NOWE ARTYKUŁY

ZMIEŃ SEKCJĘ

Konica Minolta rozpoczyna dystrybucję marki Develop w Polsce

Od początku kwietnia 2014 roku Konica Minolta rozpoczyna dystrybucję produktów i rozwiązań marki Develop. W ofercie znajdą się wielofunkcyjne urządzenia drukujące oraz oprogramowanie. Develop, jest firmą, która powstała w latach 40. w Niemczech, a od lat 90. jest powiązana z Konica Minolta i funkcjonuje w ramach struktur korporacji. Produkty firmy są dystrybuowane w ramach działalności Konica Minolta m.in. na włoskim i niemieckim rynku.

Rozszerzenie naszej dystrybucji o nową markę powoli tworzyć bardziej zróżnicowane propozycje dla klientów. Cenimy rozwiązania Develop i jesteśmy przekonani, że nasi klienci również je docenią – powiedział Hubert Bobrowski, Dyrektor Sprzedaży Pośredniej Konica Minolta Business Solutions Polska.

W przypadku zainteresowania współpracą przy dystrybucji oferty marki Develop prosimy o kontakt z Panią Martą Towarek pod adresem develop@konicanminolta.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.develop.com.pl.

*****

Kontakt dla mediów:

Magdalena Rudecka, PR Manager, Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o., tel. 22 560 33 30, +48 668 133 251, e-mail: magdalena.rudecka(at)konicaminolta.pl

Katarzyna Dawidowska, Fischer&Zubek PR Partners Sp. z o.o., tel. 22 551 54 71, +48 503 004 066, e-mail: katarzyna.dawidowska(at)firmapr.com.pl