Przygotowanie materiałów do druku w środowisku cyfrowym

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę drukarską, czy zarządzasz drukarnią wewnętrzną, jako dostawca usług druku wiesz, że tylko inteligentna konfiguracja do drukowania i uproszczona faza przygotowania do druku pozwalają produkować i dostarczać doskonałe produkty nawet w najbardziej napiętych terminach.

Przygotowanie: wprowadź swoją maszynę drukarską w nową erę


Profesjonalne możliwości przygotowawcze to podstawa dobrze przemyślanej konfiguracji druku. Opcje przygotowania do druku pozwalają elastycznie reagować na zmiany wprowadzane w ostatniej chwili, których klienci tak często żądają. Oferując takie udogodnienia możesz łatwo zwiększać wydajność swojej firmy i optymalizować oferowane usługi.

Poznaj ogromne korzyści techniczne, jakie otwiera przed Tobą oprogramowanie przygotowawcze do druku. Dzięki niemu możesz w większym stopniu niż kiedykolwiek wcześniej polegać na dobrze skonfigurowanej maszynie drukarskiej. Proces przygotowania do druku poprzedzający produkcję – od skonfigurowania maszyny drukarskiej do zatwierdzenia zlecenia przez klienta – często okazuje się powtarzalny i czasochłonny.


Profesjonalne oprogramowanie przygotowawcze umożliwia wprowadzanie zmian w ustawieniach zadań drukowania nawet w ostatniej chwili, tuż przed wysłaniem zadania do produkcji. Dzięki odpowiedniej aplikacji przygotowawczej czynności takie jak wstawianie arkuszy zakładek, usuwanie stron lub dodawanie złożonych szczegółów przetwarzania zadań, takich jak wykańczanie broszurowe, impozycja, dzielenie kolorów, znaki cięcia tuż przed drukowaniem, łączenie różnych typów dokumentów, projektowanie układu i wiele innych usług staje się łatwe. Dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym możesz natychmiast zobaczyć wszystkie zmiany wprowadzane do zadania.


To rozwiązanie pozwala Ci zaoszczędzić cenny czas. Nie musisz już generować wydruków próbnych i możesz profesjonalnie wprowadzanie zmiany na ostatnią chwilę, o które tak często proszą klienci. Obejmuje to edycję rozmiaru strony lub liczby stron, a także zmiany ustawień wykańczania, takie jak druk broszurowy, oprawa, zszywanie i podobne usługi. Możesz przy tym oferować swoim klientom bardziej konkurencyjne ceny, zwiększając jednocześnie własne zyski – to rozwiązanie, na którym korzystają wszyscy.

Oprogramowanie przygotowawcze

Oprogramowanie przygotowawcze

Czym jest „przygotowawcze” oprogramowanie do drukowania i jak Twoja firma może na nim skorzystać?

Profesjonalne możliwości przygotowania materiałów do druku zwiększają wydajność drukarni i pozwalają elastycznie reagować na wszelkie zmiany, których klienci mogą potrzebować w ostatniej chwili. W ten sposób możesz usprawnići przyspieszyć proces przygotowania druku. Dzięki temu nie trzeba już tracić czasu na wykonywanie powtarzających się zadań wymaganych do skonfigurowania druku. Z nami możesz efektywnie konfigurować produkcję wydruków i obniżyć koszty poprzez podział zadań na druk kolorowy i czarno-biały.

Urządzenia
hardware icon
Zwiększ swoją wydajność i elastyczność dzięki szybkim, kolorowym drukarkom produkcyjnym

AccurioPress. Dzięki bardzo szybkiej pracy, prostej obsłudze i zaawansowanym opcjom wykańczania nasze wysoko prędkościowe drukarki cyfrowe podnoszą poprzeczkę dla wydajności druku cyfrowego, oszczędzając czas i minimalizując koszty pracy (a także miejsce w hali produkcyjnej).

Software
software icon
Zapewnij swojej drukarni elastyczność niezbędną na dzisiejszym rynku

System AccurioPro Flux Essential został zoptymalizowany pod kątem stosowania w centralnych działach reprograficznych (CRD) i wewnętrznych drukarniach organizacji publicznych, uniwersytetów i korporacji. Dzięki temu zapewnia funkcjonalność potrzebną do minimalizacji kosztów i maksymalizacji zwrotu z inwestycji. W ramach systemu dostępne są zaawansowane funkcje przygotowawcze do profesjonalnej edycji zadań. Dostęp do edycji zadań na późnym etapie pracy zwiększa elastyczność drukarni, podczas gdy intuicyjna impozycja upraszcza i przyspiesza realizację długich zadań związanych z układaniem kilku stron na jednym arkuszu.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Poznaj korzyści, jakie daje oprogramowanie przygotowawcze do drukowania

Dzięki profesjonalnemu oprogramowaniu przygotowawczemu zwiększysz swoją elastyczność, wydajność i konkurencyjność na rynku. Szablony impozycji sprawiają, że pracownicy nie muszą wielokrotnie wprowadzać podobnych lub tych samych ustawień dla każdego nowego zadania, a funkcja podziału kolorów zwiększa szybkość produkcji i zapewnia efektywną kosztowo produkcję mieszanych wydruków kolorowych i czarno-białych.

Profesjonalne oprogramowanie przygotowawcze do drukowania jest niezbędne, ponieważ umożliwia elastyczną reakcję na zmiany często zgłaszane przez klientów w ostatniej chwili. To z kolei zwiększa Twoją wydajność i ułatwia optymalizację usług, a opcje późnej edycji zadań umożliwiają szybkie i łatwe wprowadzanie zmian w zadaniach drukowania, dzięki czemu możesz sprawniej i lepiej reagować na żądania klientów. W rozbudowanej ofercie aplikacji od firmy Konica Minolta na pewno znajdziesz oprogramowanie przygotowawcze idealnie dostosowane do Twoich potrzeb!


Nasze oprogramowanie zmieni nie tylko strukturę pracy w Twojej firmie, ale też Twoją pozycję na rynku. Jak to możliwe?

   

   

Print feature icon

Wstawianie arkuszy zakładek, usuwanie stron lub dodawanie złożonych szczegółów przetwarzania zadań, takich jak wykończenie w formie broszurowej, impozycja, dzielenie kolorów czy znaki cięcia tuż przed drukowaniem przestają stanowić problem.

Productivity feature icon

Nasze oprogramowanie organizuje produkcję poligraficzną w najbardziej efektywny i ekonomiczny sposób, zawsze korzystając z najlepiej dopasowanych urządzeń wyjściowych do realizacji danego zadania. Podział zadań na pojedyncze wydruki kolorowe i monochromatyczne często okazuje się najbardziej opłacalnym podejściem.

Productivity feature icon

Zwiększ swoją elastyczność, wydajność i konkurencyjność.

Ikona funkcji mobilności

Profesjonalne aplikacje umożliwiają obsługę żądań zmian wprowadzanych przez klientów na późnym etapie produkcji. Dzięki temu zawsze możesz reagować z maksymalną elastycznością oraz jesteś w stanie dotrzymać nawet najbardziej napiętych terminów realizacji.

Technology feature icon

Dzięki podglądowi w czasie rzeczywistym, natychmiast widzisz wszelkie zmiany wprowadzane do zadania. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas, ponieważ nie musisz już tworzyć wydruków próbnych.

Ikona funkcji użyteczności

Szablony impozycji pozwalają pracownikom wielokrotnie wprowadzać te same lub podobne ustawienia dla każdego nowego zadania.

Ikona funkcji prędkości

Dzięki naszym rozwiązaniom nie musisz już marnować czasu na przygotowanie wydruków, czyli wykonywanie powtarzalnych zadań, często wymaganych do zadań drukowania o podobnym charakterze. Wykonywanie tej pracy ręcznie jest czasochłonne, niewygodne i generuje niepotrzebne koszty, ponieważ wymaga większych nakładów pracy i czasu.

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal