Zrównoważony rozwój

 

Z myślą o jutrze

 

Konica Minolta angażuje się w działania związane ze zrównoważonym rozwojem. Robi to dla swoich klientów, dla społeczeństwa i dla przyszłych pokoleń. Zaangażowanie firmy na tym polu przejawia się również poprzez jej dążenia do realizacji globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju wyznaczonych przez ONZ. KM przykłada szczególną wagę do działań dotyczących klimatu, gdyż zmiany klimatyczne są obecnie jednym z najbardziej palących problemów na świecie.
 

Konica Minolta jako członek inicjatywy 50 Climate Leaders

Przedsiębiorstwa na całym świecie odgrywają kluczową rolę w realizacji celów społecznych i środowiskowych, zwłaszcza jeśli chodzi o walkę ze zmianami klimatu. W ramach swojej strategii zrównoważonego rozwoju, Konica Minolta uczestniczy w projekcie 50 Climate Leaders. Jest to inicjatywa firm z prywatnego sektora, które wspólnie starają się zmieniać na lepsze gospodarczy krajobraz i przeciwdziałać zmianom klimatycznym. We wrześniu 2020 roku Konica Minolta weźmie udział w szczycie 50 Climate Leaders, moderowanym przez ONZ.

Zdobądź więcej informacji:


Aby sprostać globalnym wyzwaniom dotyczącym zrównoważonego rozwoju i przynieść korzyści swoim klientom, strategia zrównoważonego rozwoju firmy Konica Minolta składa się z pięciu punktów.

Konica Minolta wspiera również swoich klientów w realizacji ich własnych celów zrównoważonego rozwoju. Dzięki pomocy ze strony KM, klienci firmy osiągają lepszą wydajność pracy, generują mniejsze koszty, a także tworzą odpowiedzialne cyfrowe miejsce pracy. Klienci mogą polegać na wysokiej jakości rozwiązań proponowanych przez KM w zakresie zrównoważonego rozwoju, co potwierdzają czołowe pozycje firmy w niezależnych rankingach i notowaniach.

 

Uzyskaj więcej informacji o usługach zrównoważonego rozwoju:

Pobierz:

 
 

Skontaktuj się…

…z naszym zespołem ds. zrównoważonego rozwoju!

Wyślij wiadomość e-mail

Uzyskaj więcej informacji na temat zrównoważonego rozwoju:

 

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami