Inteligentna dbałość o jakość dzięki modułowi IQ-501

Automatyczne zarządzanie kolorami i dostosowywanie kolorów w zasięgu ręki


Automatyzacja zarządzania jakością to najlepszy sposób na oszczędność czasu podczas drukowania. Wystarczy wyobrazić sobie inteligentne, wydajne i zautomatyzowane regulacje pozycji obrazu, rejestracji i w 100% dokładną kontrolę kolorów. Dzięki hybrydowemu pomiarowi kolorów i korekcji wydruku w czasie rzeczywistym. Dzięki inteligentnej ochronie jakości można zdywersyfikować i utworzyć nowe produkty wydruku w niedługim czasie. Brzmi to zbyt dobrze, aby było prawdziwe? Usługa inteligentnej dbałości o jakość firmy Konica Minolta IQ-501 zapewnia to wszystko i jeszcze więcej!


  • Oszczędność do 300 godzin pracy rocznie dzięki inteligentnej automatyzacji maszyn
  • Kreatywność, zmniejszenie marnotrawstwa w drukowaniu i zwiększenie produktywności
  • Większa satysfakcja klientów przy jednoczesnym zabezpieczeniu marż

Funkcjonalności

Dopasowanie przód/tył

Radykalnie ogranicz czas wymagany na zapewnienie właściwego dopasowania przód/tył dzięki funkcji automatycznego dopasowania IQ-501.

Dopasowanie gęstości

Skróć czasy produkcji dzięki automatycznemu dopasowywaniu gęstości IQ-501.

Profilowanie drukarki

Bezdotykowe profilowanie drukarki w 2 minuty dzięki funkcji automatycznego profilowania IQ-501.

Technologia automatycznej kontroli (AIT)

Opcja AIT została zaprojektowana jako technologia w pełni zautomatyzowanej kontroli w zamkniętym obiegu, która zapewnia, że dostarczane są wyłącznie arkusze spełniające wymogi

Pobierz broszurę AIT IQ-501

Pobierz teraz

Wyższa jakość

Wyższa jakość

System inteligentnej dbałości o jakość firmy Konica Minolta to innowacja dla dostawców usług druku, która ma na celu pokonanie konkurencji. Dzięki wspomaganiu inteligentnej automatyzacji maszyn, moduł IQ-501 pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie zapewnia dodatkową wartość firmom poligraficznym i ich klientom.


Innowacyjny moduł IQ-501, w zakresie inteligentnej dbałości o jakość, wyznacza nowy poziom spójności i dokładności rejestracji. Moduł IQ-501 zapewnia z jednej strony zaawansowaną automatyzację pozycjonowania i rejestracji obrazów, a z drugiej kontrolę kolorów. Jest to możliwe dzięki naszemu opatentowanemu systemowi sterowania w pętli zamkniętej, który sprawdza i koryguje wydruki. Automatyzacja zapewniana przez moduł IQ-501 obejmuje także kalibrację kolorów i profilowanie — wszystko to zostało opracowane z myślą o redukcji czasu pracy operatora i ograniczeniu marnotrawstwa w drukowaniu przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności.


Skontaktuj się

Skontaktuj się
Chcesz zaoszczędzić swojej działalności do 300 godzin pracy rocznie dzięki inteligentnej automatyzacji urządzeń? Skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś.