Sprawnie zarządzane środowisko drukowania i skanowania

Pakiet Dispatcher Suite wspiera rozwój Twojej firmy

Kompleksowo zarządzaj infrastrukturą druku, by zapewnić swojej firmie bezpieczeństwo i lepszy rozwój


Zależy Ci na ograniczeniu kosztów druku, digitalizacji miejsca pracy i zapewnieniu pracownikom możliwości nieograniczonego drukowania i kopiowania potrzebnych materiałów bez względu na to, gdzie się znajdują – nawet, jeśli nie mają dostępu do drukarki? A może po prostu zależy Ci na lepszej kontroli swojego środowiska druku i pewności, że jest ono bezpieczne, a osoby nieautoryzowane nie mają dostępu do poufnych dokumentów i wrażliwych informacji? Pakiet Dispatcher Suite daje Ci wszystkie te korzyści i o wiele więcej. Dowiedz się, jak za sprawą jednego kliknięcia przenieść swoje środowisko druku do przyszłości!

W dzisiejszych czasach konieczne jest, by wszystkie zaawansowane rozwiązania druku i usprawnienia w przepływie pracy wdrażać jak najprościej. Dotyczy to wszystkich przedsiębiorstw, bez względu na ich rozmiary i branżę. Firma Konica Minolta rozumie te potrzeby, dlatego nasi eksperci opracowali prosty i bezpośredni sposób prowadzenia administracji IT. Stało się to możliwe dzięki łatwości nadawania uprawnień pracownikom i grupom użytkowników, by mogli bez trudu drukować, kopiować i skanować dokumenty. Wszystko to odbywa się w ramach jednej platformy Dispatcher Suite.

Pakiet Dispatcher Suite oferuje ogromne bogactwo rozwiązań, stworzonych z myślą o firmach, które chcą lepiej zarządzać drukiem i jego kosztami w pracy. Dzięki cyfryzacji codziennych procesów możesz zwiększyć produktywność i znacznie poprawić stopień zabezpieczenia dokumentów.

Dispatcher Suite łączy możliwości zarządzania drukiem i zautomatyzowany przepływ pracy, dzięki czemu zaspokaja cały szereg potrzeb środowisk korporacyjnych, zwiększając wydajność i elastyczność wszystkich działań w Twoim biurze.

Pakiet Dispatcher Suite to rozwiązanie modułowe – dzięki temu jest w dużym stopniu skalowalny i działa równie wydajnie bez względu na rodzaj i wielkość firmy. Po zainstalowaniu na serwerze firmy będzie zabezpieczać i monitorować wszystkie zadania druku, przesyłane do Twoich urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek sieciowych. Dispatcher Suite zastępuje manualne czynności związane z drukiem rozwiązaniami cyfrowymi, dzięki czemu nawet najbardziej niedoświadczony użytkownik z łatwością wykona dowolne czynności związane z drukowaniem i skanowaniem. Intuicyjne i zharmonizowane interfejsy pakietu Dispatcher Suite sprawiają, że zarządzanie całym systemem przepływu zadań i dokumentów jest proste i szybkie.

Pakiet Dispatcher Overview

dispatcher_suite_overview

korzyści

korzyści

Rozwiązanie Dispatcher Suite zapewni Twojej firmie wielu korzyści, między innymi:


Uwierzytelnianie: 

Pakiet Dispatcher Suite przyspiesza i ułatwia procesy uwierzytelniania – teraz nowi użytkownicy muszą tylko wpisać swoją nazwę użytkownika i hasło, PIN, lub zalogować się z pomocą identyfikatora, by uzyskać bezpieczny i stabilny dostęp do urządzenia. To chroni Twoją firmę przed nieupoważnionym dostępem, zabezpieczając dostęp do dokumentów i urządzeń wyjściowych. Dzięki łatwości nadawania uprawnień drukowania i skanowania indywidualnym użytkownikom i grupom, rozwiązanie Dispatcher Suite pomaga też uprościć zarządzanie całym środowiskiem IT.


Print Roaming®: 

Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą przekazywać zadania związane z drukiem do dowolnej drukarki w każdej lokalizacji w ramach Twojej sieci. To umożliwia druk w miejscu i czasie dostosowanym do Twoich potrzeb. Rozwiązanie Print Roaming® umożliwia druk z dowolnego urządzenia wyjściowego bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników, a także obniża koszty druku i ilość odpadów generowanych przez zadania wysłane do druku, które w międzyczasie przestały być potrzebne. System pracuje równie sprawnie w pojedynczym biurze jak i w wielu oddziałach firmy na różnych kontynentach. Pozwala on też zmniejszyć zapotrzebowanie na serwery – dzięki obsłudze złożonych zadań druku na stacjach roboczych klienta (CBPR).


Raportowanie: 

Umożliwia monitorowanie oraz prowadzenie księgowości dla wszystkich zadań związanych z drukiem. To praktyczne rozwiązanie dla firm, które chcą monitorować wszystkich użytkowników, ich lokalizacje i czynności w całym środowisku druku. Predefiniowane lub zinduwydualizowane raporty zarządzania dostarczają dane oparte na faktach oraz audyty eksploatacji druku. Raporty dotyczące efektywności i wydajności przedstawiają precyzyjne zbiory informacji w pigułce. 


Zarządzanie w oparciu o indywidualne zasady:

Moduł umożliwia administratorom ustawienie indywidualnych warunków drukowania dla poszczególnych użytkowników. Uwzględnienia on ograniczenia praw dostępu do druku w czerni i bieli, a także wprowadza obowiązkowy druk dwustronny. Zarządzanie drukiem można egzekwować z pomocą biblioteki predefiniowanych zasad. Użytkownicy są powiadamiani, gdy zostaje zastosowana konkretna zasada. 


Zapisywanie na konto i fakturowanie: 

To kluczowy moduł dla instytucji edukacyjnych oraz firm projektowych, które muszą rozliczać koszty drukowania, skanowania i kopiowania z ich inicjatorami. Konta indywidualne i grupowe ułatwiają kontrolę nad wszystkimi zadaniami administracyjnymi. Co więcej, system obsługuje listy cen, centra kosztów, kody fakturowania i limity korzystania z usług, co pozwala na łatwe śledzenie i monitorowanie kosztów.


Druk mobilny: 

Dzięki temu modułowi użytkownicy mogą wysyłać polecenia drukowania z urządzeń mobilnych za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten sposób zwiększają swoją mobilność – nie są już zmuszeni do drukowania tylko podczas fizycznej obecności w miejscu pracy. Moduł zapewnia bezpieczny druk mobilny za pośrednictwem poczty elektronicznej lub aplikacji sieciowej, druk bezprzewodowy dla Macbooków oraz urządzeń mobilnych z systemem iOS, zapewniając tym samym wygodne i bezpieczne opcje druku pracownikom zdalnym i gościom.


Usprawniony przepływ pracy: 

Pakiet zawiera bogaty zestaw narzędzi, który zapewnia automatyzację przepływu pracy, by łatwo przechwytywać, indeksować i przekierowywać dokumenty przy zerowym wysiłku. W ramach modułu znajduje się również potężne narzędzie Workflow Builder, pozwalające na obsługę złożonych systemów przepływu pracy i oferujące szeroki zakres łączenia z usługami zewnętrznymi, takimi jak Box, Dropbox, Google Drive, OneDrive, i inne.

Dispatcher Suite – zintegrowane rozwiązanie dla sprawniejszego środowiska druku i skanowania

Dispatcher Suite to inteligentne rozwiązanie z zakresu przechwytywania dokumentów i zarządzania drukiem. W ramach platformy możesz korzystać z rozwiązań Dispatcher Paragon do zarządzania drukiem, oraz Dispatcher Phoenix do automatyzacji przepływu pracy. To bogaty w różne funkcjonalności pakiet, zaprojektowany z myślą o firmach, które chcą skuteczniej zarządzać kosztami druku i je obniżać, a także zwiększyć produktywność z pomocą rozwiązań cyfrowych, i zwiększyć poziom zabezpieczeń dokumentów i danych.

Dispatcher Suite

Dispatcher Suite

Rozwiązanie zarządzania drukiem i dokumentami, jakiego potrzebujesz w swojej firmie

Dispatcher Suite opracowano z myślą o organizacjach, które chcą ograniczyć koszty związane z drukiem, jednocześnie zapewniając pracownikom możliwość drukowania i kopiowania dokumentów bez żadnych ograniczeń – nawet gdy nie mają dostępu do drukarki.
Zapewnia kompleksowy przegląd i kontrolę środowiska druku, dzięki tworzeniu raportów określających kto drukował co, kiedy, ile i gdzie, ułatwiając przypisanie wszystkich kosztów druku ich inicjatorom. 


Rozwiązanie Dispatcher Suite zapewnia pełną kontrolę nad środowiskiem druku. Platforma tworzy raporty, informujące o tym, kto korzystał z systemu, a także co, kiedy, gdzie i w jakiej ilości drukował. Pozwala to na precyzyjne określenie kosztów druku i prześledzenie ich do właściwych osób.
Dispatcher Suite zabezpiecza całość środowiska druku i wyklucza ryzyko nieupoważnionego dostępu do poufnych dokumentów i informacji wrażliwych wewnątrz korporacji. Platforma łączy wszystkie biura i oddziały firmy, umożliwiając udostępnianie dokumentów tam, gdzie jest to potrzebne, upraszcza skanowanie i pracę nad dokumentami w całej firmie, ułatwia proces digitalizacji wszystkich procesów i zadań, a także poprawia ogólną wydajność pracowników poprzez zwiększenie automatyzacji pracy.

Rozwiązanie Dispatcher Suite to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby na tym polu, ale potrafi też o wiele więcej – dzięki tej platformie organizacje takie jak Twoja mogą zarządzać całym swoim środowiskiem druku i chronić je z maksymalną skutecznością.

Urządzenia
hardware icon
Urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta

Większość urządzeń Konica Minolta jest wyposażona w dysk twardy i super niezawodne mechanizmy bezpieczeństwa pamięci centralnej, gwarantujące ciągłą ochronę danych poufnych i innych wrażliwych informacji korporacyjnych. Konica Minolta zapewnia najwyższy poziom zabezpieczeń, zgodny z certyfikacją spełnienia normy ISO 15408 Common Criteria.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, na jakie oprogramowanie Konica Minolta może usprawnić działanie Twojej firmy. Konica Minolta rozwiązuje problemy wewnątrz Twojej organizacji, dopasowuje się do różnych stylów pracy i oferuje oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. Ponieważ Twoje potrzeby zawsze są dla nas priorytetem, potrafimy spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających organizacji o zasięgu globalnym. Z naszym systemem masz pełną kontrolę nad kosztami druku i kopiowania oraz możesz wdrożyć zaawansowane środki bezpieczeństwa gwarantujące, że żadne poufne dokumenty nie wpadną w niepowołane ręce.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łącząc doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, oraz zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Sprawnie zarządzane środowisko drukowania i skanowania

Sprawnie zarządzane środowisko drukowania i skanowania

Najważniejsze cechy produktu

Inteligentne pakiety funkcji sprawiają, że tworzenie nowoczesnego środowiska drukowania wreszcie staje się proste.

Pakiet Dispatcher Suite został opracowany z myślą o potrzebach Twojej firmy. Instalacja nowej platformy przebiega tak szybko i łatwo, że pracownicy nawet nie zauważą zmiany – za to odczują jej wpływ na jakość swojej pracy!
Pakiet Dispatcher Suite od firmy Konica Minolta można zainstalować jednym kliknięciem. Posiada również intuicyjny panel, dzięki któremu przeniesienie firmy lub organizacji do nowego systemu będzie absolutnie bezbolesne.

Funkcje dostępne w pakiecie Dispatcher Suite: 

   

   

Ikona funkcji użyteczności

Ta funkcja powstała z myślą o zwiększeniu komfortu użytkownika. Oferuje ona intuicyjny panel, dzięki któremu system jest łatwy w obsłudze i umożliwia przechodzenie od trybu skanowania do drukowania i z powrotem jednym kliknięciem. Funkcja Paragon pozwala monitorować procesy drukowania wewnątrz firmy, a funkcja Phoenix pomaga zarządzać przepływem pracy w firmie.

Ikona funkcji dostosowania

Funkcja pojedynczego instalatora pakietu Dispatcher Suite pozwala natychmiast ograniczyć ilość zadań administracyjnych wymaganych do przeprowadzenia instalacji, dzięki czemu jest szybsza i znacznie prostsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Ikona funkcji wykańczania

Ta funkcja umożliwia użytkownikom pakietu Dispatcher Suite logowanie się do systemu przy użyciu tylko jednej nazwy użytkownika i hasła, co pozwala na szybkie i łatwe korzystanie z aplikacji drukowania i skanowania.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami