Spersonalizowany marketing z użyciem danych zmiennych

Realizuj indywidualne potrzeby swoich klientów.

Rozwijaj swoją firmę i utrzymaj lojalność klientów


Jako dostawca usług druku musisz stale rozwijać swoją firmę i dbać o lojalność klientów. Jak wyróżnić się na rynku druku w czasach, gdy usługi drukowania są bardziej dostępne i na wyższym poziomie niż kiedykolwiek dotąd? Jak zachować bazę stałych klientów?

Czym jest spersonalizowany marketing z użyciem danych zmiennych?

Publikowanie lub drukowanie danych zmiennych (VDP) stanowi cenne rozwiązanie dla firm zajmujących się drukiem komercyjnym i grafikami, które wymagają profesjonalnego wyglądu gotowych produktów i zwracają dużą uwagę na korzyści, jakie to przynosi ich działalności.


Szybkie planowanie i realizacja zadań drukowania

Teraz możesz z łatwością zintegrować dane klientów z projektem dokumentów – nie musisz przy tym tworzyć skryptów lub programować nowych rozwiązań. Do korespondencji seryjnej lub innego zadania druku wysokonakładowego możesz szybko i łatwo dołączyć ogromną ilość danych, takich jak tekst, wykresy, kolory ze standardowymi kodami kreskowymi, i spersonalizowane obrazy.

Rozwiązania VDP firmy Konica Minolta umożliwiają także personalizację dokumentów marketingowych za pomocą inteligentnych szablonów i przewodników. To pozwala na tworzenie ulotek, kart pocztowych, certyfikatów i nagród, a także zapewnia szczegółowe instrukcje dotyczące modyfikacji szablonów przy użyciu informacji z bazy danych programu Excel.


Intuicyjne rozwiązania, które oszczędzają Twój czas i pieniądze

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, rozwiązania VDP firmy Konica Minolta inteligentnie odczytują dane i automatycznie decydują, czy dane materiały marketingowe powinny zostać wysłane pocztą e-mail czy pocztą, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze firmy. Dowiedz się, jak nasze zintegrowane rozwiązania do marketingu z użyciem danych zmiennych odpowiadają na indywidualne potrzeby Twojej firmy w zakresie VDP. Skontaktuj się z nami, a jeden z naszych specjalistów odezwie się do Ciebie!

MARKETING Z UŻYCIEM DANYCH ZMIENNYCH W DRUKU

MARKETING Z UŻYCIEM DANYCH ZMIENNYCH W DRUKU

Spersonalizowana komunikacja dzięki marketingowi z użyciem danych zmiennych

Przesyt informacji w dzisiejszym świecie sprawia, że spersonalizowane materiały drukowane mają jeszcze większe znaczenie w komunikacji. Istnieje znacznie większa szansa, że odbiorca przeczyta list lub wiadomość marketingową, jeśli będą one odpowiadać na jego indywidualne potrzeby. Dzięki temu spersonalizowane wiadomości drukowane są bardziej efektywne, zwiększają szansę reakcji i poprawiają relacje z klientami.

Usługi zastosowania danych zmiennych w marketingu drukowanym niosą wiele korzyści dla Twoich klientów:


  • Skuteczniejsze wiadomości dzięki personalizacji
  • Wyższe szanse na reakcję odbiorcy
  • Lepsze i bliższe relacje z klientami
  • Skuteczny marketing z użyciem wielu kanałów komunikacji
  • Wartość dodana do materiałów online


Twoja firma również może skorzystać na produkcji marketingu spersonalizowanego dzięki:


  • Poszerzeniu zakresu usług Twojej firmy
  • Wyższym zyskom
  • Wzrostowi stałych przychodów
  • Generowaniu wyższych zysków niż w przypadku produkcji treści statycznych
Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący firmy Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie firmy Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, w jakie oprogramowanie firmy Konica Minolta może usprawnić Twoją działalność. Konica Minolta rozwiązuje problemy Twojej firmy, dopasowuje różne style pracy i oferuje rozwiązania programowe spełniające potrzeby Twojej branży. Dzięki nieustannemu ustalaniu priorytetów potrzeb firma Konica Minolta spełnia wymagania dotyczące oprogramowania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Korzystając z systemu, można kontrolować koszty wydruków lub kopii, stworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę poufnych dokumentów przed wpadnięciem w niepowołane ręce i nie tylko.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Druk dostosowany do działalności.Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

DOŁĄCZ DO PROKOM
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta

 

Digital1234 to cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia zakresu i zysków z Twojej działalności. Program rozwoju biznesowego od firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju i uzyskania konkurencyjnej przewagi na rynku. Wykorzystujemy w nim podejście oparte na możliwościach i wskazujemy klientom cztery praktyczne kroki: jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych cennych informacji – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków.
 

Rozwijaj swoją działalność w czterech krokach:

Identyfikacja

Krok 1 1

Ocena sytuacji

Krok 2 2

Zwrot z inwestycji

Krok 3 3

Wdrażanie

Krok 4 4

 

 

Otwórz swoją firmę na nowe możliwości dzięki personalizacji materiałów marketingowych z użyciem danych o zmiennej zawartości


W jaki sposób możesz zyskać na personalizacji materiałów marketingowych?

 
Współczesny zalew informacji sprawia, że indywidualna komunikacja z odbiorcą jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Wiadomości marketingowe dostosowane do potrzeb odbiorcy mają o wiele większą szansę na przeczytanie. Dzięki temu stają się skuteczniejsze, zwiększają szanse na reakcję i wzmacniają Twoje relacje z klientami. Personalizacja materiałów z użyciem danych o zmiennej zawartości (ang. variable data publishing, w skrócie VDP) to technologia, dzięki której tworzenie zindywidualizowanych materiałów marketingowych jest możliwe. To z kolei sprawia, że działania komunikacyjne są opłacalne i skuteczne. Tworząc zindywidualizowane dokumenty w ramach pojedynczego nakładu, VDP znacznie podwyższa wartość komunikacji w druku cyfrowym. Rozszerzając swoje portfolio o tę usługę możesz dotrzeć do szerokiego spektrum klientów, szukających efektywnej furtki do świata komunikacji spersonalizowanej. Dla Ciebie zaś VDP oznacza generowanie nowych możliwości biznesowych i zwiększanie zysków swojej firmy.