Uniwersalna platforma informatyczna

Workplace Hub

Workplace Hub: uprość swoje środowisko IT


Pracuj jak chcesz. System, który pracuje dla Ciebie – na twoich zasadach. Swoboda. Wolność. Komunikacja. Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej.

W dzisiejszych czasach ilość danych ciągle rośnie, a skomplikowane technologie rzadko za tym nadążają. Twoja firma musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami: pracownicy stają się bardziej mobilni, standardy bezpieczeństwa danych są coraz bardziej rygorystyczne, a systemy obsługujące firmę trzeba regularnie uaktualniać.


Co się stanie, jeśli w Twojej firmie wystąpi awaria systemu?


Będąc przygotowanym na każdą możliwą sytuację i problem z IT w firmie zapewni Ci spokój, a razem z nim czas i energię na zadania, które są naprawdę istotne.

Odkryj, na czym polega Workplace Hub. Wystarczą dwie minuty.

 

Wyobraź sobie technologię stworzoną od początku do końca z myślą o Twoich potrzebach: odkryj Konica Minolta Workplace Hub.

Do tej pory jedną z największych przeszkód w zwiększeniu produktywności w pracy był brak kompatybilności między różnymi systemami wewnątrz firmy. Workplace Hub łączy różne elementy infrastruktury IT, usuwa bariery między nimi i oferuje szereg usług opartych na inteligentnych rozwiązaniach. To ułatwia planowanie, zarządzanie i rozwijanie takiego środowiska IT, jakiego potrzebują dzisiejsze firmy. Workplace Hub sprawia, że ludzie mogą pracować lepiej i skuteczniej z każdego urządzenia i lokalizacji. To człowiek ma kontrolę nad technologią. Oto IT na Twoich warunkach.

Korzyści

Workplace Hub składa się z wielu różnych narzędzi, pozwalających na sprawniejsze zarządzanie całym systemem IT w Twojej firmie. To jeden spójny ekosystem informatyczny, łączący w sobie funkcje zarządzania, współpracy między technologiami i pomocy technicznej. Ta unikalna platforma IT została opracowana przez ekspertów Konica Minolta, by zagwarantować skuteczną i wydajną współpracę przy wsparciu solidnych partnerów technologicznych, takich jak Hewlett Packard Enterprise, Sophos czy Microsoft.

   

   

Ikona funkcji WorkplaceHub — pulpit administracyjny

Uprość system IT wewnątrz firmy

Ikona funkcji WorkplaceHub — infrastruktura IT

Obniżaj wydatki na IT

Ikona funkcji WorkplaceHub — usługi IT

Już nigdy nie martw się o bezpieczeństwo danych

Ikona funkcji WorkplaceHub — panel użytkownika

Podnieś wydajność swojego zespołu

Poznaj Workplace Hub

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
workplacehub

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI