Działalność globalna

Konica Minolta – Twój klucz do globalnej działalności


Co łączy transformację cyfrową, sztuczną inteligencję, przechowywanie danych w chmirze, zwiększoną mobilność i niezawodne bezpieczeństwo cyfrowe? To nadchodzące zmiany, które zakłócą obecną naturę funkcjonowania miejsca pracy. Czy jesteś gotowy na wprowadzenie tych zmian wspólnie z silnym i niezawodnym partnerem działającym globalnie?

Firma Konica Minolta to idealny wybór dla Twojej firmy. Nasze zespoły eksperckie będą pracować wspólnie z Tobą nad opracowaniem miejsca pracy przyszłości (Workplace of the Future™), zaprojektowanego tak, by spełnić Twoje indywidualne potrzeby związane z wejściem w świat nowych modeli biznesowych. Nasza specjalistyczna wiedza i nowatorskie rozwiązania gwarantują Tobie i Twoim pracownikom maksymaną kontrolę i błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych w skali globalnej, zwiększając produktywność i zyski w Twojej firmie. W Konica Minolta wierzymy w przemyślaną innowację, tworzenie nowych technologii i rozwijanie twórczych pomysłów, które pomagają wprowadzać istotne zmiany na całym świecie.


Nasze usługi są dostarczane za pośrednictwem programu Managed Print Services (MPS) firmy Konica Minolta, który oferuje innowacyjne funkcje oceniania, synchronizuje Twoje urządzenia drukujące i znacznie obniża koszty działalności. Do twojej dyspozycji jest Globalne Centrum Wsparcia (Global Support Centre), które stanowi centralny punkt kontaktu dla wszystkich Twoich usług globalnych oraz umożliwia utrzymanie swoich usług na stałym poziomie jakości. Zapewniamy Ci klucz do sukcesu – reszta zależy od Ciebie.

Transformacja działalność globalnej

Bycie innowacyjnym niekoniecznie musi oznaczać technologię – jest to zrozumienie tego, co jest ważne oraz opracowywanie kreatywnych pomysłów, zapewniających istotną zmianę dla milionów ludzi. Nasze globalne usługi biznesowe skupiają się na klientach oraz na możliwościach ulepszenia ich działalności. Chcemy zapewniać lepsze decyzje wykorzystując IoT do łączenia danych w inteligentny sposób. Dane dostępne w dowolnym miejscu i w dowolnym momencie, dzięki czemu masz dostęp do wszystkich informacji wtedy, kiedy ich potrzebujesz.

Kiedy mówimy o działalności globalnej, mamy na myśli bycie globalnym lierem. Zespół do spraw globalnych usług biznesowych Konica Minolta zajmuje wyjątkową pozycję na świecie – mamy biura w Ameryce Północnej i Południowej, w regionie EMEA, a także w Azji i regionie Pacyfiku.


Mamy swoją reprezentację w ponad 150 krajach i zatrudniamy około 41,5 tys. pracowników na całym świecie. Ujednolicona platforma informacyjna oraz wspólna struktura organizacyjna we wszystkich naszych filarach gwarantuje tak samo wysoką jakość programów, identyczny sposób działania oraz usługi operacyjne w wielu krajach i regionach.


Konica Minolta zapewnia zaangazowany zespół do spraw klientów globalnych, wspierający Twoją firmę w tworzeniu i rozwijaniu wspólnej globalnej wizji centralnie zarządzanych usług druku (Managed Print Services – MPS), krzewiąc przy tym innowację i dostarczanie wyników programu na poziomie lokalnym. Nadajemy kształt Twojej wizji rozwoju działalności firmy, widzimy Twoje potrzeby z Twojej perspektywy, rozwiązujemy problemy, z którymi muszą się mierzyć Twoi klienci na całym świecie i pomagamy wszystkim stronom dążyć ku lepszej przyszłości.

Odkryj globalne usługi biznesowe

Zoptymalizuj swoich ludzi i zarządzaj swoimi informacjami w skali globalnej z firmą Konica Minolta

Pobierz broszurę na temat działalności globalnej
global business brochure thumbnail

Skontaktuj się

Skontaktuj się