Cyfrowa specyfikacja i komunikacja kolorów dla łańcuchów dostaw

Zmniejszenie subiektywności związanej z oceną standardów fizycznych i ograniczenie ilości odpadów.

Cyfrowa specyfikacja i komunikacja kolorów dla łańcuchów dostaw


Platforma programowa do zarządzania kolorami dla globalnego łańcucha dostaw producentów samochodów w celu poprawy dokładności i spójności komunikacji kolorystycznej.

Cyfrowa komunikacja kolorystyki pomoże łańcuchowi dostaw poprawić dokładność i spójność kolorów poprzez eliminację uzależnienia od fizycznych standardów kolorów, aby oprzeć kolor produktu na identyfikowalnym standardzie cyfrowym. Na wszystkich etapach od projektu do ostatecznego zatwierdzenia różne funkcje platformy oprogramowania Colibri® zapobiegają nieprawidłowemu dopasowaniu kolorów części pojazdu.

Korzyści

  • Specyfikacja standardów kolorów za pomocą platformy oprogramowania Colibri® w fazie projektowania z wykorzystaniem testów wykonalności kolorów.
  • Zarządzanie markami, podmarkami i jednostkami SKU wraz z powiązanymi i zależnymi standardami.
  • Obniżenie kosztów i szybsze wprowadzanie produktów na rynek dzięki platformie, która może być użytkowana we wszystkich procesach, począwszy od projektowania i specyfikacji standardów kolorów, poprzez produkcję, certyfikację i zatwierdzanie, aż po zaopatrzenie w materiały.
  • Skalowalność od instalacji dla jednego użytkownika do globalnego rozwiązania dla przedsiębiorstw przy zachowaniu ścisłej kontroli i posiadania danych.

Przyrządy

Przyrządy

Oprogramowanie SpectraMagic NX

SpectraMagic NX to pakiet oprogramowania do pomiaru kolorów, który można wykorzystać jako interfejs do współpracy z instrumentami Konica Minolta. Zapewnia rozszerzone możliwości raportowania oraz analizy kolorów i różnic kolorów. Użytkownik ma pełną kontrolę nad dostosowaniem szablonów i raportów.

Platforma Colibri®

Colibri® to rozwiązanie do zarządzania kolorami, którego skalę można lokalnie dopasować do globalnego łańcucha dostaw, zachowując jednocześnie kontroli i posiadania danych.

Powiązane branże i zastosowania

Zapytaj naszych ekspertów