Współpraca mobilna / udostępnianie i synchronizacja plików

Chcesz pozbyć się przestarzałych ograniczeń, stojących na drodze do pełnej i natychmiastowej komunikacji na poziomie globalnym?

Maksymalna mobilność + większa elastyczność = większa wydajność


W dzisiejszych czasach świat biznesu bez przerwy podlega coraz gwałtowniejszym przemianom. Na rynek wchodzi jedna nowa technologia po drugiej, często w ciągu kilku lat (a nawet szybciej) zmieniając sposób funkcjonowania całej branży. Granice między krajowymi rynkami się zacierają

Jeśli prowadzisz działalność biznesową w dzisiejszych czasach, dobrze wiesz, że jedynym sposobem na utrzymanie przewagi nad konkurencją jest maksymalne wykorzystanie nowych technologii od momentu, gdy trafią do Twojego sektora. Każda firma musi elastycznie reagować na zmiany technologiczne, dostosowywać je do swoich potrzeb i korzystać z wielu dostępnych opcji.

Zdolność Twojej firmy do współpracy online z pomocą urządzeń mobilnych to doskonały przykład takiego rozwoju. DOKONI SYNC & SHARE to rozwiązanie firmy Konica Minolta, które pozwala na dostęp do dokumentów mobilnych. Funkcjonalności udostępniania i synchronizacji plików wewnątrz firmy (Enterprise File Sync and Share, czyli EFSS), pozwalają Twoim pracownikom szybko i łatwo udostępniać i synchronizować pliki – zarówno wewnątrz firmy jak i w relacjach z klientami. System obejmuje usługi oprogramowania, umożliwiające firmom i organizacjom sprawną dystrybucję dokumentów i zarządzanie materiałami z urządzeń mobilnych. Co więcej, system zachowuje wcześniejsze wersje plików i niezawodnie śledzi identyfikatory użytkowników, którzy mieli dostęp do dokumentów..

Ta nowa elastyczność pozwala Twoim pracownikom na osiągnięcie wyższego poziomu produktywności. To z kolei ułatwia komunikację z firmą nawet gdy pracownik spotyka się akurat z klientem na drugim końcu świata, wykonuje ważne zadania w trakcie dojazdu do pracy, albo po prostu odpisuje na ważnego e-maila z taksówki, domu czy hotelu. Korzystanie z urządzeń mobilnych pozwala Twojemu zespołowi na nieprzerwaną współpracę i komunikację przez całą dobę. Dzięki temu możecie synchronizować pliki przechowywane na dyskch firmowych z komputerami i urządzeniami poszczególnych użytkowników, dzielić się materiałami ze współpracownikami wewnątrz i na zewntrz firmy, mieć dostęp do plików z każdego urządzenia, integrować pliki w wielu systemach przechowywania danych, czy zapisywać pliki w chmurze.

App_store_badge.png
Pobierz DOKONI Sync & Share na App Store
get_it_on_play_logo.png
Pobierz DOKONI Sync & Share na Google Play

Współpraca mobilna

Współpraca mobilna

Udostępnianie i synchronizacja plików

Rozwiązanie do udostępniania i synchronizacji plików firmy Konica Minolta umożliwia udostępnianie kluczowych danych pracownikom niezależnie od ich lokalizacji, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba i na każdym urządzeniu. Umożliwiamy w ten sposób bardziej elastyczny styl pracy przy gwarancji pełnego bezpieczeństwa danych. Udostępnianie plików pomaga każdej firmie zwiększyć wydajność pracy, szybciej reagować na zmiany sytuacji oraz poprawia szybkość podejmowania właściwych decyzji i skuteczność wszystkich procesów wewnątrz firmy.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół ekspertów udzieli odpowiedzi na wszystkie pyrania i pokaże, jak obsługiwać nasz produkt. Wszystkie usługi i rozwiązania tworzymy z myślą o Twoich korzyści, dlatego stworzyliśmy system wsparcia zaprojektowany tak, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych produktów. Oferujemy szereg różnych usług, od optymalizacji druku, przez wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na administrację wewnątrz firmy, aż po inteligentne usługi monitoringu i cyberbezpieczeństwa.

DOKONI Sync & Share - Specyfikacja

Pobierz specyfikację w celu uzyskania dodatkowych informacji

Pobierz teraz

Instrukcja użytkownika

Znajdź wszystkie szczegóły i odpowiedzi na wszystkie pytania w naszej instrukcji użytkownika
 

Pobierz instrukcję użytkownika

 

Skontaktuj się

Skontaktuj się

Jeśli myślisz, że możesz być zainteresowany wieloma korzyściami płynącymi z rozwiązania firmy Konica Minolta w zakresie synchronizacji i udostępniania plików dla Twojej firmy lub organizacji, nie wahaj się przed kontaktem z nami! Jeden z naszych specjalistów w tej dziedzinie skontaktuje się z Tobą bezpośrednio, abyśmy mogli zacząć omawiać i spełniać Twoje konkretne wymagania związane ze współpracą mobilną.