Zautomatyzuj przepływ pracy, aby zwiększyć wydajność swojej firmy!

Coraz większa liczba zadań, którymi musimy codziennie zarządzać, może łatwo przerosnąć nasze możliwości. Dzięki doświadczeniu i wiedzy technologicznej firmy Konica Minolta możesz jednak tego uniknąć.

Dostarczaj usługi najwyższej jakości


W firmie Konica Minolta oferujemy światowej klasy rozwiązania do zarządzania przepływami pracy, a także oprogramowanie do ich automatyzacji. Dzięki temu możesz łatwo i sprawnie kontrolować i obsługiwać wszystkie przychodzące zadania druku.

Systemy zarządzania przepływami pracy ułatwiają definiowanie różnych procesów dla różnych typów zadań. Na przykład w firmie poligraficznej zaprojektowany dokument może zostać automatycznie przekierowany od projektanta do opiekuna klienta, a następnie do działu przygotowania druku.


Czym jest system zarządzania przepływami pracy?

Systemy zarządzania przepływami pracy automatyzują zadania wymagające niepotrzebnych nakładów czasu i pracy ręcznej. Gwarantują przy tym, że niedokończone zadania zostaną dostrzeżone i zrealizowane. Kontrolują również zautomatyzowane procesy, umożliwiające wykonywanie zadań administracyjnych, takich jak przetwarzanie zamówień. Przepływ pracy porządkuje kolejne czynności potrzebne do ukończenia zadania.


Automatyzacja przepływów pracy może poprawić jakość wydruków, bo ogranicza ręczną obsługę redukuję ryzyko i błędów ludzkich, a także skraca czas realizacji projektu, co zwiększa wydajność i przychody. Po wdrożeniu systemu zarządzania pracą będziesz się zastanawiać, jak udawało Ci się radzić bez niego!


Dlaczego sprawny przepływ pracy jest taki ważny?

Dobrze zarządzany przepływ pracy ma kluczowe znaczenie dla sukcesu firmy poligraficznej, ponieważ pozwala ujednolicić różne technologie druku, takie jak druk offsetowy, druk cyfrowy, druk na roli oraz wielkoformatowy. Wszystko to wymaga zastosowania unikalnego procesu przygotowywania plików, druku i wykańczania. Przepływ pracy drukrskiej składa się z sekwencji połączonych kroków zawierających element roboczy związany z maszynami, nakładami pracy poszczególnych osób lub grupy pracowników, takich jak pracownicy obsługi klienta lub operatorzy prasy. Element przepływu odnosi się do zadania wydruku, które przechodzi od jednego kroku do drugiego w kompleksowym procesie produkcji.


Animacja przepływu pracy

Animowane wskazówki dotyczące przepływu pracy są również dostępne w zakresie niektórych funkcji i zadań dotyczących rozwiązywania problemów. Zapewnia to bardziej przystępną wizualnie formę wskazówek dla obsługi i rozwiązywania problemów, takich jak zacinanie się papieru czy wymiana tonerów.


Zintegrowany przepływ pracy może zapobiegać powstawaniu wąskich gardeł i pozwala efektywniej wykorzystywać możliwości produkcyjne w Twojej firmie. W przypadku dostawców usług druku najlepszym sposobem na zwiększenie zysków firmy jest usprawnienie przepływów pracy. Automatyzacja procesów i zmniejszenie ingerencji człowieka w produkcję zmniejsza koszty i ryzyko błędów. Za każdym razem, gdy ktoś zajmuje się produktem ręcznie, ryzykujesz straty finansowe i czasowe. Zarządzanie przepływem pracy pozwala jednak odciążyć personel z wykonywania czasochłonnych rutynowych zadań, obciążonych wysokim ryzykiem błędu.

Automatyzacja przepływu pracy

Automatyzacja przepływu pracy

Jedyna platforma do sterowania przepływami pracy, jakiej potrzebujesz


Jak zapewnić swojej firmie maksymalną wydajność i konkurencyjność? Duże i średnie przedsiębiorstwa poligraficzne – a także firmy, które realizują swoje wydruki cyfrowe we własnym zakresie – muszą jak najbardziej integrować swoją infrastrukturę wydruku i automatyzować przepływy pracy. Wybierając systemy platformy przepływów pracy AccurioPro Flux i AccurioPro Connect firmy Konica Minolta, dostawcy usług poligraficznych i operatorzy drukarni mogą zautomatyzować przetwarzanie danych przygotowania materiałów do druku, łącząc i automatyzując szereg procesów druku.


Umożliwia to cyfryzację, a także bezproblemowe zintegrowanie urządzeń offsetowych z systemami druku cyfrowego. Zwiększona wydajność czasochłonnego procesu przetwarzania danych i materiałów przynosi potężny wzrost produktywności. Cyfryzacja umożliwia również automatyzację, zwiększa wydajność przepływów pracy i redukuje ilość odpadów – wszystko to ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia rentowności firmy.


Wydajność i elastyczność dzięki szybkim kolorowym drukarkom produkcyjnym


Niezwykle szybkie, proste w obsłudze i zaawansowane opcje obróbki końcowej: nasze szybkie prasy cyfrowe podnoszą poprzeczkę dla wydajności, oszczędzając Twój czas i koszty pracy, a także miejsce w hali produkcyjnej.


Zwiększaj rentowność druku


Rodzina systemów cyfrowych Accurio została zaprojektowana z myślą o rosnących wymaganiach nowych wyzwań technologicznych na rynku. Systemy te, stworzone specjalnie dla firm poligraficznych i profesjonalistów branży druku, zapewniają wyjątkową stabilność odwzorowania kolorów i rejestrowania, a także umożliwiają wydajne i niezawodne tworzenie plików cyfrowych z kopii drukowanych.


Tworzenie zawartości wielokrotnego użytku


Wiele codziennych zadań wydruku, takich jak instrukcje obsługi czy katalogi, składa się z różnych plików PDF, pochodzących z wielu źródeł – okładka, instrukcje, gwarancja, strona kontaktowa, i inne. Natomiast ich treść często się zmienia, na przykład po ponownym wprowadzeniu produktów na rynek lub po zmianie przepisów. Aktualizowanie takich złożonych informacji zwykle jest skomplikowane i czasochłonne.


Program AccurioPro Compile pomaga rozwiązać ten problem. Pozwala on tworzyć projekty druku wielokrotnego użytku, sprawdzające się nawet w przypadku zmiany treści. Te projekty druku są połączone z dokumentami źródłowymi umieszczonymi w różnych lokalizacjach sieciowych, dzięki czemu pobierana i wykorzystywana jest tylko najnowsza wersja pliku. W rezultacie kilku autorów pracujących nad tym samym projektem druku może niezależnie zarządzać swoją zawartością. Dzięki temu drukowane są tylko najbardziej aktualne dokumenty – a wszystko to bez jakiejkolwiek ręcznej ingerencji.

AccurioPro Connect

Aby osiągnąć maksymalną wydajność i konkurencyjność, duże i średnie firmy zajmujące się drukiem – jak również przedsiębiorstwa drukujące swoje materiały wewnętrznie za pomocą technologii cyfrowych – muszą integrować swoją infrastrukturę druku oraz automatyzować przepływy prac na każdym kroku produkcji.

Automatyzacja przepływu pracy

Automatyzacja przepływu pracy

Dlaczego usprawnienie przepływów pracy jest najlepszym sposobem na to, aby dostawcy usług poligraficznych mogli optymalnie wykorzystać swój czas i inwestycje – a dzięki temu zwiększyć rentowność działalności?

W dzisiejszym, coraz bardziej złożonym środowisku drukowania, automatyczne zarządzanie przepływami pracy staje się kluczowe dla uproszczenia procesów, zmniejszenia kosztów i przyspieszenia interakcji oraz czasu realizacji.


Oprogramowanie do zarządzania przepływami pracy:


  • Zapewnia pełne wykorzystanie sprzętu, by utrzymać wysoką wydajność produkcji i konkurencyjność na rynku.
  • Automatyzuje procesy obsługi zadań i przygotowania do druku, by uwolnić personel od powtarzalnych zadań.
  • Optymalizuje procedury przesyłania zadań, by uniknąć niepotrzebnych zapytań telefonicznych od klientów.
Urządzenia
hardware icon
Zwiększaj rentowność druku

Rodzina systemów cyfrowych Accurio została zaprojektowana z myślą o rosnących wymaganiach nowych wyzwań technologicznych na rynku. Systemy te, stworzone specjalnie dla firm poligraficznych i profesjonalistów branży druku, zapewniają wyjątkową stabilność odwzorowania kolorów i rejestrowania, a także umożliwiają wydajne i niezawodne tworzenie plików cyfrowych z kopii drukowanych.

Software
software icon
Oprogramowanie firmy Konica Minolta

Poznaj niezliczone sposoby, w jakie oprogramowanie firmy Konica Minolta może usprawnić Twoją działalność. Konica Minolta rozwiązuje problemy Twojej firmy, dopasowuje różne style pracy i oferuje rozwiązania programowe spełniające potrzeby Twojej branży. Dzięki nieustannemu ustalaniu priorytetów potrzeb firma Konica Minolta spełnia wymagania dotyczące oprogramowania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Korzystając z systemu, można kontrolować koszty wydruków lub kopii, stworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, które zapewnią ochronę poufnych dokumentów przed wpadnięciem w niepowołane ręce i nie tylko.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół specjalistów udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak obsługiwać ten produkt. Zapewniamy pełną pomoc techniczną, dzięki której Twoja firma będzie mogła w pełni korzystać z możliwości, jakie otwierają przed Tobą nasze rozwiązania. Oferujemy szereg różnych usług, w tym udogodnienia optymalizacji druku, które łączą w sobie doradztwo, wdrażanie nowego sprzętu i oprogramowania, a także zarządzanie przepływami pracy w celu obniżenia wydatków na cały proces przepływu dokumentów. Z nami możesz korzystać też z inteligentnych usług zabezpieczeń, które gwarantują pełną ochronę danych i informacji w Twojej firmie.

Odkryj możliwości, jakie otwiera przed Twoją firmą automatyzacja przepływów pracy

Oprogramowanie do zarządzania przepływami pracy to idealne rozwiązanie, aby pomóc Ci uzyskać przewagę nad konkurencja. Zautomatyzuj zadania, które zajmują zbyt wiele czasu i nakładu pracy. System ten pozwala również obniżyć koszty pracy, ograniczyć nakład kosztów. To jeszcze nie wszystko – automatyzacja przepływu pracy zwiększa wydajność firmy, optymalizuje produktywność i eliminuje konieczność zatrudniania pracowników do ręcznego wykonywania wielu zadań.


Automatyzacja procesów daje Twojej firmie większą elastyczność – dzięki niej możesz z czasem poszerzać swoje możliwości produkcyjne. Ten system gwarantuje bezpieczeństwo poufnych dokumentów dzięki automatycznej redakcji, konwersji plików na chronione hasłem pliki PDF i automatycznemu stosowaniu funkcji ochrony przed kopiowaniem. Pozwala też na szybsze wprowadzanie danych do systemu – w tym przetwarzanie formularzy z wykorzystaniem technologii dopasowywania wzorców – oraz umożliwia bezpośrednie połączenie z systemami zarządzania dokumentami oraz z innymi dostawcami pamięci masowej w chmurze. Automatyzacja przepływów pracy pomaga utrzymać wysokie tempo pracy, zwiększyć efektywność, zminimalizować koszty produkcji, zredukować ilość błędów, zmaksymalizować wydajność i zyskać lepszy wgląd w swoje środowisko pracy.


Oto niektóre z korzyści płynące dla Twojej firmy z automatyzacji przepływu pracy:

   

   

Ikona funkcji użyteczności

Modułowa architektura, umożliwiająca rozbudowę funkcji zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami firmy i klientów

Productivity feature icon

Obniżenie kosztów pracy

Quality feature icon

Zabezpieczanie i ochrona dokumentów oraz danych

Ikona funkcji prędkości

Oszczędność czasu dzięki automatyzacji zadań ręcznych

Ikona funkcji mobilności

Łatwe udostępnianie i dostęp do informacji

Ikona funkcji prędkości

Szybkie wprowadzanie danych

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta

Digital1234 to cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia zakresu i zysków z Twojej działalności. Program rozwoju biznesowego od firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju i uzyskania konkurencyjnej przewagi na rynku. Wykorzystujemy w nim podejście oparte na możliwościach i wskazujemy klientom cztery praktyczne kroki: jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych cennych informacji – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków.

Ocena sytuacji

Krok 1 1

Identyfikacja

Krok 2 2

Wdrażanie

Krok 3 3

Zwrot z inwestycji

Krok 4 4

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami