Przyszłość druku: Web to Print

Jak usługa Web to Print zapewnia wszystkie rozwiązania potrzebne do drukowania online?

Rozwiązania do drukowania online i e-drukowania, z których będą korzystać Twoi klienci


Internet i sprzedaż online stały się nieodłącznymi elementami codziennego świata. Te kanały szybko wysuwają się na prowadzenie wśród wszystkich rodzajów transakcji biznesowych.

Aby zachować swoją konkurencyjną pozycję na rynku, komercyjne drukarki dla małych i średnich firm będą musiały poszerzyć zakres swoich funkcji. Obejmuje to zwłaszcza rozwiązania Web2Print (W2P), w tym zdalne publikowanie, drukowanie online i drukowanie e-biznesowe. Twoi klienci już znają Web to Print oraz internetowe systemy druku i są przyzwyczajeni do zamawiania produktów takich jak książki, materiały biurowe i kartki okolicznościowe, a także różnego rodzaju usług, na przykład przesyłu i przechowywania danych oraz przetwarzania informacji w chmurze.


Rozwiązanie Web2Print jest niezwykle ważne dla dostawców usług druku, takich jak Twoja firma. Umożliwia ono wyróżnienie Twoich usług na tle oferty konkurencji, obniża koszty działalności, zwiększa wydajność pracy – a to dopiero początek korzyści.


Jak mogę skorzystać na usłudze Web to Print jako dostawca druku? 

Web2Print oferuje wiele korzyści w środowisku drukowania:

 • Zapewnia oszczędność czasu i kosztów w działach marketingu Twoich klientów
 • Pomaga pracownikom Twoich klientów kontrolować druk materiałów
 • Daje klientom możliwość składania zamówień przez całą dobę
 • Oferuje wgląd w proces zamawiania, co ogranicza liczbę zapytań związanych z obsługą klienta
 • Pomaga pracownikom klienta w kontroli drukowanych materiałów
 • Tworzy sklep internetowy ze wszystkimi produktami i usługami, aby zwiększyć sprzedaż
 • Umożliwia oferowanie opcji płatności online, usprawniając przepływ środków
 • Automatyzuje procesy zamówień, płatności i księgowania

Web to Print

Web to Print

Dlaczego więc usługa Web to Print jest tak istotna?

Rozwiązania Web2Print szybko stają się kluczowymi elementami strategii drukarni cyfrowych. Dzieje się to nie tylko ze względu na łatwość dostępu, ale także dlatego, że ułatwia to procesy sprzedaży, marketingu i projektowania. Możliwości oferowane przez Web to Print to kluczowe narzędzia, pozwalające pokonać typowe problemy z obsługą administracyjną dużej liczby niskopłatnych zleceń w niskich nakładach. Procesy administracyjne i systemy informatyczne w firmach poligraficznych są w większości dostosowane do druku offsetowego i nie potrafią dobrze spełniać wymagań środowiska druku cyfrowego.

Urządzenia
hardware icon
Zaznacz swoją obecność w środowisku online Web to Print

Seria szybkich, prostych w obsłudze i wydajnych wykończeniowo kolorowych drukarek produkcyjnych AccurioPress podnosi poprzeczkę w dziedzinie wydajności cyfrowej. Tym samym pozwala Ci oszczędzać czas, obniżyć koszty pracy i zmniejszyć przestrzeń zajmowaną przez urządzenia w hali produkcyjnej.

Software
software icon
Oprogramowanie potrzebne do wykorzystania mocy Internetu

Czy chcesz, aby Twoja działalność po zainstalowaniu rozwiązań Web2Print weszła na ścieżkę błyskawicznego rozwoju? Zacznij od właściwego oprogramowania. AccurioPro Flux Ultimate to zaawansowana aplikacja Web2Print, która umożliwia dostawcom usług poligraficznych, wewnętrznym zakładom poligraficznym, organom administracji i placówkom edukacyjnym przesyłać zadania drukowania przez internet – bezpiecznie i w oparciu o karty pracy. Użytkownicy końcowi mogą korzystać z tej wygodnej usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Usługa Web to Print nie jest już opcjonalnym rozwiązaniem, tylko koniecznością na rynku.

Web2Print pozwala klientom wygodnie zamawiać, przesyłać i przeglądać zadania druku online. Dokumenty gotowe do druku mogą być przedstawiane w katalogach, ale możliwe jest również oferowanie do zamawiania artykułów innyc niż drukowane. Aplikacja sprawdza, czy nadesłane pliki nadają się do druku, czy obrazy dostarczane przez klienta mają właściwą rozdzielczość, czcionki są osadzone, a folie dołączone. Większość aplikacji Web to Print umożliwia klientom dostosowanie wstępnie zaprojektowanych szablonów do swoich potrzeb i przesyłanie własnej zawartości do produkcji zautomatyzowanej.


Czym jest Web to Print i dlaczego to rozwiązanie jest tak potrzebne?

   

   

Technology feature icon

Rozwiązania Web to Print są zoptymalizowane dla dostawców druku B2B i potrzeb druku wewnętrznego dla firm

Productivity feature icon

Web to Print i sklepy online wykorzystują Internet do bardziej wydajnego i ekonomicznego drukowania i sprzedaży usług druku.

Print feature icon

Web to Print to kompleksowe rozwiązanie do zaopatrzenia i zarządzania drukiem.

Ikona funkcji mobilności

Rozwiązania Web2Print oferują rozwiązania druku z komputera niezależnie od lokalizacji, zatwierdzanie plików PDF i natychmiastowe przesyłanie ich do drukarki.

Ikona funkcji prędkości

Usługa zapewnia szybkie i łatwe narzędzie do obliczania cen dla klientów.

W jaki sposób AccurioPro Flux pomaga Twojej działalności?

Accurio Pro Flux – rozwiązanie automatyzujące przepływ druku

Druk dostosowany do działalności.Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Przygotuj się na nową okazję biznesową

Podbij rynek ofertą Web to Print

Jakie korzyści niesie Web to Print dla działów druku wewnątrz firmy?

 

W dzisiejszych środowiskach korporacyjnych połączonych sieciowo większość procesów wewnętrznych działa przez Internet. Dlaczego więc nie poszerzyć tego także o dział druku?
 

Rozwiązanie Web to Print (W2P) stanowi doskonałą możliwość zwiększenia efektywności, wygody oraz szybkości składania i realizacji zleceń drukowania w drukarniach wewnętrznych. W2P pozwala na składanie zamówień w dowolnym momencie, ponieważ drukarnia jest czynna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Ponadto technologia W2P zapewnia znaczne oszczędności – zarówno na poziomie całej firmy, jak i samego zakładu poligraficznego. Ponieważ większość wewnętrznych zakładów poligraficznych działa na zasadzie centrów zysku, szczególnie ważne są korzyści ekonomiczne wynikające z zastosowania W2P.

 

Jakie korzyści dla firmy płyną z wprowadzenia rozwiązania W2P w drukarni wewnętrznej: 

 • Dział druku czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu
 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Bardziej wydajne procesy zamówień
 • Rozszerzenie usług na klientów wewnętrznych
 • Funkcja śledzenia zamówień
 • Wyższy stopień automatyzacji

Jakie korzyści niesie rozwiązanie W2P dla drukarni wewnętrznej:

 • Obniżenie kosztów produkcji
 • Zwiększenie zysków
 • Wzrost wydajności pracy
 • Usprawnienie procesów zamówień
 • Łatwe powielanie tych samych zamówień dla zadań drukowania
 • Poprawa relacji z klientami wewnętrznymi
 • Zmniejszenie liczby czasochłonnych zapytań


Rozwiązanie Web to Print pozwala na największą możliwą redukcję kosztów w druku wewnętrznym. Czy możesz sobie pozwolić na zignorowanie tej technologii?

Identyfikacja

Krok 1 1

Ocena sytuacji

Krok 2 2

Zwrot z inwestycji

Krok 3 3

Wdrażanie

Krok 4 4

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami