Zoptymalizuj proces zarządzania umowami dzięki automatyzacji całego procesu

Bezbłędne zarządzanie umowami zwiększa przejrzystość i obniża koszty działalności

Inteligentne podejście: cyfrowe zarządzanie umowami.


Zarządzanie umowami nie jest łatwe, bez względu na to, czy po drugiej stronie są klienci, dostawcy, patrnerzy czy pracownicy. Nawet pozornie niewielki błąd może doprowadzić do kar za niezgodność z przepisami, nie wspominając o straconych szansach zysku i potencjalnie kosztownych audytach. Problemy i niedociągnięcia związane z ręcznym procesowaniem papierowych dokumentów zwiększają ryzyko pojawienia się takich problemów.

Bez względu na to, czy zarządzasz umowami operacyjnymi, ramowymi, licencyjnymi czy serwisowymi, a może po prostu przetwarzasz bieżące zobowiązania, cyfrowa archiwizacja wszystkich dokumentów związanych z poszczególną umową (w tym e-maili, raportów itp.) to podstawa dla lepszej i dokładniejszej kontroli.Dzięki zautomatyzowanym procesom i inteligentnemu systemowi baz danych możesz sprawniej zarządzać umowami, uporządkować procesy kontroli, zakupów i archiwizacji, a także zautomatyzować cały proces i udoskonalić jego działanie.

Zarządzanie umowami

Zarządzanie umowami

Cyfryzacja umów

Cyfryzacja umów całkowicie eliminuje konieczność korzystania z papierowych dokumentów, a także upraszcza ich archiwizację i odnajdywanie. Wszystkie dokumenty zostają umieszczone w jednej scentralizowanej bazie danych, dzięki czemu możesz łatwo i sprawnie zarządzać wszystkimi umowami przechodzącymi przez firmę. A dzięki narzędziom zarządzania kontraktami od Konica Minolta, wszystkie potrzebne informacje są w zasięgu jednego kliknięcia – od przeszukiwania całego tekstu umowy po analizę wszystkich istotnych parametrów kontraktu.

Dzięki takim funkcjom jak pełne mapowanie wszystkich dokumentów w ramach ujednoliconego systemu i automatyczne przypomnienia, nigdy nie pogubisz się w umowach i terminach. Dzięki temu wszystko zawsze będzie zrobione na czas, a Ty skorzystasz na wszystkich udogodnieniach płynących z zapisów umowy.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łączące doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Zarządzanie umowami: wszystkie funkcje, których potrzebujesz (i jeszcze kilka).

Każdy, kto miał do czynienia z umowami i kontraktami wie, jak często potrzebne papiery znikają w archiwach różnych działów, zmuszając pracowników do żmudnych poszukiwań. To prowadzi do chaosu i utraty całościowego obrazu sytuacji, a w konsekwencji do przeoczeń w terminach, straty czasu i pieniędzy. A przecież łatwo można tego uniknąć.

Konica Minolta oferuje rozwiązanie w postaci cyfrowego systemu zarządzania umowami, który ułatwia sprawne i skuteczne zarządzanie wszystkimi kontraktami w firmie. To daje takie korzyści jak centralna kontrola umów, natychmiastowy wgląd do wszystkich dokumentów, zautomatyzowane procesy archiwizacji, prosta ocena statusu umowy, znaczne usprawnienie zarządzania finansami, przejrzystość, elastyczność i pełna dokumentacja procesów zatwierdzania umów. A wszystko to przy całkowitym bezpieczeństwie danych.

System zarządzania umowami Konica Minolta niesie ze sobą wiele korzyści takich jak:

   

   

Ikona funkcji prędkości

Oszczędność czasu i kosztów dzięki szybkiemu wyszukiwaniu i optymalnemu wykorzystaniu wszystkich uprawnień płynących z umowy

Technology feature icon

Większa przejrzystość dzięki centralnemu zarządzaniu umowami

Ikona funkcji dostosowania

Maksymalne bezpieczeństwo danych dzięki dokumentacji zmian i śledzeniu procesów akceptacji

Productivity feature icon

Automatyczne przypomnienia, pomagające zapobiegać przekraczaniu terminów

Ikona funkcji mobilności

Doskonała integracja z istniejącymi systemami CRM/ERP

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami
Jeśli chcesz porozmawiać naszym ekspertem o korzyściach, jakie dają usługi firmy Konica Minolta w zarządzaniu kontraktami tak, jak potrzebuje tego Twoja firma, kliknij w odnośnik poniżej i skontaktuj się z nami.