

Jeśli chcesz, żeby Twoja firma rozwijała się dzięki usłudze Smart Cloud od firmy Konica Minolta, nasz zespół ekspertów przeprowadzi Cię przez cały proces konfiguracji usług AD, LDAP lub podłączania serwera, a także zainstaluje wszystkie potrzebne aplikacje. Zapewniamy również profesjonalne szkolenie z zakresu dzielenia się aplikacjami i usługami oraz korzystania z nich. Przeprowadzimy Cię przez cały proces w przejrzysty, łatwy do zrozumienia sposób. Już wkrótce będziesz się zastanawiać, jak Twoja firma mogła kiedykolwiek funkcjonować bez aplikacji i usług Smart Cloud

Funkcjonalności dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Usługi Smart Cloud nie są sztywnym rozwiązaniem, narzucanym każdemu użytkownikowi. Wszystkie funkcje należy tu dostosować do konkretnych potrzeb Twojej firmy, co ma szansę doprowadzić do ogromnych postępów w produktywności całej organizacji. Usługa Smartcloud od firmy Konica Minolta zapewnia wszystko, czego może tylko potrzebować nowoczesna, szybko rozwijająca się firma. To inteligentne, natychmiastowe i elastyczne rozwiązanie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Dzięki naszym serwerom w chmurze „Infrastructure as a Service” (Infrastruktura jako usługa) Twoja firma zyskuje dostęp do zaawansowanych technologii serwerowych bez konieczności zakupu sprzętu i oprogramowania. Zawsze, gdy Twoja firma będzie potrzebować nowego serwera w chmurze, możemy go szybko wdrożyć. Zawsze przy tym upewniamy się, że będzie on w pełni dostosowany do wymagań Twojej firmy.


Nasz elastyczny model świadczenia usług IaaS umożliwia tworzenie spersonalizowanych konfiguracji serwerów, standardowe usługi tworzenia kopii zapasowych w chmurze z 14-dniowym przechowywaniem i dostęp do bezpośrednich połączeń sieciowych. Możliwe jest też stosowanie zmiennych modeli licencjonowania, a także usług zarządzania systemem i wdrażania nowych rozwiązań, które pozwalają połączyć wszystkie te elementy. Nie musisz inwestować w zaawansowane oprogramowanie – wszystkie nasze aplikacje są przejrzyste i łatwe w obsłudze, dzięki czemu Twoje urządzenia mogą pracować w stu procentach tak, jak tego potrzebujesz, z maksymalnym wykorzystaniem wszystkich ich funkcjonalności.

Wystarczy dostosować rozwiązanie do własnego systemu pracy, aby znacznie zwiększyć wydajność całej firmy. Dzięki popularnym usługom w chmurze, takim jak OneDrive for Business, SharePoint Online, Google Drive, Dropbox i wielu innym będziesz zawsze na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się w Twojej firmie. Scentralizowane zarządzanie wszystkimi instancjami Internetu Rzeczy pozwala zaoszczędzić czas i wkład pracy potrzebny do manualnej konfiguracji każdego urządzenia. Dzięki temu wszystkie efekty pracy zespołu są zawsze w jednym miejscu i masz do nich dostęp w każdej chwili bez względu na swoją lokalizację.

   

   

Ikona funkcji dotykowej

Możliwość centralnego zarządzania wszystkimi urządzeniami

Ikona funkcji mobilności

Łączność z popularnymi technologiami w chmurze

Quality feature icon

Rozwinięty system funkcjonalności

Ikona funkcji dostosowania

Rozwiązanie dostosowane do konkretnych potrzeb Twojej firmy

Ikona funkcji użyteczności

Bezpłatne automatyczne aktualizacje

Technology feature icon

Bezpieczeństwo i elastyczność