Znaczenie etykiet w produkcji przemysłowej

Znaczenie etykiet w produkcji przemysłowej

Znaczenie etykiet w produkcji przemysłowej

Sytuacja związana z wirusem Covid-19 postawiła przed całym światem nowe wyzwania. Mimo tego w ogólnoświatowej produkcji przemysłowej nadal kluczową rolę odgrywają i odgrywać będą etykiety.


Etykiety są częścią łańcucha dostaw produktów pierwszej potrzeby. Są niezbędnym narzędziem służącym przekazywaniu podstawowych informacji o produktach codziennego użytku, takich jak żywność, napoje czy akcesoria domowe. Rozmiar, waga, składniki lub instrukcja użytkowania danego towaru to jedne z wielu informacji, jakie znajdujemy na etykietach.

Drukowanie etykiet w dobie koronawirusa

Drukowanie etykiet w dobie koronawirusa

Dynamiczny wzrost na rynku etykiet


Poznaj fakty i liczby dotyczące wpływu koronawirusa i związanego z nim lockdownu na rynek etykiet i sprzedaż urządzeń AccurioLabel w Europie.

POZNAJ FAKTY I LICZBY
Label printing during Coronavirus lockdown

Firma Soabar trzykrotnie zwiększyła produkcję cyfrowych etykiet w czasie pandemii


Soabar, brytyjska firma produkująca etykiety, od czasu wybuchu pandemii Covid-19 skupia swoją działalność głównie na potrzebach sektora farmaceutycznego, higienicznego i spożywczego. ,,Zanotowaliśmy gwałtowny wzrost zapotrzebowania na cyfrowe etykiety i gdyby nie urządzenia marki Konica Minolta mielibyśmy duży kłopot z realizacją oczekiwań naszych klientów” - mówi dyrektor generalny Soabar, Phil Achurch.

Cyfrowy Druk Etykiet

Cyfrowy Druk Etykiet

Szeroka gama obsługiwanych podłoży


AccurioLabel 230 obsługuje szeroką gamę podłoży takich jak: błyszczący i matowy papier samoprzylepny, YUPO, PET, PP. Aby poznać możliwości i jakość wydruków zamów pakiet Sample Kit wypełniony etykietami wydrukowanymi na AccurioLabel.

ZAMÓW ZESTAW SAMPLI
foto do podstrony

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230

AccurioLabel 230 – Cyfrowy Druk Etykiet


Wysoka wydajność, dokonała jakość obrazu, personalizacja druku, łatwość obsługi to tylko niektóre z zalet urządzenia. Chcesz zobaczyć jak działa AccurioLabel? Umów się z naszym ekspertem na indywidualną prezentację urządzenia.

Umów się z naszym ekspertem na indywidulaną prezentację urządzenia!


Spotkajmy się razem i porozmawiajmy. Znajdźmy rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Umów się na spotkanie
formularz