Zabezpieczenie urządzeń

Bezpieczne środowisko druku z Konica Minolta

Bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze


W każdej firmie pracownicy codziennie przetwarzają ogromne ilości danych, z których wielką część stanowią informacje poufne. W każdej chwili drukuje się, kopiuje i skanuje niezliczone dokumenty, dany osobowe, adresy, budżety, plany, makiety i wiele innych materiałów. Dotyczy to wszelkiego rodzaju firm, zarówno tych wielkich jak i mniejszych. Bez godnego zaufania systemu zabezpieczeń Twoja firma naraża się na wysokie ryzyko, że te dane wpadną w niepowołane ręce.

Konsekwencje takiego zdarzenia mogą być katastrofalne. Bez odpowiednich zabezpieczeń każdy może skopiować makiety i plany przyszłych działań firmy i przekazać je konkurencji, sprzedać dane osobowe czy ujawnić budżety.

Zabezpieczenie urządzeń

Zabezpieczenie urządzeń

Bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze

W dzisiejszych czasach bezpieczeństwo danych to jeden z najważniejszych aspektów prowadzenia funkcjonalnego i godnego zaufania przedsiębiorstwa. Wystarczy kilka drobnych pęknięć w pancerzu zabezpieczeń Twojej firmy, by doszło do wycieku poufnych danych i zniszczenia reputacji całego przedsiębiorstwa. Konica Minolta dostarcza swoim klientom bezpieczne urządzenia, objęte gwarancją niezawodności, a wraz z nimi szereg bezpiecznych, ujednoliconych rozwiązań. Wykrywanie naruszeń bezpieczeństwa i zapobieganie im chroni przed stratami finansowymi i wizerunkowymi zarówno na poziomie korporacyjnym jak i personalnym

Urządzenia
hardware icon
Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta

Większość urządzeń Konica Minolta jest wyposażona w dysk twardy i superniezawodne mechanizmy bezpieczeństwa pamięci centralnej, gwarantujące ciągłą ochronę danych poufnych i innych wrażliwych informacji korporacyjnych. Konica Minolta zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń, zgodny z certyfikacją spełnienia normy ISO 15408 Common Criteria.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, na jakie oprogramowanie Konica Minolta może usprawnić działanie Twojej firmy. Konica Minolta rozwiązuje problemy wewnątrz Twojej organizacji, dopasowuje się do różnych stylów pracy i oferuje oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. Ponieważ Twoje potrzeby zawsze są dla nas priorytetem, potrafimy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających organizacji o zasięgu globalnym. Z naszym systemem masz pełną kontrolę nad kosztami druku i kopiowania oraz możesz wdrożyć zaawansowane środki bezpieczeństwa gwarantujące, że żadne poufne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce.

Usługi
service icon
bizhub SECURE

Konica Minolta opracowała bizhub SECURE by zapewnić klientom narzędzia potrzebne do ochrony wszystkich informacji na dysku wewnętrznym urządzeń bizhub. Dzięki identyfikacji konkretnych potrzb swoich klientów, Konica Minolta konfiguruje zakres funkcji zabezpieczeń urządzeń wielofunkcyjnych. To zaś pozwala na całkowicie bezpieczne przechowywanie wszelkich danych, dokumentów i informacji związanych z urządzeniem wielofunkcyjnym.

Zaniedbanie bezpieczeństwa urządzeń wielofunkcyjnych to wielki błąd – nie popełnij go w swojej firmie. Jeśli urządzenie jest dostępne dla wielu różnych użytkowników (w tym pracowników, gości i kontrahentów), ryzyko wycieku danych wzrasta. Konica Minolta oferuje rozwiązania łączące szybko dostęp do wszystkich funkcji urządzenia z kontrolą uprawnień dostępu. Dzięki temu osoby odwiedzające i nieupoważnione nie będą mogły dostać się do danych poufnych. Systemy Konica Minolta są bezpieczne, elastyczne i przyjazne użytkownikom przez cały czas ich stosowania, więc to Ty masz pełną kontrolę nad sytuacją.

Dzięki rozwiązaniom Konica Minolta możesz mieć pewność, że wdrażasz odpowiednie zasady ochrony danych. Z nami wiesz, że świeżo skopiowane dokumenty na tacy wyjściowej urządzenia wielofunkcjnego lub pliki na dysku twardym urządzenia nie trafią w niepowołane ręce. Szeroka gama zabezpieczeń oferowanych przez Konica Minolta gwarantuje pełne bezpieczeństwo dokumentów i danych.

Nasze technologie powstają z myślą o integracji ze środowiskami sieciowymi, dzięki czemu nasze urządzenia wielofunkcyjne spełniają rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Wszelkie potencjalne szczeliny w zabezpieczeniach można łatwo zamknąć za pomocą połączenia sieciowego. A wszystko to razem sprawia, że Twoja firma może cieszyć się pełną ochroną danych i precyzyjną kontrolą dostępu.

   

   

Technology feature icon

Zabezpieczenia linii faksu

Ikona funkcji użyteczności

Porty i protokoły zabezpieczone przez administratora

Ikona funkcji dostosowania

Szyfrowanie S/MIME

Productivity feature icon

Uwierzytelnianie SMTP

Ikona funkcji mobilności

Technologie uwierzytelniania dostępu