Marketing cyfrowy i nowoczesny druk

Zastosowanie Cross Media

Druk nie umarł – wręcz przeciwnie


W ciągu ostatnich kilku lat marketing cyfrowy coraz bardziej dominuje rynek, pozostawiając druk tradycyjny w tyle w tyle. Nie oznacza to jednak, że druk przestaje mieć znaczenie. Nie zniknął, lecz ewoluował, aby umożliwić dostawcom usług druku dotrzymanie kroku konkurencji i sytuacji rynkowej. A więc co właściwie się wydarzyło?

W dzisiejszym świecie komunikacja i media są nierozerwalnie połączone. Agencje reklamowe i działy marketingu zaczęły szukać nowych sposobów na docieranie do szerszego grona odbiorców, by zaoferować nowe sposoby pozyskiwania klientów. Dostawcy usług drukarskich szybko zorientowali się, że również muszą się zmienić, więc skoncentrowali się na rozszerzeniu oferty produktów i usług, by sprostać najnowszym trendom i oczekiwaniom rynku.

To doprowadziło do doskonałej sytuacji, w której marketing cyfrowy połączył siły z unowocześnionymi technikami druku, a to z kolei doprowadziło do powstawania nowych rozwiązań, jakie dotąd uznawano za nieosiągalne.

Już sam zakres usług, jakie można dziś świadczyć za pomocą najnowszych technologii druku i marketingu, jest niezwykła. Pytanie brzmi jednak, w jaki sposób dostawcy usług druku i reklamodawcy powinni współpracować ze sobą, aby osiągnąć wspólny cel, a także jak dobrze połączyć druk, strony internetowe, sieci społecznościowe, pocztę e-mail i wiadomości SMS.


Tak, to naprawdę możliwe – dlatego powstało rozwiązanie Cross Media. 

ROZWIĄZANIA CROSS MEDIA

ROZWIĄZANIA CROSS MEDIA

Firma Konica Minolta oferuje rozwiązania sprzętowe i programowe w przystępnej cenie dla każdego dostawcy usług druku.

Z pomocą firmy Konica Minolta możesz teraz oferować nowe usługi druku o zasięgu i możliwościach, jakie pozwolą stawić czoło wyzwaniom marketingu cross-media. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom technologii druku możesz pomagać swoim klientom docierać do odbiorców docelowych, korzystając z preferowanej przez nich metody komunikacji. Mogą to być media społecznościowe, komunikatory, wiadomości e-mail czy tradycyjne materiały drukowane.


Nasze rozwiązanie działa tak płynnie dlatego, że nasze aplikacje są wdrażane jako SaaS. Oznacza to, że wprowadzenie profesjonalnych rozwiązań druku nie wiąże się z żadnymi problemami i kosztami związanymi z utrzymywaniem i obsługą serwerów.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący firmy Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie firmy Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, w jakie oprogramowanie firmy Konica Minolta może usprawnić Twoją działalność. Konica Minolta rozwiązuje problemy Twojej firmy, dopasowuje różne style pracy i oferuje rozwiązania programowe spełniające potrzeby Twojej branży. Dzięki nieustannemu ustalaniu priorytetów potrzeb firma Konica Minolta spełnia wymagania dotyczące oprogramowania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Korzystając z systemu, można kontrolować koszty wydruków lub kopii, stworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę poufnych dokumentów przed wpadnięciem w niepowołane ręce i nie tylko.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Najważniejsze cechy rozwiązania

Rozwiązania firmy Konica Minolta z zakresu cross-media pokazują, w jaki sposób media, faza pre-press, druk i usługi cyfrowe się łączą, zapewniając pełną kontrolę nad wszystkimi procesami drukowania. Dzięki temu możesz łatwo łączyć materiały, projekty, układ graficzny, kolory i rozmiary, aby tworzyć spersonalizowane komunikaty promocyjne i zmienić odbiorców docelowych w wiernych klientów.


Nasze zaawansowane narzędzia do produkcji marketingowej pomogą Ci usprawnić komunikację z klientami i odpowiednio reagować na ich potrzeby. Staje się to możliwe za sprawą zautomatyzowanych odpowiedzi na działania klientów, które znacznie ułatwiają realizację zadań. W ten sposób możesz łatwo i sprawnie tworzyć, wdrażać i analizować materiały promocyjne, w tym wiadomości e-mail, newslettery, wiadomości SMS i za pośrednictwem komunikatorów, a także rzeczywistość rozszerzoną, PURL, tagi NFC i kody QR – a wszystko to za pośrednictwem jednej platformy.


Scentralizowany pulpit umożliwia zarządzanie wieloma procesami drukowania i automatyzację wszystkich uciążliwych i powtarzalnych zadań, jakie dotąd trzeba było wykonywać manualnie.

   

   

Ikona funkcji dotykowej

Automatycznie wysyłane wiadomości e-mail zostały zaprojektowane tak, aby docierać do klientów w najlepszym momencie

Productivity feature icon

Zestawy danych zebrane z kliknięć dowolnej hostowanej strony docelowej są natychmiast dołączane do historii kontaktu z klientem w bazie danych

Ikona funkcji użyteczności

Spersonalizowane i generalne adresy URL są generowane na żądanie wewnątrz platformy. Można je łatwo integrować z pocztą e-mail lub z kampaniami prowadzonymi pocztą tradycyjną

Ikona funkcji dostosowania

Wiadomości tekstowe są wysyłane do klientów w formie wiadomości ogólnej lub dostosowywanej do odbiorcy

Ikona funkcji mobilności

Strony internetowe wspierające kampanię marketingową są obsługiwane w systemie

Druk dostosowany do działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz znaleźć badania rynkowe, informacje oraz praktyczne narzedzia, które pomogą Ci uzyskać informacje, zwiększyć swoją produktywność, a docelowo również swoje zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, liczą się również stwarzane możliwości

dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta

Digital1234 przedstawia cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia działalności. Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju ich firm. Wykorzystuje podejście oparte na możliwościach, wskazując klientom cztery praktyczne kroki, jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać wszystkie te cenne informacje — bez żadnych zobowiązań i wydatków.

 

Cztery kroki do budowania Twojej działalności:​

Identyfikacja

Krok 1 1

Ocena sytuacji

Krok 2 2

Zwrot z inwestycji

Krok 3 3

Wdrażanie

Krok 4 4

Skontaktuj się

Skontaktuj się
Dokonaj transformacji swoich usług związanych z drukiem w świadczenie usług marketingowych z pomocą firmy Konica Minolta. Prowadź złożone kampanie marketingowe zapewniając wyższe zwroty z inwestycji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby odkryć niezliczoną ilość nowych sposobów na automatyzację swojego marketingu. Jeśli uważasz, że możesz skorzystać z porad dotyczących rozwijania swoich możliwości związanych z kampaniami łączonymi dzięki oprogramowaniu Digital1234, skontaktuj się z nami i umów się