Druk atramentowy – dzisiejsza rzeczywistość

Prosiliście o innowację w dziedzinie druku. Wprowadzamy druk atramentowy na zupełnie nowy poziom.

Innowacje, które na zawsze odmienią oblicze druku


Ciągłe innowacje i myślenie o tym, jak oferować swoim klientom wartość dodaną, mają kluczowe znaczenie dla utrzymania konkurencyjnej przewagi w branży. Zrozumienie, jak zmiany na rynku mogą wpłynąć na wartość Twojej oferty biznesowej, jest kluczowe dla istnienia i rozwoju Twojej firmy.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat technologia druku zmieniła się diametralnie, a cała branża druku musiała się do tego dostosować. Oznacza to jednak, że wymagania klientów również uległy przemianie.

zmiana rynku druku atramentowego


Dywersyfikacja produktów druku. Wyróżnij się na tle konkurencji.


Technologia atramentowa umożliwia drukowanie bezpośrednie co sprawia, że jest idealne do drukowania na wszystkich rodzajach nośników.
Druk atramentowy – jak usprawnić działalność firmy w czterech krokach:

  • Zidentyfikuj swoje szanse biznesowe
  • Oceń potrzeby swojej firmy
  • Określ wartość dodaną w usługach swojej działalności
  • Wprowadź skuteczne rozwiązania w zakresie druku atramentowego

Pobierz White Papers!

 
inkjet print sample 3

Poczuj to!

AccurioJet KM-1 zapewnia pełną elastyczność drukowania na prawie każdym istniejącym podłożu – od wysokogramaturowych papierów teksturowanych, poprzez kartony, aż po nośniki typu materiałów syntetycznych. Rozszerzaj listę zastosowań oraz buduj swój potencjał na rynku.

Zamów zestaw próbek

Inkjet

Inkjet

Wprowadzamy druk atramentowy na nowy poziom

Korzystając z druku atramentowego możesz urozmaicić swoje produkty druku i wyróżnić się na tle konkurencji. Technologia Inkjet firmy Konica Minolta umożliwia drukowanie bezpośrednie, dzięki czemu idealnie sprawdza się przy drukowaniu na wszystkich rodzajach nośników.


Druk atramentowy i zautomatyzowane przepływy zadań umożliwiają zwiększenie rentowności pracy i obniżenie kosztów na etapie przygotowania do druku. Zwiększ swoją elastyczność jeszcze bardziej, korzystając z cyfrowego rozwiązania UV Inkjet o szerokim zakresie obsługiwanych nośników, dzięki czemu możesz bez trudu drukować na cienkich podłożach, nośnikach teksturowanych i materiałach o wysokiej gramaturze.

Urządzenia
hardware icon
Produkcja w oparciu o najnowsze technologie

AccurioJet KM-1 zapewnia swobodę i łatwość drukowania na niemal każdym podłożu – od ciężkich materiałów teksturowych po składane kartony, tym samym zwiększając listę potencjalnych zastosowań i możliwości rynkowe Twojej firmy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łącząc doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, oraz zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

AccurioJet KM-1e

Urządzenie do druku cyfrowego

Dowiedz się więcej

Wejdź w cyfrowy druk w formacie B2+ z Konicą Minoltą

Zwiększ rentowność swojej firmy i otwórz się na nową gałąź działalności biznesowej: zmniejsz koszty w przygotowalni prepress, skróć czasy narządu, dzięki czemu krótkie nakłady będą bardziej profitowe.  

Zwiększ swoją elastyczność: cyfrowy atrament UV Inkjet obsługuje szeroką gamę nośników, dzięki czemu możesz z jego pomocą drukować na cienkich podłożach, nośnikach teksturowanych i materiałach o wysokiej gramaturze.

Zwiększ swoją produktywność: przenoś zadania do etapu finalizacji bez konieczności czekania na wyschnięcie atramentu – wysyłaj i rozliczaj projekty jeszcze szybciej.

Cyfrowa jakość offsetu: drobne krople atramentu tworzą doskonałe obrazy o ostrym tekście i doskonałej jakości linii bez wpływu na zdjęcia i grafikę.

Technologia w samym sercu produkcji: AccurioJet KM-1 to pierwsza na świecie prasa offsetowa UV drukująca dwustronnie, która wykorzystuje chwytak offsetowy do obsługi nośników w celu uzyskania bardzo dokładnej registracji materiałów.

   

   

Print feature icon

Wymiary: 5400 (szer.) x 3000 (dł.) x 2400 (wys.) mm

Quality feature icon

Technologia precyzyjnego dopasowywania kolorów

Print feature icon

Kontrola jakości obrazu

Technology feature icon

Masa maszyny: około 9000 kg

Productivity feature icon

Znaczne skrócenie czasu przygotowania druku

Ikona funkcji wykańczania

Liczba kolorów: 4

Ikona funkcji prędkości

Szybkość drukowania: 3000 stron/h (druk jednostronny) / 1500 stron/h (druk dwustronny)

Media handling feature icon

Rozdzielczość: 1200 x 1200 dpi

Media handling feature icon

Rozmiar arkusza: do 585 x 750 mm

Media handling feature icon

Grubość arkusza: 0,06–0,6 mm (jednostronne) / 0,06–0,45 mm (dwustronne)

Quality feature icon

Stabilna jakość druku

Print feature icon

Arkuszowa maszyna do druku inkjetowego UV w formacie B2+

Ikona funkcji dostosowania

Drukowanie danych zmiennych

Ikona funkcji wykańczania

Szeroka gama kolorów

Quality feature icon

Atrament: tusz UV

Totem.com.pl: Produkcja książek przy pomocy KM-1

Firma dawniej zlecała produkcję okładek książek firmie zewnętrznej. Teraz, dzięki urządzeniu AccurioJet KM-1, całość procesu może być przeprowadzana wewnętrznie, dzięki czemu Totem.com.pl może oferować wszystkie usługi związane z drukiem na żądanie, a firma czerpie korzyści z produkcji o jakości odpowiadającej offsetowej przy niższych kosztach. Zyskała też zdolność drukowania na zarówno standardowych nośnikach offsetowych, jak i na tekturze, powłokach metalicznych oraz tworzywach sztucznych, co umożliwia wspieranie twórczych pomysłów wydawców.

Druk dostosowany do każdego rodzaju działalności.

Prokom to społeczność użytkowników urządzeń firmy Konica Minolta, w ramach której możesz uzyskać dostęp do badań rynkowych, użytecznych informacji oraz praktycznych narzedzi, które pomogą Ci zwiększyć swoją produktywność, a co za tym idzie również zyski. W społeczności Prokom wierzymy, że nie liczy się tylko to, co tworzysz, ale też otwieranie przed Tobą nowych możliwości.

Dołącz do Prokom
prokom logo horizontal

Program rozwoju biznesowego firmy Konica Minolta


Digital1234 to cztery proste kroki na drodze do rozwinięcia zakresu i zysków z Twojej działalności. Program rozwoju biznesowego od firmy Konica Minolta został opracowany z myślą o umożliwieniu dostawcom usług drukarskich rozwoju i uzyskania konkurencyjnej przewagi na rynku. Wykorzystujemy w nim podejście oparte na możliwościach i wskazujemy klientom cztery praktyczne kroki: jak identyfikować, oceniać, uzasadniać i wdrażać nowe możliwości biznesowe. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do wszystkich tych cennych informacji – bez żadnych dodatkowych zobowiązań i wydatków.

Cztery kroki do budowania Twojej działalności:

Zidentyfikuj możliwości

jakie otwierają się przed Twoją firmą
Krok 1 1

Oceń potrzeby

swojej firmy
Krok 2 2

Jak ta inwestycja przekłada się

na zwiększenie wartości Twojej firmy?
Krok 3 3

Wyprzedzaj konkurencję

na rynku druku atramentowego
Krok 4 4

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami
Zróżnicuj swoją ofertę drukowania i wyróżnij się na tle konkurencji dzięki naszej innowacyjnej technologii druku atramentowego, która zapewnia pełną elastyczność drukowania na niemal każdym istniejącym podłożu.