Znajdź nasz oddział

Użyj mojej lokalizacji

  • Moja lokalizacja
  • ADVANCED
  • PARTNER
  • ELITE
  • PREMIUM
  • Oddział Konica Minolta
  • Punkt serwisowo-sprzedażowy


...

Lista dostępnych oddziałów

Lista dostępnych oddziałów

Oddział w Krakowie

ul. Rydlówka 20
30-363 Kraków

krakow@konicaminolta.pl

+48 604 633 116

Oddział w Rzeszowie

Al. Armii Krajowej 21
35-307 Rzeszów

rzeszow@konicaminolta.pl

+48 609 044 799

Oddział w Katowicach

ul. Ligocka 103 (budynek 3A)
40-568 Katowice

katowice@konicaminolta.pl

+48 604 633 526

Oddział w Lublinie

ul. Ochotnicza 10
20-012 Lublin

lublin@konicaminolta.pl

+48 604 633 116

Oddział w Łodzi

al. Marszałka
Edwarda Śmigłego - Rydza 20
93-281 Łódź

lodz@konicaminolta.pl

(42) 630 29 30

Oddział w Warszawie

The Park Warsaw

ul. Krakowiaków 44 (budynek 7)

02-255 Warszawa

warszawa@konicaminolta.pl

668 133 261

Oddział we Wrocławiu

ul. Grabiszyńska 241 A
53-234 Wrocław

wroclaw@konicaminolta.pl

+48 604 633 526

Oddział w Poznaniu

ul. Dąbrowskiego 286/288
60-406 Poznań

poznan@konicaminolta.pl

+48 664 152 103

Oddział w Bydgoszczy

ul. Fordońska 40
85-719 Bydgoszcz

bydgoszcz@konicaminolta.pl

+48 883 371 876

Oddział w Gdańsku

al. Grunwaldzka 163
80-266 Gdańsk

gdansk@konicaminolta.pl

+48 883 371 876

 

Oddział w Szczecinie

Piastów Office Center
Aleja Piastów 30
71-064 Szczecin

szczecin@konicaminolta.pl

+48 664 152 103

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Kielcach

ul. Zagnańska 20 lok. 5
25-524 Kielce

kielce@konicaminolta.pl

+48 668 133 270

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Zielonej Górze

Trasa Północna 16c
65-119 Zielona Góra

zielonagora@konicaminolta.pl

+48 503 073 242

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Olsztynie

ul. Towarowa 9
10-416 Olsztyn

olsztyn@konicaminolta.pl

+48 883 371 876

Punkt serwisowo-sprzedażowy w Białymstoku

ul. Świętojańska 12A
15-082 Białystok

bialystok@konicaminolta.pl

(85) 733 89 24

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami