Uniwersalna platforma informatyczna

Workplace Hub

Workplace Hub: uprość swoje środowisko IT


Pracuj jak chcesz. System, który pracuje dla Ciebie – na twoich zasadach. Swoboda. Wolność. Komunikacja. Brzmi dobrze? Będzie jeszcze lepiej.

W dzisiejszych czasach ilość danych ciągle rośnie, a skomplikowane technologie rzadko za tym nadążają. Twoja firma musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami: pracownicy stają się bardziej mobilni, standardy bezpieczeństwa danych są coraz bardziej rygorystyczne, a systemy obsługujące firmę trzeba regularnie uaktualniać.


Co się stanie, jeśli w Twojej firmie wystąpi awaria systemu?


Będąc przygotowanym na każdą możliwą sytuację i problem z IT w firmie zapewni Ci spokój, a razem z nim czas i energię na zadania, które są naprawdę istotne.

Odkryj, na czym polega Workplace Hub. Wystarczą dwie minuty.

 

Wyobraź sobie technologię stworzoną od początku do końca z myślą o Twoich potrzebach: odkryj Konica Minolta Workplace Hub.

Do tej pory jedną z największych przeszkód w zwiększeniu produktywności w pracy był brak kompatybilności między różnymi systemami wewnątrz firmy. Workplace Hub łączy różne elementy infrastruktury IT, usuwa bariery między nimi i oferuje szereg usług opartych na inteligentnych rozwiązaniach. To ułatwia planowanie, zarządzanie i rozwijanie takiego środowiska IT, jakiego potrzebują dzisiejsze firmy. Workplace Hub sprawia, że ludzie mogą pracować lepiej i skuteczniej z każdego urządzenia i lokalizacji. To człowiek ma kontrolę nad technologią. Oto IT na Twoich warunkach.

Uniwersalna platforma informatyczna

Uniwersalna platforma informatyczna

Korzyści

Workplace Hub składa się z wielu różnych narzędzi, pozwalających na sprawniejsze zarządzanie całym systemem IT w Twojej firmie. To jeden spójny ekosystem informatyczny, łączący w sobie funkcje zarządzania, współpracy między technologiami i pomocy technicznej. Ta unikalna platforma IT została opracowana przez ekspertów Konica Minolta, by zagwarantować skuteczną i wydajną współpracę przy wsparciu solidnych partnerów technologicznych, takich jak Hewlett Packard Enterprise, Sophos czy Microsoft.

Uprość system IT wewnątrz firmy

Uprość system IT wewnątrz firmy

Podnieś wydajność swojego zespołu

Podnieś wydajność swojego zespołu

Obniżaj wydatki na IT

Obniżaj wydatki na IT

Już nigdy nie martw się o bezpieczeństwo danych

Już nigdy nie martw się o bezpieczeństwo danych

Poznaj Workplace Hub

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
workplacehub

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI