NOWE ARTYKUŁY

ZMIEŃ SEKCJĘ

Być albo nie być na rynku poligrafii – piąta edycja Akademii Liderów Biznesu

Być albo nie być na rynku poligrafii, czyli czego oczekuje od nas klient” – tak brzmi motyw przewodni piątej edycji Akademii Liderów Biznesu organizowanej przez firmę Konica Minolta. Tegoroczna konferencja odbędzie się w dniach 23–24 maja w Hotelu Tiffi w Iławie. Podczas spotkania znani eksperci z branży i przedstawiciele świata biznesu będą inspirowali największe polskie drukarnie do szukania nowatorskich dróg rozwoju.

W ramach prowadzonych warsztatów uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę na temat trendów rynkowych, wymienić doświadczenia i poznać faktyczne oczekiwania klientów drukarni, co pozwoli lepiej dostosować model biznesowy oraz przygotować się na nadchodzące zmiany.

Motyw przewodni tegorocznej edycji nawiązuje do zmieniających się trendów w poligrafii. Podczas spotkania czołowi eksperci z branży oraz znani doradcy biznesowi przekażą wiedzę o tym, jak kreować wartość dodaną i pomagać firmie wyróżnić się na dynamicznie zmieniającym się rynku poligraficznym – mówi Tomasz Habierski, Industrial Printing Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Wśród najważniejszych elementów agendy znalazły się między innymi:

Rzeczywistość vs oczekiwania – prezentacja wyników raportu przeprowadzonego we współpracy z KPMG;

Powrót do przyszłości – zmiana zwyczajów zakupowych wśród millenialsów (showrooming), personalizacja i nowa rola drukarni w tworzeniu produktów;

(Trans)fuzja druku do sieci – praktyczne zastosowanie rozwiązań AR (Augmented Reality) w poligrafii;

Stała w biznesie = zmiana – wyzwania branży poligraficznej i traktowanie zmiany jako elementu cyklu życia w organizacji, która się rozwija;

Jak Cię widzą tak Ci zapłacą – czyli, jak zarządzać doświadczeniem klienta, a także analizować i docierać do istoty jego potrzeb.

Prelegentami piątej edycji Akademii Liderów Biznesu będą Krzysztof Urbanowicz (prezes agencji Mediapolis), Maciej Sasin i Tomasz Sierszchuła z Akademii Rozwoju Kompetencji, Andrzej Musiał (KPMG) oraz ekspert zajmujący się nowatorskimi technologiami w biznesie Paweł Łaskarzewski.

Kontakt dla mediów:

Edyta Mazerska
Specjalista ds Komunikacji
Konica Minolta Business Solutions Polska
Tel.: +48 22 560 33 00
Tel.: +48 795 471 899 
edyta.mazerska(at)konicaminolta.pl