Przyszłość inteligentnego procesowania faktur zaczyna się teraz

Zautomatyzuj procesy finansowe w swojej firmie i zwiększ wydajność całej organizacji.

Nie zdawaj się na prowizorkę


W dzisiejszych czasach sukces firmy zależy w dużym stopniu od skutecznego zarządzania i zdolności szybkiego pozyskiwania wiarygodnych informacji. Dotyczy to przede wszystkim jednego z najważniejszych procesów biznesowych, czyli przetwarzania faktur przychodzących. Szybko i dokładnie.

Wiele firm ma z tym wielkie trudności, bo ich praca wciąż opiera się w ogromnej mierze na fakturowaniu papierowym i powtarzalnej pracy manualnej.
Jaki jest efekt?

Żmudna praca, powolne przetwarzanie dokumentów i faktur, marnowanie czasu, coraz większa liczba błędów w dziale rozliczeń, nierzetelne raporty pełne nieprawidłowych danych. Mimo że dziś firmy coraz częściej otrzymują faktury w formie elektronicznej, to i tak je drukują i odkładają do dokumentacji w formie papierowych kopii. To zaś niemal zawsze prowadzi do nieefektywnego przetwarzania stosów papierowych dokumentów. Żaden dział rozliczeń nie może tak funkcjonować, jeśli firma chce się rozwijać.

Jeśli jesteś nowicjuszem w dziedzinie zarządzania, przyjrzymy się jeszcze liczbom, aby uzyskać lepszą orientację. Badanie AIIM wykazało, że przetworzenie jednej faktury zabiera średnio 9 dni i kosztuje ponad 8 euro za sztukę.  


PROCESOWANIE FAKTUR

PROCESOWANIE FAKTUR

Cyfrowe zarządzanie fakturami

Dzięki cyfrowemu zarządzaniu fakturami, jakie oferuje Konica Minolta, możesz przechwytywać wszystkie faktury przychodzące i mieć pewność, że zostaną właściwie przypisane w systemie. Wszystkie istotne elementy faktury, takie jak ekspedycja, numer faktury itp., są automatycznie przetwarzane, weryfikowane i przechwytywane przy użyciu technologii rozpoznawania tekstu i inteligentnych algorytmów. Oznacza to, że wszystkie faktury są przechowywane w bezpieczny sposób i możesz mieć do nich dostęp w dowolnej chwili, szybko i wygodnie na własnym komputerze. A co więcej, wszystkie te zdigitalizowane faktury są natychmiast przesyłane przez system do odpowiednich działów. Przydatne, prawda?


Rozwiązania firmy Konica Minolta do przetwarzania faktur  zapewniają bezproblemową integrację z istniejącymi systemami planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Prowadzi to do ograniczenia konieczności ręcznego procesowania faktur, pozwala unikać błędów, skraca czas potrzebny na przetwarzanie faktur i redukuje koszty ich procesowania.

Urządzenia
hardware icon
Sprzęt drukujący Konica Minolta

Zależy Ci na najwyższej wydajności druku cyfrowego? Trafiłeś we właściwe miejsce. Urządzenia od Konica Minolta do druku produkcyjnego i biurowego spełniają najbardziej wyśrubowane standardy na rynku. Gwarantują one rewolucyjną jakość obrazu kolorowego, błyskawiczny druk czarno-biały, profesjonalne techniki wykańczania, pozwalające sprostać najbardziej złożonym zamówieniom, i nie tylko. Bez względu na rozmiar i specjalizację Twojej firmy nasze urządzenia pozwolą Ci zbudować własną infrastrukturę druku, zarządzać zawartością cyfrową, stosować najnowocześniejsze narzędzia pomiarowe i odkrywać inne rozwiązania, zaprojektowane tak, by całkowicie odmienić Twoją organizację pracy.

Software
software icon
Oprogramowanie Konica Minolta

Poznaj niezliczone możliwości usprawnienia Twojej działalności, jakie oferuje oprogramowanie Konica Minolta. Rozwiązujemy problemy wewnątrz Twojej firmy, dopasowujemy się do różnych stylów pracy i oferujemy oprogramowanie spełniające potrzeby Twojej branży. W Konica Minolta zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dzięki czemu spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających globalnych organizacji. Z naszym systemem możesz kontrolować koszty druku i kopiowania dokumentów, tworzyć zaawansowane środki bezpieczeństwa, by uchronić poufne dokumenty przed nieautoryzowanym dostępem i osiągnąć jeszcze wiele więcej.

Usługi
service icon
Zawsze do usług

Nasz doświadczony zespół ekspertów odpowie na wszelkie pytania i pokaże Ci, jak korzystać z wybranych przez Ciebie produktów. Nasze usługi mają za zadanie zapewnić Ci maksymalne korzyści, a system wsparcia Konica Minolta powstał z myślą o tym, by Twoja firma mogła w pełni korzystać z naszych rozwiązań. Oferujemy szereg usług, w tym zoptymalizowany system druku, łączące doradztwo, wdrażanie sprzętu i oprogramowania, zarządzanie przepływem pracy w celu obniżenia kosztów, a także inteligentne systemy zabezpieczeń dla Twojej firmy.

Konica Minolta opracowała całą gamę rozwiązań do inteligentnego przechwytywania obrazu i zarządzania dokumentami. Dzięki temu teraz każda organizacja może zautomatyzować procesowanie faktur i odzyskać pełną kontrolę nad działem rozliczeń. A co najważniejsze, rozwiązania do przetwarzania faktur zmniejszają liczbę błędów i zapewniają większą przejrzystość. To eliminuje wąskie gardła operacyjne, a jednocześnie pozwala zachować całkowitą zgodność z przepisami.


Bez względu na to, w jaki sposb faktury docierają do Twojej organizacji: w formie papierowej czy jako załączniki do wiadomości e-mail, inteligentny system procesowania dokumentów szybko przechwytuje faktury, porządkuje je i rozsyła do właściwych osób, korzystając z rozbudowanych opcji przepływu pracy i obiegu dokumentów. 

   

   

Ikona funkcji prędkości

Zautomatyzowane przepływy pracy, zastępujące czasochłonne działania manualne.

Ikona funkcji użyteczności

Natychmiastowy dostęp do faktur oczekujących na przetworzenie. Koniec z czasochłonnym wewnętrznym wyszukiwaniem faktur w formie papierowej – teraz masz dostęp do faktur gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Ikona funkcji mobilności

Technologia mobilna, umożliwiająca zdalne zatwierdzanie faktur, dzięki czemu odpowiednie osoby mogą autoryzować faktury niezależnie od swojego miejsca pobytu.

Quality feature icon

Kontrola faktur w czasie rzeczywistym pozwala szybciej wykrywać błędy, rozwiązywać problemy i poprawiać relacje z dostawcami. 

Productivity feature icon

Usystematyzowana cyfryzacja wszystkich faktur przychodzących. 

Find out how our Solution could benefit your business:
Number of employees
€ per hours salary
We can give you Back
83
Hours per week
With an ROI of
2083
€ Per week
You could save up to
97917
€ Per Annum *

Pobierz White Papers za darmo!

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami