Workplace Pure*

zwiększ komfort swojej pracy

*wcześniej pod nazwą bizhub EvolutionInteligentniejsze i wydajniejsze usługi biznesowe w jednym miejscu


Nikt nie lubi pracy z dokumentami, chociaż może się wydawać, że stanowi ona nieuniknioną część życia biurowego. Skanowanie niekończących się arkuszy dokumentacji, przepisywanie wydrukowanych plików, tłumaczenie dokumentów, konwersja plików czy zarządzanie infrastrukturą IT, taką jak serwery – to jedne z najbardziej powtarzalnych i czasochłonnych codziennych zadań pracowników i administratorów IT.

 

Workplace Pure to aplikacja, która pozwoli Ci na efektywniejsze wykonywanie powyższych czynności oraz ich bezpośrednie przesyłanie do repozytoriów w chmurze – wszystko to z jednego zaufanego źródła. Ponadto wdrożenie Workplace Pure to pierwszy krok do skutecznego wdrożenia transformacji cyfrowej w Twojej firmie. 

Platforma pozwoli Ci wyeliminować konieczność instalacji i zarządzania nowym sprzętem oraz oprogramowaniem. Ponadto aplikacja doskonale integruje się ze strategią cloud-first.

Workplace Pure jest intuicyjny i nie wymaga wykonywania skomplikowanych czynności administracyjnych. Dzięki niemu zarządzanie użytkownikami oraz urządzeniami nie sprawi Ci najmniejszego problemu. Co więcej, będziesz w stanie wdrożyć system w swojej firmie od razu. 


 

Pełen pakiet usług bezpłatnie przez 30 dni. Bez karty kredytowej. Bez obowiązku zakupu.
 

Workplace Pure – najważniejsze korzyści:Opłacalność: Nie musisz kupować, instalować ani zarządzać żadną infrastrukturą. Workplace Pure to model biznesowy oparty na chmurze. Rejestracja jest bezpłatna. Płacisz tylko za te usługi, z których korzystasz.


Elastyczność i skalowalność: Otrzymasz dostęp do przydzielonych usług z dowolnego urządzenia – smartfona, tableta, laptopa, komputera stacjonarnego, a także bezpośrednio z panelu sterowania urządzenia Konica Minolta bizhub. 


Intuicyjność: Zarządzanie użytkownikami, usługami oraz urządzeniami nigdy nie było tak proste. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy informatycznej, by móc zarządzać Workplace Pure. Wystarczy dodać użytkowników i udostępnić im usługi za pomocą intuicyjnego interfejsu administratora.


Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami: Platforma Workplace Pure jest hostowana w Niemczech (Open Telecom Cloud) w celu zapewnienia zgodności z RODO, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo w każdych warunkach biznesowych.


Innowacyjność: Wybieraj spośród stale rozwijającej się gamy usług, które ułatwiają codzienne czynności biznesowe i pozwalają użytkownikom uzyskiwać coraz to większą wydajność. Skorzystaj z efektów sieciowych w swojej firmie dzięki elastycznemu modelowi biznesowemu.

Nowy wymiar produktywności

Ekosystem Workplace Pure jest stale aktualizowany i rozbudowywany. Już teraz możesz skorzystać z gamy dostępnych usług, które zwiększą wydajność Twojego biznesu, a także ułatwią biurowe czynności:

  • konwertowanie plików (do PDF, Word, Ms Excel)
  • tłumaczenie dokumentów
  • drukowanie z wykorzystaniem chmury
  • bezpiecznie drukowanie (Secure Guest Print)
  • inteligentne skanowanie i kopiowanie (Smart Scan and Smart Copy)
  • integracja z zewnętrznymi dyskami pamięci, takimi jak Dropbox, Google Drive, MS OneDrive oraz SharePoint Online

 

Chcesz lepiej poznać Workplace Pure?

Dzięki naszej broszurze dowiesz się, jak poprzez wykorzystanie Workplace Pure możesz zwiększyć wydajność swojego biznesu oraz usprawnić wszystkie biurowe czynności w firmie. Dodatkowo, uzyskasz więcej informacji o usługach, co pozwoli Ci wybrać tę najbardziej odpowiednią dla Twojego biznesu.

POBIERZ BROSZURĘ

Pełen pakiet usług bezpłatnie przez 30 dni. Bez karty kredytowej. Bez obowiązku zakupu.
 

Platforma Workplace Pure została doceniona przez:

Keypoint Intelligence, otrzymując nagrodę Keypoint Intelligence BLI Pick Award 2019 oraz tytuł „Wyjątkowej platformy do obsługi dokumentów w chmurze
Google, otrzymując weryfikację Chrome Enterprise Recommended Partner

*wcześniej pod nazwą bizhub Evolution

Skontaktuj się z nami