OPTIMIZED PRINT SERVICES

ZMIEŃ SEKCJĘ

Wdrożenie

Usługi OPS nie sprowadzają się wyłącznie do zainstalowania nowych urządzeń drukujących. Obejmują również zarządzanie zmianami wprowadzonymi zgodnie z wymaganiami klienta. Zawiera się w tym zarządzanie dedykowanymi projektami zgodnie z ustalonymi normami, a także odpowiednie zaangażowanie udziałowców i użytkowników. Przedsiębiorstwa czerpią korzyści z dobrej, bezpośredniej organizacji oraz doświadczenia lidera na rynku.

  • Projekt: zasoby umożliwiające zarządzanie dedykowanymi projektami, procesy zorganizowane i sterowane od początku do końca.
  • Zmiana: dostarczanie wszystkich produktów, licencji oraz materiałów eksploatacyjnych na uzgodniony okres próbny, podczas którego firma Konica Minolta oferuje doradztwo techniczne i zdalne wsparcie; zarządzanie wdrożeniem w przypadkach, w których jest to wymagane ze względu na wielkość projektu.
  • Informacje i szkolenia: dostarczenie szczegółowej dokumentacji użytkownikom i administratorom; wewnętrzne materiały i wydarzenia promocyjne – standardowe lub dostosowane do indywidualnych potrzeb; dostosowane do potrzeb szkolenia dla najważniejszych użytkowników i pracowników wewnętrznej pomocy technicznej.