Znajdź nasz oddział

Użyj mojej lokalizacji

  • Moja lokalizacja
  • ADVANCED
  • PARTNER
  • ELITE
  • PREMIUM
  • Oddział Konica Minolta
  • Punkt serwisowo-sprzedażowy


...

Lista dostępnych oddziałów

Lista dostępnych oddziałów

Oddział w Krakowie

Oddział w Rzeszowie

Al. Armii Krajowej 21
35-307 Rzeszów

rzeszow@konicaminolta.pl

(17) 250 94 12

Oddział w Katowicach

ul. Ligocka 103 (budynek 3A)
40-568 Katowice

katowice@konicaminolta.pl

(32) 205 83 54
(32) 205 81 38
(32) 203 25 83

Oddział w Lublinie

ul. Ochotnicza 10
20-012 Lublin

lublin@konicaminolta.pl

(81) 531 03 60

Oddział w Łodzi

al. Marszałka
Edwarda Śmigłego - Rydza 20
93-281 Łódź

lodz@konicaminolta.pl

(42) 630 29 30

Oddział w Warszawie

ul. Muszkieterów 15
02-273 Warszawa

warszawa@konicaminolta.pl

(22) 560 33 00

Oddział we Wrocławiu

ul. Grabiszyńska 241 A
53-234 Wrocław

wroclaw@konicaminolta.pl

(71) 333 16 00

Oddział w Poznaniu

ul. Dąbrowskiego 286/288
60-406 Poznań

poznan@konicaminolta.pl

(61) 845 64 00-01

Oddział w Bydgoszczy

ul. Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz

bydgoszcz@konicaminolta.pl

Oddział w Gdańsku

Oddział w Szczecinie

Piastów Office Center
Aleja Piastów 30
71-064 Szczecin

szczecin@konicaminolta.pl

(91) 432 00 45

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Kielcach

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Zielonej Górze

Trasa Północna 16c
65-119 Zielona Góra

zielonagora@konicaminolta.pl

(61) 845 64 00

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Olsztynie

ul. Towarowa 9
10-416 Olsztyn

olsztyn@konicaminolta.pl

(89) 722 86 43

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Białymstoku

ul. Świętojańska 12A
15-082 Białystok

bialystok@konicaminolta.pl

(85) 733 89 24

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami