Inteligentny monitoring przemysłowy i ochrona najważniejszej infrastruktury

Monitorowanie całej krytycznej infrastruktury i procesów jednym spojrzeniem

Inteligentny monitoring procesów i zdarzeń w przemyśle oraz ochrona krytycznej infrastruktury


Najważniejsza infrastruktura w Twojej firmie – maszyny, wyposażenie i materiały na terenie obiektu – wymagają ochrony i zdalnego monitorowania, które będzie nie tylko skuteczne, ale też ekonomiczne. Inteligentna automatyzacja tych procesów i funkcjonalności, oferowana przez urządzenia MOBOTIX, zapewnia pełne bezpieczeństwo i optymalizację organizacji pracy, a przy tym chroni zarówno Twoje zasoby jak i dane przed wszelkimi zagrożeniami.

Wszystkie rozwiązania oferowane przez Konica Minolta w celu zapewnienia bezpieczeństwa przemysłowego umożliwiają korzystanie z Internetu Rzeczy, zapewniając tym samym inteligentną automatyzację procesów.


Systemy MOBOTIX umożliwiają pomiary temperatury w celu lepszego monitoringu maszyn w różnych lokalizacjach, pozwalają Ci na samodzielną regulację opcji zarządzania i kontroli, a także pomagają uniknąć ryzyka poważnych szkód dla Twojej firmy. Wszystkie urządzenia MOBOTIX są trwałe i odporne na czynniki atmosferyczne, co zapewnia niezawodne i bezpieczne użytkowanie na zewnątrz. Niemiecka produkcja gwarantuje wysoką jakość i niezawodność systemu.

Rozwiązanie

Rozwiązanie

Urządzenia
hardware icon
Coś więcej niż standardowa technologia

Kamery MOBOTIX mogą być stosowane do wielu rónych celów w nowoczesnych organizacjach i wszędzie słyną ze swojej wyjątkowej niezawodności. Nasze kamery gwarantują niezrównaną energooszczędność i są niewiarygodnie precyzyjne: już jedno urządzenie wystarcza, by dyskretnie monitorować rozległy obszar bez żadnych martwych punktów. Kamery MOBOTIX x6 są zgodne ze standardami H.264 i ONVIF, a dzięki technologii PoE (Power over Ethernet) mają maksymalny pobór mocy w wysokości 8 W.

Software
software icon
VMS – wszystko w jednym miejscu

VMS, czyli system zarządzania systemem wizyjnym MOBOTIX, to intuicyjne i elastyczne rozwiązanie do zarządzania sygnałem wizyjnym, analizy obrazu oraz kontroli działania urządzeń. System ten nie wymaga serwera zarządzającego. Wszystko, czego potrzebujesz, jest już wbudowane, więc nie musisz się przejmować instalowaniem nowych rozwiązań.

Usługi
service icon
Idealny i uniwersalny zestaw

System MOBOTIX towarzyszy Ci na każdym etapie działań, by zapewnić doskonałą i całościową technologię bezpieczeństwa. Poczynając od szczegółowych konsultacji, w tym wizyty na terenie obiektu i analizy potrzeb, zidentyfikujemy konkretne potrzeby Twojej firmy, by dostosować całą strukturę zabezpieczeń dokładnie do Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują profesjonalną instalację oraz zdalne monitorowanie infrastruktury IT i stanu sieci, a także bieżące serwisowanie, by zapewnić bezproblemową pracę systemu wideomonitoringu.

Autonomiczne rozwiazanie, jakiego potrzebujesz

Urządzenia MOBOTIX oferują autonomiczne, kompletne rozwiązanie, które nie potrzebuje żadnej dodatkowej infrastruktury. Inwestycja w taki system monitoringu przemysłowego oznacza, że nigdy nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe systemy, niezgodne oprogramowanie albo serwer centralny. To oszczędność czasu i energii, których nie musisz marnować na szukanie odpowiednich elementów do swojego systemu. Oszczędzasz też pieniądze – MOBOTIX to przejrzysty, ekonomiczny wybór, na którym możesz polegać o wiele bardziej niż systemy wieloelementowe. Wszystkie procesy, takie jak zarządzanie zdarzeniami i alarmami, nagrywanie oraz przetwarzanie obrazu, są obsługiwane od początku do końca wewnątrz kamery.

Nagrania z kamer MOBOTIX przewyższają jakością inne technologie, nawet przy szybko poruszających się obiektach i złym oświetleniu. Dzięki ostrości zapisywanego obrazu zawsze widać, co dokładnie dzieje się na monitorowanym terenie. Wysoka jakość nagrań pozwala wychwycić najdrobniejsze szczegóły, a nowatorska funkcja wykrywania ruchu pokazuje, gdzie dokładnie szukać potencjalnych zagrożeń.

Inteligentny czujnik MxActivity odróżnia wiatr i ruch ptaków od prawdziwie podejrzanej aktywności, co zmniejsza liczbę fałszywych alarmów nawet o 90%. Możesz łatwo zautomatyować reakcje systemu na wykrytą aktywność i skonfigurować go tak, by wpuszczał autoryzowane pojazdy na chroniony teren i reagował na podejrzane ruchy o określonych porach dnia sygnałem dźwiękowym. Możliwości są nieograniczone. Wystarczy ustawić różne funkcje inteligentnego systemu monitoringu tak, by odpowiadały dokładnie Twoim potrzebom. Wszystko zależy od Ciebie.


Inteligentny wideomonitoring pozwala Ci skupić się na zarządzaniu firmą i osiąganiu celów biznesowych zamiast przejmować się instalacją i serwisowaniem systemu bezpieczeństwa. Zapewniamy:

   

   

Ikona funkcji kopiowania

Automatyzacja procesów bezpieczeństwa

Ikona funkcji dostosowania

Kompletny system

Ikona funkcji dotykowej

Wykrywanie ruchu

Technology feature icon

Nie jest wymagany serwer centralny

Productivity feature icon

Skalowalne rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom

Ikona funkcji użyteczności

Zaawansowana analiza danych i obrazu

Quality feature icon

Dwukierunkowy system audio

Inteligentny monitoring procesów w przemyśle oraz ochrona najważniejszej infrastruktury

Inteligentne zastosowanie radiometrii termicznej i zarządzanie zdarzeniami pozwalają na niezawodne monitorowanie. Dzięki temu możliwe jest wczesne ostrzeganie i zapobieganie sytuacjom niebezpiecznym.

Pobierz teraz

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami