Zdalne monitorowanie i zarządzanie

Skup się na ważnych zadaniach i pozwól nam zaopiekować się Twoimi systemami IT

Bezproblemowe monitorowanie i zarządzanie.


Wiele firm, zwłaszcza małych i średnich, boryka się z problemem kompleksowego zarządzania całym swoim IT, bo wymaga to zbyt wiele pracy i zaangażowania. Prawidłowo prowadzone zarządzanie IT mże być też bardzo kosztowne. Spełnianie wszystkich wymogów bezpieczeństwa i regulacji prawnych wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej i specjalnie utworzonego działu. W miarę rozwoju Twojej firmy zarządzanie wszystkimi serwerami, bazmi danych, technologiami sieciowymi i stacjami może stać się dużą przeszkodą, zwłaszcza kiedy weźmiemy pod uwagę złożoność środowiska korporacyjnego.

Zazwyczaj okazuje się, że zdalne monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem nie stanowi jedynego problemu. Są nim też umiejętności, czas i wiedza potrzebne, by dobrze i skutecznie zarządzać całym środowiskiem.

Dlaczego monitorowanie i zarządzanie są ważne?

Niezawodne i sprawne działanie całej firmy zależy od tego, czy jej serwery, stacje robocze, sieć i wszystkie urządzenia działają zawsze bez zarzutu. Jeśli którykolwiek z tych czynników zawiedzie, Twoją firmę mogą czekać poważne konsekwencje – i nie mówimy jeszcze nawet o utracie danych. Obserwacja całego środowiska IT przez całą dobę i strategiczne rozmieszczenie technologii wymaga czasu (którego prawdopodobnie nie masz). Ale Konica Minolta ma.


Jak firma Konica Minolta może odciążyć Cię z zadań, które zabierają Ci czas potrzebny na prowadzenie działalności?


Czy wiesz, że monitorowanie serwerów i infrastruktury sieciowej oraz zarządzanie nimi można zlecić zewnętrznemu dostawcy?
Eksperci  z firmy Konica Minolta zatroszczą się o najważniejsze aspekty infrastruktury Twojej firmy i znacznie poprawią jej wydajność. Nasze zespoły doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów IT wdrożą w Twojej firmie „agenta zdalnego monitorowania”, który umożliwi aktywne wykrywanie i rozwiązywanie potencjalnych problemów.


Z nami możesz oszczędzać czas i skoncentrować się na najważniejszych zadaniach w swojej firmie. My w tym czasie zajmiemy się opieką nad najważniejszymi systemami, na których opiera się Twoja działalność.

Zdalne monitorowanie i zarządzanie

Zdalne monitorowanie i zarządzanie

Korzyści dla Ciebie

Oferowane przez Konica Minolta usługi zdalnego monitorowania i zarządzania (Remote Monitoring and Management Services, RMM) zapewniają scentralizowane monitorowanie i zarządzanie całym systemem. To obejmuje sprzęt serwerowy, pamięć masową, aplikacje udostępniane przez firmę Konica Minolta, systemy operacyjne i powiązaną infrastrukturę sieciową. Usługa została zaprojektowana w taki sposób, aby dopasować każdą infrastrukturę w firmie do jej konkretnych potrzeb i wymagań operacyjnych. Nie musisz już przejmować się aktualizacjami w całym środowisku pracy, bo wszystkim zarządza Konica Minolta. Na przykład – wszystkie elementy wchodzące w skład platformy Workplace Hub są stale monitorowane, dzięki czemu masz zagwarantowane pełne wsparcie w jednym miejscu.


Konica Minolta proaktywnie wykrywa potencjalne problemy i komplikacje jeszcze zanim zdążą się pojawić. W ten sposób zwiększamy stabilność Twojej firmy i jej działań. Złożone, krytyczne lub czasochłonne zadania odchodzą do przeszłości, dzięki czemu Ty możesz w pełni skupić się na rozwoju swojej firmy. Osiągnij maksymalną wydajność i skróć czas przestojów wewnątrz swojego systemu – wszystko to dzieki usłudze RMM od firmy Konica Minolta.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony i kompetentny zespół ekspertów udzieli odpowiedzi na wszystkie pyrania i pokaże, jak obsługiwać nasz produkt. Wszystkie usługi i rozwiązania tworzymy z myślą o Twoich korzyści, dlatego stworzyliśmy system wsparcia zaprojektowany tak, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych produktów. Oferujemy szereg różnych usług, od optymalizacji druku, przez wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia wydatków na administrację wewnątrz firmy, aż po inteligentne usługi monitoringu i cyberbezpieczeństwa.

Większa niezawodność, łatwiejsza dostępność i niższe koszty

Usługa zdalnego zarządzania (Remote Management Service – RMS) została zaprojektowana, by zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na systemy zarządzania infrastrukturą IT, której potrzebujesz do prawidłowego działania swojej firmy.

Podobnie jak w przypadku usługi RMS, agent zdalnego monitorowania pomagający w realizacji usługi będzie gromadził wyłącznie niezbędne dane, takie jak informacje dotyczące systemów w Twojej firmie oraz ich i wydajności.


W celu ochrony bezpieczeństwa i poufności stosujemy zaawansowane zabezpieczenia administracyjne, fizyczne i techniczne, a nasze centra danych przeszły pomyślnie wszystkie najbardziej rygorystyczne audyty zgodności zabezpieczeń z wymaganiami ustawy Sarbanes-Oxley — SAS70 Type II.


Informacje zbierane w ten sposób przez usługę są dostępne za pośrednictwem pulpitu nawigacyjnego, dzięki czemu możemy realizować wszystkie usługi oraz zapewniać wsparcie techniczne na właściwym poziomie.

   

   

Technology feature icon

Usługi tworzenia kopii zapasowych i ochrony antywirusowej

Ikona funkcji mobilności

Kompletna ścieżka audytu wszystkich zidentyfikowanych problemów i wszelkich interwencji ze strony Konica Minolta

Productivity feature icon

Usługi zarządzania systemem

Ikona funkcji dotykowej

Możliwe rozwiązywanie problemów z pomocą społeczności IT firmy Konica Minolta

Ikona funkcji dotykowej

Okresowe usługi monitorowania konkretnych serwerów i aplikacji

Productivity feature icon

Stabilne działanie i możliwość przejrzystego śledzenia aktywności systemu w danym okresie

Quality feature icon

Proaktywne monitorowanie infrastruktury, pomagające wykrywać i rozwiązywać potencjalne problemy jeszcze zanim się pojawią

Ikona funkcji prędkości

Monitorowanie serwera i aplikacji w czasie rzeczywistym

Ikona funkcji dostosowania

Usługi badania stanu serwera

Ikona funkcji prędkości

Wsparcie dla działów wewnętrznych, pozwalające Ci na oszczędność czasu, dzięki czemu możesz się skupić na prowadzeniu działalności firmy