USŁUGI DRUKU W CHMURZE POBIERZ BEZPŁATNY RAPORT

NIŻSZE KOSZTY | BEZPIECZEŃSTWO DANYCH | STAŁA DOSTĘPNOŚĆ W KAŻDYM MIEJSCU | WIĘKSZA KONTROLA NAD WYDRUKAMI

POBIERZ RAPORT ZA DARMO I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O DRUKU W CHMURZE77% firm korzysta już z jakiejś usługi druku w chmurze, a 67% organizacji przewiduje zwiększenie wykorzystania zarządzania drukiem w chmurze.

Pobierz raport i dowiedz się, z czym wiąże się wprowadzenie druku do chmury i jak to zrobić, poznaj trendy rynkowe i opinie ekspertów-praktyków.

Publikacja opiera się na badaniach przeprowadzonych w styczniu 2021 r. wśród 219 organizacji korzystających z usług zarządzania drukiem (MPS) w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.


 

POBIERZ RAPORT

ZARZĄDZAJ DRUKIEM W NOWOCZESNY SPOSÓB

ZARZĄDZAJ DRUKIEM W NOWOCZESNY SPOSÓB
Ze względu na ciągłe zmiany i ewolucję modeli biznesowych organizacje odchodzą od tradycyjnej infrastruktury IT, zwracając się w kierunku strategii cloud-first. Jednym z elementów tej transformacji, który wciąż działa tradycyjnie, na lokalnych serwerach, jest infrastruktura zarządzania drukiem. 

Przenosząc druk do chmury, ułatwisz wszystkim pracownikom dostęp do sprzętu z każdego miejsca, uwolnisz personel IT od obciążenia związanego z zarządzaniem serwerami drukarek, a także zwiększysz kontrolę nad wydrukami i bezpieczeństwo danych.

Chcesz skorzystać z możliwości chmury, ale obawiasz się samego procesu przejścia? Zrobimy to za Ciebie. Zajmiemy się bezpieczną migracją, obsługą i stałą optymalizacją Twojej infrastruktury druku. Dzięki temu Twoja firma stanie się bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek!
 

Wypełnij formularz i pobierz bezpłatny raport.