Sprawnie zarządzane środowisko drukowania i skanowania

Pakiet Dispatcher Suite wspiera rozwój Twojej firmy

Kompleksowo zarządzaj infrastrukturą druku, by zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo i lepszy rozwój


Zależy Ci na ograniczeniu kosztów druku, digitalizacji miejsca pracy i zapewnieniu pracownikom możliwości nieograniczonego drukowania i kopiowania potrzebnych materiałów bez względu na to, gdzie się znajdują – nawet, jeśli nie mają dostępu do drukarki? A może po prostu zależy Ci na lepszej kontroli swojego środowiska druku i pewności, że jest ono bezpieczne, a osoby nieautoryzowane nie mają dostępu do poufnych dokumentów i wrażliwych informacji? Pakiet Dispatcher Suite daje Ci wszystkie te korzyści i o wiele więcej. Dowiedz się, jak za sprawą jednego kliknięcia przenieść swoje środowisko druku do przyszłości!

W dzisiejszych czasach konieczne jest, by wszystkie zaawansowane rozwiązania druku i usprawnienia w przepływie pracy wdrażać jak najprościej. Dotyczy to wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich rozmiary i branżę. Firma Konica Minolta rozumie te potrzeby, dlatego nasi eksperci opracowali prosty i bezpośredni sposób prowadzenia administracji IT. Stało się to możliwe dzięki łatwości nadawania uprawnień pracownikom i grupom użytkowników, by mogli bez trudu drukować, kopiować i skanować dokumenty. Wszystko to odbywa się w ramach jednej platformy Dispatcher Suite.

Pakiet Dispatcher Suite oferuje ogromne bogactwo rozwiązań, stworzonych z myślą o firmach, które chcą lepiej zarządzać drukiem i jego kosztami w pracy. Dzięki cyfryzacji codziennych procesów możesz zwiększyć produktywność i znacznie poprawić stopień zabezpieczenia dokumentów.

Dispatcher Suite łączy możliwości zarządzania drukiem i zautomatyzowany przepływ pracy, dzięki czemu zaspokaja cały szereg potrzeb środowisk korporacyjnych, zwiększając wydajność i elastyczność wszystkich działań w Twoim biurze.

Pakiet Dispatcher Suite to rozwiązanie modułowe – dzięki temu jest w dużym stopniu skalowalny i działa równie wydajnie bez względu na rodzaj i wielkość firmy. Po zainstalowaniu na serwerze firmy będzie zabezpieczać i monitorować wszystkie zadania druku, przesyłane do Twoich urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek sieciowych. Dispatcher Suite zastępuje manualne czynności związane z drukiem rozwiązaniami cyfrowymi, dzięki czemu nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik z łatwością wykona dowolne czynności związane z drukowaniem i skanowaniem. Intuicyjne i zharmonizowane interfejsy pakietu Dispatcher Suite sprawiają, że zarządzanie całym systemem przepływu zadań i dokumentów jest proste i szybkie.

Pakiet Dispatcher Overview

dispatcher_suite_overview

MORE FLEXIBILITY FOR YOUR PRINT INFRASTRUCTURE

MORE FLEXIBILITY FOR YOUR PRINT INFRASTRUCTURE

As business models are changing, organisations are moving away from traditional IT infrastructure towards a cloud first strategy. But one of the last remaining parts, still running on local servers, is the print management infrastructure. By moving your print infrastructure to the cloud, you will not only improve mobile working, you also relieve IT personnel from the burden of managing various printer servers.

You like to simplify your complex print infrastructure and reduce operational IT costs, but are concerned about high uncertainties in the age of cloud? No Problem!

Let us take care of securely migrating, operating and constantly optimising your print infrastructure in the cloud. So your organisation will become more dynamic than ever before!

Dispatcher Suite – zintegrowane rozwiązanie dla sprawniejszego środowiska druku i skanowania

Dispatcher Suite to inteligentne rozwiązanie z zakresu przechwytywania dokumentów i zarządzania drukiem. W ramach platformy możesz korzystać z rozwiązań Dispatcher Paragon do zarządzania drukiem, oraz Dispatcher Phoenix do automatyzacji przepływu pracy. To bogaty w różne funkcjonalności pakiet, zaprojektowany z myślą o firmach, które chcą skuteczniej zarządzać kosztami druku i je obniżać, a także zwiększyć produktywność z pomocą rozwiązań cyfrowych, i zwiększyć poziom zabezpieczeń dokumentów i danych.

Dispatcher Suite

Dispatcher Suite

Rozwiązanie zarządzania drukiem i dokumentami, jakiego potrzebujesz w swojej firmie

Dispatcher Suite opracowano z myślą o organizacjach, które chcą ograniczyć koszty związane z drukiem, jednocześnie zapewniając pracownikom możliwość drukowania i kopiowania dokumentów bez żadnych ograniczeń – nawet gdy nie mają dostępu do drukarki.
Zapewnia kompleksowy przegląd i kontrolę środowiska druku, dzięki tworzeniu raportów określających kto drukował co, kiedy, ile i gdzie, ułatwiając przypisanie wszystkich kosztów druku ich inicjatorom. 


Rozwiązanie Dispatcher Suite zapewnia pełną kontrolę nad środowiskiem druku. Platforma tworzy raporty, informujące o tym, kto korzystał z systemu, a także co, kiedy, gdzie i w jakiej ilości drukował. Pozwala to na precyzyjne określenie kosztów druku i prześledzenie ich do właściwych osób.
Dispatcher Suite zabezpiecza całość środowiska druku i wyklucza ryzyko nieupoważnionego dostępu do poufnych dokumentów i informacji wrażliwych wewnątrz korporacji. Platforma łączy wszystkie biura i oddziały firmy, umożliwiając udostępnianie dokumentów tam, gdzie jest to potrzebne, upraszcza skanowanie i pracę nad dokumentami w całej firmie, ułatwia proces digitalizacji wszystkich procesów i zadań, a także poprawia ogólną wydajność pracowników poprzez zwiększenie automatyzacji pracy.

Rozwiązanie Dispatcher Suite to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby na tym polu, ale potrafi też o wiele więcej – dzięki tej platformie organizacje takie jak Twoja mogą zarządzać całym swoim środowiskiem druku i chronić je z maksymalną skutecznością.

Urządzenia
hardware icon
Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta

Większość urządzeń Konica Minolta jest wyposażona w dysk twardy i super niezawodne mechanizmy bezpieczeństwa pamięci centralnej, gwarantujące ciągłą ochronę danych poufnych i innych wrażliwych informacji korporacyjnych. Konica Minolta zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń, zgodny z certyfikacją spełnienia normy ISO 15408 Common Criteria.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, na jakie oprogramowanie Konica Minolta może usprawnić działanie Twojej firmy. Konica Minolta rozwiązuje problemy wewnątrz Twojej organizacji, dopasowuje się do różnych stylów pracy i oferuje oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. Ponieważ Twoje potrzeby zawsze są dla nas priorytetem, potrafimy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających organizacji o zasięgu globalnym. Z naszym systemem masz pełną kontrolę nad kosztami druku i kopiowania oraz możesz wdrożyć zaawansowane środki bezpieczeństwa gwarantujące, że żadne poufne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łącząc doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, oraz zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Najważniejsze cechy produktu

Inteligentne pakiety funkcji sprawiają, że tworzenie nowoczesnego środowiska drukowania wreszcie staje się proste.

Pakiet Dispatcher Suite został opracowany z myślą o potrzebach Twojej firmy. Instalacja nowej platformy przebiega tak szybko i łatwo, że pracownicy nawet nie zauważą zmiany – za to odczują jej wpływ na jakość swojej pracy!
Pakiet Dispatcher Suite od firmy Konica Minolta można zainstalować jednym kliknięciem. Posiada również intuicyjny panel, dzięki któremu przeniesienie firmy lub organizacji do nowego systemu będzie absolutnie bezbolesne.

Funkcje dostępne w pakiecie Dispatcher Suite: 

   

   

Ikona funkcji użyteczności

Ta funkcja powstała z myślą o zwiększeniu komfortu użytkownika. Oferuje ona intuicyjny panel, dzięki któremu system jest łatwy w obsłudze i umożliwia przechodzenie od trybu skanowania do drukowania i z powrotem jednym kliknięciem. Funkcja Paragon pozwala monitorować procesy drukowania wewnątrz firmy, a funkcja Phoenix pomaga zarządzać przepływem pracy w firmie.

Ikona funkcji dostosowania

Funkcja pojedynczego instalatora pakietu Dispatcher Suite pozwala natychmiast ograniczyć ilość zadań administracyjnych wymaganych do przeprowadzenia instalacji, dzięki czemu jest szybsza i znacznie prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ikona funkcji wykańczania

Ta funkcja umożliwia użytkownikom pakietu Dispatcher Suite logowanie się do systemu przy użyciu tylko jednej nazwy użytkownika i hasła, co pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z aplikacji drukowania i skanowania.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami