bizhub Evolution — elastyczna platforma do inteligentnych procesów biznesowych

Inteligentne i wydajne procesy biznesowe

Inteligentne i wydajne procesy biznesowe

Platforma bizhub Evolution sprawia, że wykonywanie pracy staje się bardziej efektywne i prostsze. To prosty sposób na usprawnienie i unowocześnienie przepływu pracy, a także pozwala w ciągu kilku sekund i bez trudu połączyć Twoje urządzenie z usługami w chmurze, takimi jak Dropbox, Microsoft OneDrive i Google Drive. 


Dostęp do platformy w chmurze można uzyskać za pośrednictwem komputera, laptopa, smartfona, tabletu lub dowolnego urządzenia bizhub podłączonego do usługi bizhub Evolution. Pliki możesz przechowywać w chmurze, przesyłać, pobierać i konwertować do formatu Word, Excel lub PDF. Możesz bez trudu kopiować, faksować, drukować i skanować dokumenty oraz ułatwić i przyspieszyć dostęp do nich korzystając z funkcji tłumaczenia tekstu w języku obcym na swój język ojczysty lub zamiany tekstu na mowę. Mniejsze zespoły marketingowe mogą nawet uruchomić własny proces automatyzacji marketingu korzystając z dedykowanej usługi. 


Najlepsze jest to, że nie musisz od razu podejmować decyzji ani podpisywać długich umów licencyjnych. Możesz w każdej chwili skorzystać z bezpłatnych wersji próbnych platformy bizhub Evolution i przekonać się, że oprogramowanie, na które chcesz się zdecydować jest dokładnie tym, czego potrzebuje Twoja firma, aby się rozwijać. Płacisz tylko za potrzebne funkcje i nie musisz inwestować w kosztowną infrastrukturę. Odwiedź platformę Business Evolution już dziś, aby odkryć szeroki wachlarz możliwości, dzięki którym firma Konica Minolta może zrewolucjonizować Twoją codzienną pracę.

bizhub Evolution

bizhub Evolution

Uproszczenie codziennego zarządzania dokumentami


Zajmowanie się dokumentami jest jednym z najmniej lubianych (ale nieuniknionych) aspektów pracy biurowej. Skanowanie niekończących się arkuszy dokumentacji, przepisywanie wydruków, pisemne tłumaczenia i konwersja plików to nie tylko nudne, powtarzające się czynności, ale także jedne z najbardziej czasochłonnych zadań biurowych. Na szczęście rozwiązanie dostarczone przez firmę Konica Minolta jest zarówno inteligentne, jak i łatwe w obsłudze. 


Inteligentne usługi firmy Konica Minolta ułatwią Ci pracę w większym stopniu, niż sobie wyobrażasz, a także pozwolą Ci skuteczniej zarządzać dokumentami niż kiedykolwiek wcześniej, w sposób, który nie odwraca uwagi od celów Twojej firmy. Platforma bizhub Evolution umożliwia wprowadzenie zmian wymaganych do tego, aby całkowicie odmienić sposób, w jaki wykonujesz codzienne czynności. Nie trzeba wdrażać szerokiej gamy zaawansowanych (ale potencjalnie niepotrzebnych) rozwiązań; dzięki platformie bizhub Evolution płacisz tylko za potrzebne funkcje, od zarządzania urządzeniami mobilnymi po konwersję dokumentów, transmisję faksów przez IP (FoIP) i wiele innych.


Platforma bizhub Evolution niesie ze sobą mnóstwo korzyści, które nie ograniczają się jedynie do zwiększenia wydajności pracy Twojego zespołu. Wybierając inteligentne rozwiązanie biznesowe, pracownicy będą w stanie skrócić czas poświęcany na nieciekawe, proste i powtarzalne zadania, które często odwracają ich uwagę od istotnych celów biznesowych, a nawet mogą całkowicie wyeliminować problemy związane z rutynowymi czynnościami. Dzięki tej platformie zarządzanie dokumentami staje się coraz bardziej zautomatyzowane, co pozwala pracownikom skupić się na o wiele ważniejszych celach biznesowych, które przynoszą Twojej firmie wymierne korzyści. 

bizhub evolution

bizhub Evolution to nowa platforma na żądanie dla inteligentniejszych procesów biznesowych firmy Konica Minolta.

 

Skontaktuj się

Skontaktuj się