Zabezpieczenia IT

Konica Minolta: strategiczne rozwiązania dla bezpieczeństwa IT w Twojej firmie

Chroń swoje dane z Konica Minolta


Środowiska informatyczne stają się coraz bardziej złożone, a granice między nimi stopniowo się zacierają. Zarówno liczba punktów, w których mogłoby dojść do włamania do organizacji z zewnątrz („punkty penetracji”), jak i zakres tych punktów z czasem się zwiększają. Dobrze to wiesz. Właśnie dlatego wiele lat temu zaczęliśmy przebudowywać swoją strategię ochrony systemów IT naszych klientów.

Sama technologia już nie wystarcza, by zapewnić Twojej firmie ochronę na właściwym poziomie. Teraz bardziej niż kiedykolwiek dotąd istotne są relacje między ludźmi, procesami i technologiami. Bezpieczeństwo informatyczne to od ponad 18 lat jedna z głównych gałęzi naszych działalności. Na bazie naszych doświadczeń pomagamy opracować strategię, która zapewni przejrzystość i zrównoważony rozwój Twojej firmie, a także zagwarantuje krótszy czas reakcji i pomoże Ci wyprzedzić konkurencję/

Co zatem warto chronić i jaki jest obecny stan Twoich systemów IT? Nasze usługi obejmują szeroką gamę analiz sieciowych, w tym segmentację sieci, regulację działania zapory sieciowej oraz bezpieczne wdrożenie drukarek i kopiarek do bezpiecznego systemu. Ciągła i regularna analiza luk w zabezpieczeniach pomaga szybko i skutecznie identyfikować potencjalnie słabe strony całego systemu.

Zalecamy również regularne testy antywłamaniowe dla całego systemu. Podobnie jak testy zderzeniowe samochodów, takie testy pozwalają na sprawdzenie faktycznego poziomu bezpieczeństwa danych w Twojej firmie. Konica Minota zapewnia takie testy w różnych pakietach, które zawsze można dostosować do konkretnych potrzeb Twojej firmy. Czasami zagrożenia leżą całkowicie poza Twoją organizacją – może się okazać, że stoją za nimi pracownicy lub goście. Wiele słabych punktów w systemie zabezpieczeń powstaje też w konsekwensji działań inżynierii społecznej. W Konica Minolta przygotowujemy zatem szczegółowy raport dla Twojej sytuacji bezpieczeństwa, w którym podsumujemy wszelkie zalecane środki prewencji.

„Rzecz nie w tym, czy nastąpi atak, ale kiedy”. Niestety tak właśnie wygląda dzisiejsza rzeczywistość. Co zrobisz, gdy nadejdzie chwila prawdy? Nasz zespół ds. reagowania na zagrożenia pomaga identyfikować, izolować i analizować różne rodzaje włamań, w tym ataki złośliwego oprogramowania, ransomware i hakerów.

Zapewnij sobie odpowiednie przygotowanie...

Zabezpieczenia IT

Zabezpieczenia IT

Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami środowiska pracy

Szeroka gama zabezpieczeń IT firmy Konica Minolta zapewnia kompleksowe zarządzanie bezpieczeństwem środowiska pracy, włącznie z dostarczaniem oprogramowania zabezpieczającego. Nasza usługa zapewnia stałe monitorowanie systemów pod kątem potencjalnych zagrożeń bezpieczeństwa oraz ich ochronę przez wdrożenie i zarządzanie odpowiednim oprogramowaniem zabezpieczającym, z uwzględnieniem zapory sieciowej, sieci VPN, ochrony bramy internetowej przed wirusami i spamem, zapobiegania włamaniom, filtrowania zawartości i zarządzania przepustowością, a także kontroli aplikacji, scentralizowanego raportowania i ochrony przed atakami DDOS.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt do drukowania Konica Minolta

Chcesz uzyskać najwyższą wydajność druku cyfrowego? Mamy ją dla Ciebie. Urządzenia firmy Konica Minolta do drukowania produkcyjnego i obsługi druku biurowego spełniają branżowe standardy. Zapewniają one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, bardzo szybkie drukowanie czarno-białe, sprzyjające poprawie jakości opcje wykańczania na linii, które pozwalają sprostać wymaganiom złożonych zadań, i nie tylko. Bez względu na wielkość i specjalizację firmy nasze urządzenia do drukowania pozwalają zbudować infrastrukturę drukowania, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze przyrządy pomiarowe i wypróbowywać inne rozwiązania, które pozwolą całkowicie odmienić organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj najróżniejsze sposoby, w jakie oprogramowanie Konica Minolta może usprawnić działalność. Konica Minolta rozwiązuje problemy danej firmy, dopasowuje się do różnych stylów pracy i oferuje oprogramowanie spełniające potrzeby konkretnej branży. Dzięki nieustannemu ustalaniu priorytetów potrzeb firma Konica Minolta spełnia wymagania dotyczące oprogramowania nawet najbardziej wymagających organizacji globalnych. Korzystając z systemu, można utrzymać kontrolę nad kosztami wydruków lub kopii, utworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa chroniące poufne dokumenty przed dostępem osób niepowołanych i nie tylko.

Usługi
service icon
Zawsze do Twoich usług

Nasz doświadczony, kompetentny personel udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i pokaże, jak obsługiwać produkt. Nasze usługi działają dla Twoich korzyści, a system wsparcia służy temu, aby umożliwić pełne korzystanie z nich. Oferujemy szereg różnych usług, w tym zoptymalizowane usługi drukowania, które łączą doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na dokumenty oraz inteligentne usługi zabezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo firmy.

Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami środowiska pracy

Ponieważ "czynnik ludzki" często odgrywa istotną rolę w zabezpieczeniach sieci IT w Twojej firmie, uzupełniamy systemy bezpieczeństwa o działania zwiększające świadomość zagrożeń wśród personelu. To może obejmować szkolenia, wykłady na temat włamań i bezpieczeństwa cyfrowego, kampanie sprzedażowe i inne.


Utrzymujemy również bliskie relacje ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami. Pracujemy zarówno z małymi firmami, które zapewniają innowacyjne podejście do kwestii bezpieczeństwa, jak i z wielkimi globalnymi graczami o szerokim portfoloi. Nasz zespół profesjonalistów oferuje Twojej firmie cay wachlarz usług, od projektu, poprzez fazę implementacji, aż po wsparcie na dalszych etapach wdrożenia i obsługi systemu zabezpieczeń.

   

   

Technology feature icon

Gotowość do reagowania na incydenty, szybka kontrola, zwalczanie złośliwego oprogramowania, zwalczanie zagrożeń, kontrola stanu bezpieczeństwa wewnątrznego, informatyka śledcza

Productivity feature icon

Analiza segmentacji sieci, kontrola zasad działania zapory sieciowej, kontrola zabezpieczeń drukarek i kopiarek

Quality feature icon

Zewnętrzne systemy zabezpieczeń – ochrona z indywidualnym nakierowaniem na jeden cel; systemy wewnętrzne – Black Team, w tym WLAN i OSINT; systemy wewnętrzne i zewnętrzne – Red Team, w tym Inżynieria społeczna i OSINT

Ikona funkcji dotykowej

POC - implementacja, wdrażanie i wsparcie

Ikona funkcji dostosowania

Pojedyncze skanowania i bieżąca ocena sytuacji, proces zarządzania lukami w zabezpieczeniach wdrożeń, regularne skanowanie i pomoc w ocenie sytuacji

Ikona funkcji użyteczności

Wtyczki USB, kampanie e-mailowe, akcje informacyjne i sesje szkoleniowe, merchandising, pokazy hackerskie na żywo

Przygotuj się na przyszłość i zainwestuj:

Skontaktuj się

Skontaktuj się