Cyfrowa specyfikacja i komunikacja kolorów dla łańcuchów dostaw

Zmniejszenie subiektywności związanej z oceną standardów fizycznych i ograniczenie ilości odpadów.

Cyfrowa specyfikacja i komunikacja kolorów dla łańcuchów dostaw


Platforma programowa do zarządzania kolorami dla globalnego łańcucha dostaw producentów samochodów w celu poprawy dokładności i spójności komunikacji kolorystycznej.

Cyfrowa komunikacja kolorów pomoże łańcuchowi dostaw poprawić dokładność i spójność kolorów, eliminując zależność od fizycznych standardów kolorów. Kolor produktu i części powinien opierać się na identyfikowalnych standardach cyfrowych, które są łatwe do przekazania, nie mogą być porysowane ani postarzone. Na wszystkich etapach, od projektu do ostatecznego zatwierdzenia, nasze zespoły ekspertów mogą pomóc w ustaleniu tolerancji, najlepszych praktyk i jasnej komunikacji kolorystycznej, która zapobiega niedopasowaniu kolorów części pojazdów.

Korzyści

  • Specyfikacja standardów kolorystycznych przy użyciu cyfrowych danych kolorystycznych, identyfikowalnych z międzynarodowymi standardami i wolnych od subiektywności.
  • Zmniejszenie kosztów i szybsze wprowadzanie produktów na rynek poprzez wyeliminowanie subiektywności i wdrożenie jasnych tolerancji w procesach od projektowania i specyfikacji standardów kolorów, poprzez zaopatrzenie, produkcję, certyfikację i zatwierdzanie.

Przyrządy

Przyrządy

Oprogramowanie SpectraMagic NX2

SpectraMagic NX2 to pakiet oprogramowania do pomiaru kolorów, który może być używany do łączenia się z urządzeniami Konica Minolta. Zapewnia rozszerzone raportowanie i analizę kolorów i różnic kolorów. Użytkownik ma pełną kontrolę nad dostosowywaniem szablonów i raportów.
 

Powiązane branże i zastosowania

Zapytaj naszych ekspertów