System informacji dla kierownictwa

Koncentracja na indywidualnych potrzebach klientów

Przejmij kontrolę nad procesami drukowania


Czy na pewno masz pełną kontrolę nad swoją organizacją? Wiesz, czy Twoje zadania są planowane wydajnie i terminowo? Czy możesz z całą pewnością stwierdzić, że ceny Twoich usług są właściwe?

Czy Twój zespół sprzedażowy skupia się na właściwym produkcie lub usłudze? Korzystając z pomocy ekspertów firmy Konica Minolta możesz łatwo zintegrować swój system zarządzania informacjami, by uzyskać wiarygodne odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko. To rozwiązanie dostarcza szczegółowych danych, które pomogą Ci podejmować decyzje oparte na faktach i wybierać najlepsze strategie rozwoju swojej firmy.

System informacji dla kierownictwa

System informacji dla kierownictwa

Centralne zarządzanie infrastrukturą drukowania

Branża drukarska działa obecnie w bardzo konkurencyjnych warunkach rynkowych. Przez ostatnią dekadę presja rynku potęguje się w zastraszającym tempie, ponieważ rosnące wykorzystanie mediów społecznościowych znacznie zmniejszyło zapotrzebowanie na druk. Poza tym powstanie firm zajmujących się zarządzaniem drukiem wymusiło dalsze obniżki cen druku.


Nasi klienci z branży drukarskiej bez przerwy poszukują nowych sposobów odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na szybsze i tańsze zlecenia oraz na odróżnienie się od konkurencji. Dzięki oprogramowaniu MIS możesz stymulować i kształtować swoją działalność przy wykorzystaniu nowych technologii, informacji o zmianach trendów i danych od użytkowników. W ten sposób powstaje potężne narzędzie, zaprojektowane z myślą o potrzebach firm z branży drukarskiej, opakowaniowej i etykietowej.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący firmy Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie firmy Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, w jakie oprogramowanie firmy Konica Minolta może usprawnić Twoją działalność. Konica Minolta rozwiązuje problemy Twojej firmy, dopasowuje różne style pracy i oferuje rozwiązania programowe spełniające potrzeby Twojej branży. Dzięki nieustannemu ustalaniu priorytetów potrzeb firma Konica Minolta spełnia wymagania dotyczące oprogramowania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Korzystając z systemu, można kontrolować koszty wydruków lub kopii, stworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę poufnych dokumentów przed wpadnięciem w niepowołane ręce i nie tylko.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Management Information System to kompleksowe rozwiązanie idealne dla każdej firmy drukarskiej, która chce odzyskać pełną kontrolę nad codziennymi zadaniami i skutecznie zarządzać wieloma różnymi projektami z jednego miejsca. Wyzwania, przed którymi stoją dzisiejsi dostawcy komunikacji graficznej, wymagają całkowicie nowego zestawu narzędzi, który pomoże skutecznie prowadzić nawet najbardziej skomplikowane operacje. System zarządzania informacjami umożliwia dostęp do dokładnych, aktualnych danych na temat kosztów, kondycji finansowej i zysków firmy. Dzięki temu możesz analizować poszczególne etapy procesów wykonawczych i definiować czas i nakład materiałów potrzebny dla każdego zadania. Systemy zarządzania informacjami zapewniają dostęp do wyników sprzedaży, usług, produkcji i wyników finansowych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zawsze możesz podejmować świadome decyzje biznesowe.


Nasze rozwiązanie pozwala analizować dane, wyprowadzać wnioski, oraz ulepszać funkcjonowanie swojej firmy na wielu poziomach. W ten sposób możesz zawsze być o krok przed konkurencją i skutecznie zautomatyzować wszystkie procesy produkcyjne, które nie wymagają zaangażowania pracowników. To zaś prowadzi do oszczędności czasu i nakładów finansowych, zapewniając przy tym bardziej efektywne zarządzanie personelem. Systemy zarządzania informacjami pozwalają także ograniczyć liczbę błędów generowanych podczas wielokrotnego wprowadzania tych samych danych, co zapewnia wydajny i w pełni zoptymalizowany przepływ pracy przez cały czas działania operacji.

   

   

Ikona funkcji dostosowania

Spersonalizowany pulpit nawigacyjny

Productivity feature icon

Szacowanie kosztów, wysyłanie zamówień i fakturowanie

Productivity feature icon

Zintegrowane rozliczanie

Ikona funkcji użyteczności

Zintegrowany system CRM

Technology feature icon

Zarządzanie inwentarzem

Media handling feature icon

Planowanie i dynamiczne tablice zadań

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzędzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal