Konica Minolta

Polska

Kariera

Rozwijaj swój biznes z Konica Minolta

Jesteśmy globalnym dostawcą kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Zapewniamy profesjonalną, najwyższej jakości obsługę i wsparcie. Jeśli potrzebujesz godnego zaufania Partnera w biznesie, skontaktuj się z nami. 

Kariera

Konica Minolta Business Solutions Polska jest częścią globalnej korporacji Konica Minolta, lidera na rynku kompleksowych rozwiązań i usług dla biznesu związanych z przetwarzaniem dokumentów: drukowaniem, kopiowaniem i archiwizacją.

Od ponad 20 lat dostarczamy klientom rozwiązań najwyższej klasy, dzięki czemu nasza pozycja na rynku, zaufanie klientów i nasi pracownicy wciąż się rozwijają.

Zapraszamy do poznania nas bliżej – dowiedz się na jakie stanowiska aktualnie poszukujemy pracowników, jakie masz możliwości rozwoju z nami, czego możesz spodziewać się w procesie rekrutacji, a także jakie wyróżnienia i nagrody otrzymaliśmy.